TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:04:30 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dosadno mi je...  (Pročitano 13480 puta)
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #91 poslato: Jul 19, 2015, 08:17:01 posle podne »

Renovira se teretana... jedva se nešto može uraditi...   >:(
čučanj 5 serija 10-ak ponavljanja
podizanje za listove 5 serija 30 ponavljanja
šipka ispred glave za rame 5 serija 10 ponavljanja
--------------------------------------
posle podne kardio-plivanje

Ovo je trening za danas,petrarka

Cvetko,trening mi počinje u 8,ustajem u 7,šporet mi je drndav i treba mu 20 minuta jedno jaje da ukuva... znači dok ustanem,obavim higijenu,spremim se za trening i doručkujem,ne mogu čekati jaja... + moram krenuti malo ranije na trening,ne mogu baš na knap stići...
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #90 poslato: Jul 19, 2015, 08:13:59 posle podne »

Trening sam isto napisao u teni vas danasnji trening
Trening za nedelju?
Bog te video pa ostavi nedelju za odmor.
« Poslednja izmena: Jul 19, 2015, 08:36:14 posle podne od strane petarka » Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #89 poslato: Jul 19, 2015, 08:12:21 posle podne »

Kapiram cvetko... rekao sam,uskoro otvaram galeriju pa ću tu moći pratiti napredak i moći ćemo diskutovati...
Nemam baš 65 kg,nešto sam deblji,sutra se merim.
Ovsene ne podnosim pošto ih teško žvaćem pa me zato nervira. Ali ja sam genijalac,palo mi je nešto na pamet.  ;D
Pošto nemam vremena da čekam da se ovsene smekšaju,palo mi je na pamet da sameljem ovsene pa da ih tako jedem,biće kao mlevena plazma. Može tako?
Jaja isto nemam vremena za doručak da jedem,možda tek kasnije. Mada sve to otom potom,kada otvorim temu pa se dublje udubim u detalje...
Mozes da ih sameljes, ali zasto nemas vremena da jedes jaja hahaha?
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #88 poslato: Jul 19, 2015, 08:07:02 posle podne »

Kapiram cvetko... rekao sam,uskoro otvaram galeriju pa ću tu moći pratiti napredak i moći ćemo diskutovati...
Nemam baš 65 kg,nešto sam deblji,sutra se merim.
Ovsene ne podnosim pošto ih teško žvaćem pa me zato nervira. Ali ja sam genijalac,palo mi je nešto na pamet.  ;D
Pošto nemam vremena da čekam da se ovsene smekšaju,palo mi je na pamet da sameljem ovsene pa da ih tako jedem,biće kao mlevena plazma. Može tako?
Jaja isto nemam vremena za doručak da jedem,možda tek kasnije. Mada sve to otom potom,kada otvorim temu pa se dublje udubim u detalje...
Jedno od resenja tvoga problema je sto cu ti se ja potruditi da odgovorim... :-D na ovaj post i pomognem :-).

1.Da ih ostavis preko noci.
2. Da ih polijes sa cokoladnim mlekom.
3. Prelijes kljucalim mlekom (brze ce omeksati).
4. Da ne kupujes ovasne, vec kikiriki zapamtio sam to, Slavisa me posavetova. :-)
« Poslednja izmena: Jul 19, 2015, 08:08:59 posle podne od strane petarka » Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #87 poslato: Jul 19, 2015, 07:59:46 posle podne »

Kapiram cvetko... rekao sam,uskoro otvaram galeriju pa ću tu moći pratiti napredak i moći ćemo diskutovati...
Nemam baš 65 kg,nešto sam deblji,sutra se merim.
Ovsene ne podnosim pošto ih teško žvaćem pa me zato nervira. Ali ja sam genijalac,palo mi je nešto na pamet.  ;D
Pošto nemam vremena da čekam da se ovsene smekšaju,palo mi je na pamet da sameljem ovsene pa da ih tako jedem,biće kao mlevena plazma. Može tako?
Jaja isto nemam vremena za doručak da jedem,možda tek kasnije. Mada sve to otom potom,kada otvorim temu pa se dublje udubim u detalje...
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #86 poslato: Jul 19, 2015, 07:19:50 posle podne »

Jbg nisam dobro citirao...
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #85 poslato: Jul 19, 2015, 07:16:40 posle podne »

Zalio si se da ne napredujes vise i ocigledno da si upao u stanje pretreniranosti jer sa ovakvom ishranom i 11 treninga nedeljno, hmmm... pojacaj kalorije, em sto nemas izvor kompleksnih uh, em sto imas malo proteina, probaj da izvuces 100g protosa, kupis za 100 din 7-10 jaja ne znam kolko se krecu kod tebe al ja za 100din kupim 10 jaja i ovo ostalo iz mesa, jogurta, sira itd.. i eto ti 100g+ protosa sto ce ti biti okej na masi jer valjda imas 65kg to ti dodje 1,5g po kg, ubaci ovsene, vidim u onom obroku imas 2-3 krompirica a tu nema ni 100g, JEDI, TRENIRAJ, ODMARAJ, JURI ZENSKE - life !

obrok1: 4 jaja, ovsene, jogurt
obrok2: 3jaja/sardina tvoja(ali bolje jaja), pirinac, salata
obrok3: piletina, krompir, salata
obrok4: 3jaja, mladi sir, kikiriki
 Jel tesko?
« Poslednja izmena: Jul 19, 2015, 07:26:56 posle podne od strane cvetkoper » Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #84 poslato: Jul 19, 2015, 06:47:02 posle podne »

Fali ti to što mršaviš a na svakih par dana imaš "odmor" koji ti je prijao. Nisi ozbiljan po pitanju dijete, bar tako deluješ. Ja nisam neko ko želi da te kritikuje već samo da ti dam neki savet jer sam ja prošao i prolazim kroz svo to mrsavljenje i te dijete, sve sam i ja učio ispočetka i od nule. Pisao si ranije ishranu koja nije bila dobra, kroz te obroke koje kacis se vidi da to nije baš skroz sreĂ°eno, itd. Sada to što si napisao da si jeo... jedes samo masti bez proteina... premalo proteina, premalo masti... za uh ne znam kakav ti je dan pa ne mogu da komentarišem.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #83 poslato: Jul 19, 2015, 06:35:41 posle podne »

Trening sam isto napisao u teni vas danasnji trening
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #82 poslato: Jul 19, 2015, 06:29:47 posle podne »

Doručak sardina i tonus lebac i jogurt
trening a posle treninga banana
ručak sam slikao u vas poslednji obrok
sad sam popio čaj i neslani kikiriki
kasnije ću opet malo kikirikija i mladi sir

oko 5 litrara vode
ovo je bio šablon,uskoro menjam sve i verovatno se prebacujem na masu pošto je mršvaljenje postalo gubljenje vremena i para i živaca...mada otom potom,napraviću temu u kojoj ću sve reći ali to tek za koji dan...
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #81 poslato: Jul 19, 2015, 06:21:42 posle podne »

Fali dosta toga i UVEK moze bolje! aj ispisi kako si se danas hranio
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #80 poslato: Jul 19, 2015, 06:13:52 posle podne »

Dobro,dobro. Kako hoćete.
Inače,ja već više od nedelju dana radim po onom Dušanovom  programu za teretanu,videćemo kako će to da ispadne.
Inače belgrad style,šta fali ishrani? Kakva je takva je,bolja ne može.
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #79 poslato: Jul 19, 2015, 05:14:53 posle podne »

Pa sto se progresije tice je da iz treninga u trening stavim barem 1,25kg vise, pa sledeceg treninga uradim 1 ponavljanje vise i tako povecavam kilaze.
Pa sto se progresije tice je da iz treninga u trening stavim barem 1,25kg vise, pa sledeceg treninga uradim 1 ponavljanje vise i tako povecavam kilaze.

A sto se muscle mind konekcije tice ona predstavlja fokus prilikom izvodjenja odredjene vezbe, cilj je osetiti misic koji ta vezba pogadja.


Hvala. To i radim, kontrakhujem misic da sto vise bude zategnut, prvo sa jako laganim tezinama trudim se da se na misic koji radim usredim 100% npr biceps  gledam da zategnem do maximuma, potom uzmem vecu kilazu i odradim serije. Da li je to muscle mind?
Ne znam progresiju, u svakoj zadnjoj seriji povecam tezinu.

« Poslednja izmena: Jul 19, 2015, 05:18:20 posle podne od strane petarka » Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #78 poslato: Jul 19, 2015, 05:13:42 posle podne »

Pa sto se progresije tice je da iz treninga u trening stavim barem 1,25kg vise, pa sledeceg treninga uradim 1 ponavljanje vise i tako povecavam kilaze.

A sto se muscle mind konekcije tice ona predstavlja fokus prilikom izvodjenja odredjene vezbe, cilj je osetiti misic koji ta vezba pogadja.


Hvala. To i radim, kontrakhujem misic da sto vise bude zategnut, prvo sa jako laganim tezinama trudim se da se na misic koji radim usredim 100% npr biceps  gledam da zategnem do maximuma, potom uzmem vecu kilazu i odradim serije. Da li je to muscle mind?
Ne znam progresiju, u svakoj zadnjoj seriji povecam tezinu.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #77 poslato: Jul 19, 2015, 03:19:36 posle podne »

Pa sto se progresije tice je da iz treninga u trening stavim barem 1,25kg vise, pa sledeceg treninga uradim 1 ponavljanje vise i tako povecavam kilaze.

A sto se muscle mind konekcije tice ona predstavlja fokus prilikom izvodjenja odredjene vezbe, cilj je osetiti misic koji ta vezba pogadja.

Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 17 upita.