TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 01:30:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Leva strana grudi veca od desne  (Pročitano 4289 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #13 poslato: Mart 18, 2015, 12:54:00 pre podne »

Radi najobičniji trening za grudi, ravni,kosi konta kosi potisak sa šipkom,a i sa bucicama,propadanja,sklekove...
Sačuvana
Guiden
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #12 poslato: Mart 18, 2015, 12:22:59 pre podne »

kako se ne vidi, vidi se bas, da u sredini grudi kao da nemam misicnu masu ili sta vec, onako ravno ko pilece grudi, a leva strana sve lepo, full...koje vezbe da radim najbolje sta mislite?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #11 poslato: Mart 17, 2015, 06:58:59 posle podne »

Kada prodju jedno 5 godina vucenja gvozdja bice sve ok :) Pogledaj moje sise kako su lepe i raskosne a bile su asimetricne i choljave :)
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #10 poslato: Mart 17, 2015, 04:22:41 posle podne »

Samo treniraj i opusti se, radi sve normalno. Ako hoces mozes otici kod lekara da vidis da li ti je kriva kicma ili u cemu je problem :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #9 poslato: Mart 17, 2015, 04:22:22 posle podne »

Ja sa slike skoro da ne primetim nikakvu razliku, samo treniraj, ne moraš da izbacuješ vežbe sa šipkama.Samo imaj strpljenja i sve će doći na svoje a i kao što sam već napisao ni ne primeti se razlika :)
Sačuvana
Guiden
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #8 poslato: Mart 17, 2015, 03:14:07 posle podne »

A drago mi je to cuti, sta si vezbao? da izbacim sve vezbe sa sipkama ili? jel si pio nesto ili...kako najbrze i nabolje da to ispravim tj vratim u normalu...
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #7 poslato: Mart 17, 2015, 01:27:00 posle podne »

Imao sam isti problem. Jednostavno sam trenirao, i to se dosta popravilo. I ne brini, ne primecuju ljudi to toliko koliko ti primetis, jer si jednostavno opsednut time.
Sačuvana
Guiden
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #6 poslato: Mart 17, 2015, 11:09:22 pre podne »


Bas se vidi razlika i nije da tripujem, negde sam procitao da nista ne treba da radim sa spikom, samo sa tegovima, e sad da li u denoj ruci teg da stavim malo veci jer mi je desna strana manja od leve ili sa istim kilazama, sta vi mislite? I da li je neko zna nekog ili je imao slican problem i da li je uspeo da resi?
hvala
« Poslednja izmena: Mart 28, 2015, 12:07:27 posle podne od strane Guiden » Sačuvana
lifestyletm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #5 poslato: Mart 16, 2015, 03:59:59 posle podne »

Postoji taj problem da kad kreneš u teretanu mišići na jednoj strani se malo brže razvijaju(dosta ljudi su se žalili da su im je jedna ruka veća) ali taj problem se posle 3-4 meseca reši i sve se izjednači. A druga mogućnost je da genetski imaš neki deformitet grudnog koša pa da ti zato deluje jedna strana veće a druga manje. Najbolje bi bilo da okačiš sliku :)

Nema to veze s tim. Srce je na toj strani pa se neretko ljudima to desi. Da razjasnim srce je ustvari u sredini grudnog kosa , ali se manifestuje fizioloski na levoj strani.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #4 poslato: Mart 16, 2015, 02:46:41 posle podne »

Postoji taj problem da kad kreneš u teretanu mišići na jednoj strani se malo brže razvijaju(dosta ljudi su se žalili da su im je jedna ruka veća) ali taj problem se posle 3-4 meseca reši i sve se izjednači. A druga mogućnost je da genetski imaš neki deformitet grudnog koša pa da ti zato deluje jedna strana veće a druga manje. Najbolje bi bilo da okačiš sliku :)
Sačuvana
lifestyletm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #3 poslato: Mart 16, 2015, 02:43:27 posle podne »

Nije to tako retko... Moj kum je imao isti ,,problem'' , to je zbog toga sto ti je na levoj strani srce. Cenim da se ne primecuje toliko koliko ti mislis.
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #2 poslato: Mart 16, 2015, 02:31:28 posle podne »

Sam naslov kaze, znaci leva strana grudi veca od desne, tj normalna mi je leva strana, a desna tamo prema sredini mi je ravno ili kao udubljenje, kako to ljudi da ispravim..molim vas za pomoc, ako treba i sliku cu neku da stavim.
hvala

EDIT: ovo mi se pojavilo pre par godina, kada nisam isao u teretanu, i kad god bi krenuo u teretanu, meni se razvija leva strana a desna kao da mi stoji, pa bude jos gore, jos vise se vidi.. :(
Dobrodosao na forum.  Kod svih je genetski jedna strana veca od druge, kod nas muskaraca je neprimetno, ili se mozda malo primecuje. Takva ti je genetika i mislim da nema pomoci tu. Mozda malo preterujes, mozda nije bas toliko strasna razlika...
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Guiden
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Mart 16, 2015, 01:51:23 posle podne »

Sam naslov kaze, znaci leva strana grudi veca od desne, tj normalna mi je leva strana, a desna tamo prema sredini mi je ravno ili kao udubljenje, kako to ljudi da ispravim..molim vas za pomoc, ako treba i sliku cu neku da stavim.
hvala

EDIT: ovo mi se pojavilo pre par godina, kada nisam isao u teretanu, i kad god bi krenuo u teretanu, meni se razvija leva strana a desna kao da mi stoji, pa bude jos gore, jos vise se vidi.. :(
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 18 upita.