TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 09:13:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Scitec ili power protein?  (Pročitano 19628 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #41 poslato: Mart 06, 2015, 10:28:11 posle podne »

...koja  je razlika izmedju crvenog i plavog scitec whey ?

Plavi je koncentrat, a crveni je kombinacija koncentrata i izolata, uz dodatak digestivnih enzima.
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #40 poslato: Mart 06, 2015, 09:21:21 posle podne »

Probaj scitec crveni vanila sumsko voce, po meni najbolji ukus wheya od svih koje sam pio.
Sačuvana
hoone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #39 poslato: Mart 06, 2015, 08:47:27 posle podne »

danas sam probao scitec crveni od bele cok. i jagode  znaci jako ruzan ukus meni nije odgovarao uopste muka mi je bila od ukusa...sad ne znam sta da radim probao sam i ostale ukuse svi su ruzni....sad ne znam voleo bih da probam plavi scitec ali je problem sto nema jedna doza da probam ukus ...koja  je razlika izmedju crvenog i plavog scitec whey ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #38 poslato: Mart 04, 2015, 08:40:02 posle podne »

Nemoguce da niko u ozbiljnoj firmi kao sto je Pansport, ne zna poreklo i nacin dobijanja govedjeg proteina, koji cini dobar deo u sastavu jednog od najaktuelnijih proizvoda?

Murbi,

kao neko ko je u Pansportu 8 godina i ko dobro poznaje suplementaciju, nekoliko stvari bih iznela koje su najvažnije:

Najpre, Power Protein je proizveden u Evropskoj Uniji, što znači da je kvalitet i standard jako visok, i poseduje Evropski sertifikat za svaki od sastojaka. Sa druge strane, svaki proizvod, pa i Power Protein, poseduje odobrenje od srpskih nadležnih institucija o zdravstvenoj ispitanosti i bezbednosti.  Stoga, nema sumnje kada je kupovina bilo kod proizvoda u pitanju u Pansportu.
Konkretno govoreći o goveĂ°em proteinu, Power Protein poseduje i dodatni sertifikat koji garantuje da smo zaštićeni od bolesti "ludih krava" tj. da je proverena govedina korišćena za proizvodnju ovog proteina.
Sa druge strane, procenat goveĂ°eg proteina u power proteinu je svega nekih 10% tako da nije dominirajući sastojak u pitanju.

Stoga, sve je na mestu.  Što se tiče tehnologije proizvodnje, nijedna kompanija detaljnu recepturu neće izneti javno na internetu, to je već posao tehnologa i stručnjaka iz te oblasti.

Nadam se da ti se dopada Power Protein!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #37 poslato: Mart 04, 2015, 07:54:55 posle podne »

Robert ti je već rekao da je dostava besplatna za taj protein pa da ne bi čekao poruči kući :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #36 poslato: Mart 04, 2015, 05:39:25 posle podne »

Aha, ti pričaš o kesicama. Sad sam shvatio. Uzmeš telefon radnje i povremeno pozoveš i proveriš. Možeš i da ostaviš svoj broj prodavcu, pa da te obavesti kada stigne željeni proizvod.
Sačuvana
hoone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #35 poslato: Mart 04, 2015, 05:29:55 posle podne »

mislio sam da narucim scitec od 2.35kg od bele cokolade i jagode ali se plasim ako se zeznem sa ukusom ako mi se nesvidi ....
a u jednoj dozi imaju samo cokoladu lesnik a to i nije bas neki ukus ...  problem je sto neznam kad ce dobiti u mom gradu  jednu dozu sa belom cok.  glupo je da idem svaki dan i pitam e jel ste dobili ...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #34 poslato: Mart 04, 2015, 02:00:33 posle podne »

Dostava je besplatna za porudžbine preko 6.000 dinara. :)

Nemoguce da niko u ozbiljnoj firmi kao sto je Pansport, ne zna poreklo i nacin dobijanja govedjeg proteina, koji cini dobar deo u sastavu jednog od najaktuelnijih proizvoda?

Dobićeš uskoro odgovor. :)
Sačuvana
hoone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #33 poslato: Mart 04, 2015, 12:24:03 posle podne »

za dusana --ako narucim na kucnu adresu onda moram i postarinu da platim  a to je jos 300-400din  + whey 6600 i to je meni puno para
Sačuvana
murbi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #32 poslato: Mart 04, 2015, 11:46:20 pre podne »

Nemoguce da niko u ozbiljnoj firmi kao sto je Pansport, ne zna poreklo i nacin dobijanja govedjeg proteina, koji cini dobar deo u sastavu jednog od najaktuelnijih proizvoda?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #31 poslato: Mart 03, 2015, 08:53:11 posle podne »

Obično se zalihe robe po radnjama obnavljaju jednom nedeljno, pa verujem da bi uskoro trebalo da stigne i protein sa tvojim omiljenim ukusom. :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #30 poslato: Mart 03, 2015, 05:12:00 posle podne »

Zašto ne naručiš sa sajta da ti stigne na kućnu adresu ?
Sačuvana
hoone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #29 poslato: Mart 03, 2015, 04:52:57 posle podne »

Danas sam bio do pansporta  i trazio sam jedan ukus a oni nisu imali da li je nekako moguce naruciti da ti stigne taj ukus u tvoj grad ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #28 poslato: Mart 03, 2015, 10:47:21 pre podne »

poštujem mišljenje, ali ja smatram da su to tako zanemarljive razlike za jednog rekreativca :)   isto kao i da li protein ima 1 g ili 3,5 g hidrata :)

Apsolutno se slažem i ja sam tvrdim da rekreativci razlike neće osetiti.Po meni potpuno je besmisleno oko toga razbijati glavu.
Sačuvana
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #27 poslato: Mart 03, 2015, 10:18:30 pre podne »

Meni ima tacno mesec dana a pijem 2 puta dnevno.
Sačuvana
maja Pavlovic
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 18 upita.