TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:11:42 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana za pocetak  (Pročitano 1242 puta)
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #3 poslato: Jul 10, 2015, 08:37:06 posle podne »

Koliko dugo treniraš, kako ti trenutno izgleda ishrana i trening ?

Ja se izvinjavam, ne znam kako mi je usao na tudji profil, ali ja sam tek sada video da sam napisao post sa tudjeg profila.
Napravio sam novi profil jer sam sa starog bio log off i eto ne znam sifru niti imam pristup tom mail-u.

Dusane, zdravo, danas sam poceo aktivno da idem u teretanu, nisam godinu ipo dana trenirao(cepanje meniskusa treceg stepena zbog sporta) i prakticno sam bio van svake fizicke aktivnosti, te je to dovelo do masnih naslaga na stomaku koje bi eto voleo da skinem.
Ishranu prakticno i da nemam korigovanu, tako da bih voleo eto da mi neko predlozi ishranu neku i da mi napravi neki plan, ili nesto, nebitno preko fejsa, mejla ili tako to, nije problem nikakav.
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #2 poslato: Jul 10, 2015, 08:10:43 posle podne »

Koliko dugo treniraš, kako ti trenutno izgleda ishrana i trening ?
Sačuvana
Nemanja Gušić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 128

« Odgovor #1 poslato: Jul 10, 2015, 08:00:06 posle podne »

Zdravo, mene zanima konkretno ishrana za mene, moju visinu i tezinu trenutnu, konkretno bih isao na masu, znaci da nemam stomak sto opet podrazumeva vezbanje, da mi ta neka masa ide na grudi i ruke normalno.
Visina: 198-199
Tezina: 94(pokazalo danas u teretani)
Sta bih trebao da jedem, kako u kolikim velicinama, koliko puta dnevno, kakav bi trening trebao da mi bude?
Takodje me bih naglasio da sam ravan sto se tice stomaka, ali imam masti dosta, i u grudima i u stomaku koje bih voleo da skinem i time se otarasim tih nekih nezdravih stvari koje sam unosio proteklih godina, ruke su mi normalne velicine, uz moju konstituciju tela, ali eto ja bih voleo uz trening i dobru ishranu da povecam i misicnu masu i lepo rasporedim to na svom telu. Mozete li mi pomoci oko ishrane konkretno, detaljnije, i oko treninga, kakav bi trebao trening da mi izgleda s obzirom da zelim misicnu masu? Hvala unapred, pozdrav :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.071 sekundi sa 17 upita.