TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 02:26:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pileci file Novi Sad  (Pročitano 8416 puta)
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #21 poslato: Jun 03, 2015, 01:00:52 posle podne »

Jaja su pojeftinila jer koke nose mnogo više kada je toplo vreme nego zimi, pa onda ima jaja svugde i cena je niska, ja uzimam za 9 din/kom, domaća jaja i poprilično su velika. Pileće grudi sa koskom i kožicom uzimam za 350din/kg u komšiluku imam ljude koji se bave time   :)
Kod mene pilece grudi sa koskom i kozicom stalno na akciji kilo 299din, e sada, nikad nisam uzimao tako, vec posle svakog treninga svratim i kupim 300g belog i to me izadje oko 150-170din, da li mnogo ode na kosku ako bih uzimao tako sa koskom? i koliko otp grama imaju pileca prsa (srednje velice) da znam zbog cene posto ja to kupujem od para za uzinu 200-250din imam na raspolaganju.

Ne bih znao precizno da ti odgovorim na sva pitanja ali na kosku i kožicu ti ne otpadne mnogo a što se tiče težine sve zavisi od veličine pileta, ja sam uzeo 5kg pilećih grudi i neke su ogromne a neke male tako da sve zavisi
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #20 poslato: Jun 03, 2015, 11:32:05 pre podne »

Ne znam kakav ti je sad odnos cene sa koskom i bez koske ali ja kad sam sracunao koliko ti ispadne kad odbijes kosku i kozu a sa druge strane uzmes samo file, jeftinije je sa koskom. Ako imas vagicu samo oguli sve pa sracunaj.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #19 poslato: Jun 03, 2015, 11:22:21 pre podne »

Jaja su pojeftinila jer koke nose mnogo više kada je toplo vreme nego zimi, pa onda ima jaja svugde i cena je niska, ja uzimam za 9 din/kom, domaća jaja i poprilično su velika. Pileće grudi sa koskom i kožicom uzimam za 350din/kg u komšiluku imam ljude koji se bave time   :)
Kod mene pilece grudi sa koskom i kozicom stalno na akciji kilo 299din, e sada, nikad nisam uzimao tako, vec posle svakog treninga svratim i kupim 300g belog i to me izadje oko 150-170din, da li mnogo ode na kosku ako bih uzimao tako sa koskom? i koliko otp grama imaju pileca prsa (srednje velice) da znam zbog cene posto ja to kupujem od para za uzinu 200-250din imam na raspolaganju.
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #18 poslato: Jun 03, 2015, 10:52:04 pre podne »

Jaja su trenutno najjeftiniji izvor proteina, za 7 din (koliko ih ja placam) skoro 7g proteina. Ne znam da li uopste postoji bolji odnos kolicine proteina i cene. 1g p =  1 din
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #17 poslato: Jun 03, 2015, 10:31:22 pre podne »

Jaja su pojeftinila jer koke nose mnogo više kada je toplo vreme nego zimi, pa onda ima jaja svugde i cena je niska, ja uzimam za 9 din/kom, domaća jaja i poprilično su velika. Pileće grudi sa koskom i kožicom uzimam za 350din/kg u komšiluku imam ljude koji se bave time   :)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #16 poslato: Jun 03, 2015, 08:59:38 pre podne »

Ima veoma velike veze sa čime se hrane.Evo žena i ja smo baš juče uporeĂ°ivali žumanca od jajeta tog mog drugara što prodaje i ova iz Ideje, pa to je nebo i zemlja razlika.
Ko ne veruje spojiću ga sa njime pa eto uverite se i sami.
Sačuvana
Kalonji
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1294


« Odgovor #15 poslato: Jun 02, 2015, 12:10:12 posle podne »

Kupovao sam i ja kod Sajma to belo, drug iz teretane mi rekao i mi smo kupovali po 5-10kg.
Skontali su da im dolaze bilderi i da masovno kupuju belo i napiče cene piletine.
Ja piletinu uzimam od drugara koji ima neku mini farmu u Veterniku, juče sam baš uzeo
4 velika pileta oko 13kg ukupno za 3 hiljade. Meso daleko bolje od tog kod Sajma, od
batka se opušteno najedeš. Mogu ostaviti broj ovde ako nekog zanima. Mislim da je oko
240din kg.
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #14 poslato: Jun 02, 2015, 11:02:42 pre podne »

Nema to nikakve veze cim ih hrane. Da ti koncentrati na veliko ne valjaju drzava bi ih izbacila. Fora je sto imas 100 puta manje fiksne troskove a i nize cene kad nabavis na veliko. A i kupci nikad ne znaju koliki su stvarni troskovi proizvodnje. To se ne gleda po prodajnoj ceni.
Imlek evo ga ovde u BG-u pa je mleko 105 a mleko koje placa carine, prevoz ko zna odakle i cena je 80 delhaize. Prodavci sami biraju.
Ne gleda se po ceni.
Sto vece jaje za sto nizu cenu trazis.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #13 poslato: Jun 02, 2015, 09:03:14 pre podne »

Što se jaja tiče zaista mi je čudno malo da je toliko niska cena.
Ja na primer plaćam komad 15din ali to dolazi sa farme od mog druga iz Sente i on gaji te kokoške pa znam čime ih hrani,gde se nalaze itd...
ne koristi te veštačke stvari u hrani.Mada ne uspem uvek kupiti od njega ali uglavnom se trudim.
Inače u idei gde kupujem uglavnom sve jaja su od 126din do 148din za deset komada.
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #12 poslato: Jun 01, 2015, 04:46:07 posle podne »

I ja pre mesec dana placao 13 din jaje a sada 7.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #11 poslato: Jun 01, 2015, 03:04:25 posle podne »

A što se tiče jaja dal je moguće da im je toliko pala cena do pre mesec dana u univeru gde stalno kupujem je bilo 160din sad poslednih mesec dana ta cena je bas brzo pala na 130 pa evo sad na 90 din i takao stoji već neko vreme.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #10 poslato: Jun 01, 2015, 09:05:17 pre podne »

Piletina je ponekad skupa ako da je uvezena iz Japana.
snabdevam se trenutno u Idei na Novom naselju a cene variraju ali jedno je sigurno a to je da kupovinombelog mesa sa kostima možete dosta uštedeti.

Samo par saveta svima:

1. Uvek kupujte u delu gde je mesara a ne onu koja je upakovana u kesu i stoji posebno na policama.Razlog je taj što je njima cena mnogo veća nego ako kupite ovako u delu gde je mesara.
2. Nikako ne kupujte na pijacama pošto taj kvalitet i nije baš dobar.Sem naravno ako tu osobu ne poznajete lično pa znate da je kvalitet dobar.
Sačuvana
Nemanja Gušić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 128

« Odgovor #9 poslato: Maj 30, 2015, 01:41:29 posle podne »

gde ima but za 320?:)) ma belo meso je bas otislo do neba...

Imas u disu kao sto je neko napisao. Decko i ja smo kupovali prosle nedelje bez kosti za tipa 350. Nije cak ni bila akcija.  :)
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #8 poslato: April 02, 2015, 09:30:09 pre podne »

http://www.kudaukupovinu.rs/akcije-katalozi

evo  i ovde imate sve akcije iz svakog marketa mesare itd
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #7 poslato: April 01, 2015, 11:22:31 posle podne »

Ima odličan sajt www.cenoteka.rs
Ko živi u gradu, uvek može da vidi cene mesa i svega drugog po većim marketima. :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 17 upita.