TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:08:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NUTREX LIPO 6 BLACK  (Pročitano 12566 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Mart 23, 2015, 07:52:30 posle podne »

Može, ali zavisi kako reaguješ na kofein. Verovatno da nećeš reagovati suviše intenzivno jer si već naviknuta na unos kofeina.
Sporedni efekti su povišen puls, lupanje srca, dehidratacija, stomačni problemi, nervoza, nesanica...zbog toga samo treba smanjiti ostale izvore kofeina (kafu)  i postepeno krenuti sa dozama da se ispita tolerancija :)
Sačuvana
ZlaaTokosa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #8 poslato: Mart 23, 2015, 05:23:12 posle podne »

Smanji kofein i probaj sa 4 kapsule dnevno,  prvih par dana samo 2.  Kasnije 2 pre doručka i 2 pre treninga (pola sata).

Sagorevači nisu neophodni, ali mogu da pomognu

Neophodni nisu, svakako radim ali sam gledala devojke koje su postizale jako dobre rezultate sa njima, ja sam se za 2 meseca poprilično zategla, izgubila na kilaži i izgubila sam masti. Samo bih ja to malko još brže :D
Problem mi je takoĂ°e umor, fokus, jednostavno doĂ°em u teretanu umorna i znam da ne dajem maksimum od sebe, jedino subotom mogu da odem ujutro odmorna, tad tek osetim energiju. Kažu da su oni odlični za sportiste, da daju tu energiju i da smanjuju apetit, što je po meni savršeno (ako zaista rade tako). Jedino što je mene brinulo kod njih je taj kofein, pošto ja nikada nisam prelazila 200mg na 24h, pa ne znam da li se može odraziti loše ako počnem da uzimam duplo više.. Spremna sam da žrtvujem tu jednu kafu koju popijem ujutro za njih  :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Mart 23, 2015, 04:33:23 posle podne »

Smanji kofein i probaj sa 4 kapsule dnevno,  prvih par dana samo 2.  Kasnije 2 pre doručka i 2 pre treninga (pola sata).

Sagorevači nisu neophodni, ali mogu da pomognu
Sačuvana
ZlaaTokosa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #6 poslato: Mart 23, 2015, 03:53:40 posle podne »

Par drugara koji su skidali kilograme su koristili Lipo 6 iz prve serije i ovaj Lipo Black. Efekti su bili različiti u zavisnosti od toga koliko je ko ispoštovao plan ishrane i kardio, tj. mnoge druge stvari koje je trebalo uklopiti. Tako da su efekti bili od ''posle Cuts-a najbolji'' do ''jako slabo sve to...''.
Tako će biti i kod tebe. Ako ti je ishrana sreĂ°ena, treniraš sa tegovima + kardio, Lipo će ti sigurno pomoći. Jedino ti ostaje da vidiš kako češ reagovati na tu količinu stimulansa. Nisam lično za to da se koriste 2-3 puta manje doze od preporučenih, ali bih se složio sa Nenadom da kreneš sa manjom dozom pa da povećavaš,i da ograničiš unos kofeina iz drugih izvora.

Radim fitness + kardio. Radim sa tegovima samo one vežbe koje su u fitness programu.

Pijes li kafu ili neki drugi napitak koji sadrzi kofein?

Pijem kafu svakog jutra :)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #5 poslato: Mart 23, 2015, 10:42:20 pre podne »

Ja cu samo reci da za njega Tozaman i Bakic kazu da je n1. Mada su sagorevaci u neku ruku bacanje para...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #4 poslato: Mart 23, 2015, 07:40:57 pre podne »

Par drugara koji su skidali kilograme su koristili Lipo 6 iz prve serije i ovaj Lipo Black. Efekti su bili različiti u zavisnosti od toga koliko je ko ispoštovao plan ishrane i kardio, tj. mnoge druge stvari koje je trebalo uklopiti. Tako da su efekti bili od ''posle Cuts-a najbolji'' do ''jako slabo sve to...''.
Tako će biti i kod tebe. Ako ti je ishrana sreĂ°ena, treniraš sa tegovima + kardio, Lipo će ti sigurno pomoći. Jedino ti ostaje da vidiš kako češ reagovati na tu količinu stimulansa. Nisam lično za to da se koriste 2-3 puta manje doze od preporučenih, ali bih se složio sa Nenadom da kreneš sa manjom dozom pa da povećavaš,i da ograničiš unos kofeina iz drugih izvora.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #3 poslato: Mart 23, 2015, 03:51:09 pre podne »

Pijes li kafu ili neki drugi napitak koji sadrzi kofein?
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #2 poslato: Mart 23, 2015, 01:12:22 pre podne »

Moje lično mišljenje je da je puno tebi 6 tabletaa tog sagorevača, jer si koristila samo carnitine, koji jeee smešan.
Počni sa 2 tablete, pa ako ti ne odgovara digni na 4, vidi kako reaguješ. :)
Sačuvana
ZlaaTokosa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #1 poslato: Mart 23, 2015, 01:08:27 pre podne »

Pozdrav,

Zanima me mišljenje iskusnijih članova o sagorevaču Lipo 6 black. Najviše me zanima doziranje, na kutiji piše 6 tableta (što ja lično smatram da je za mene mnogo), pa kako ne bih nagaĂ°ala volela bih da čujem vaša mišljenja. Pitala sam neke ljude za savet, preporučili su mi 2 tablete dnevno.

Pre ovog sagorevača sam koristila Olimp L-carnitine, koji se nije nešto pokazao, a vodila sam računa o ishrani i samom unosu kalorija. Postigla sam rezultate koje mislim da bih postigla isto i bez tih sagorevača. Zato sam se odlučila da ih promenim i uvedem nešto jače. Lipo 6 je koliko sam pročitala na raznim forumima i stranicama jedan od najboljih.

Dakle, zanimaju me vaša iskustva sa Lipo 6 sagorevačem i dnevnu dozu koju mi preporučujete.  :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 17 upita.