TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397015 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 16, 2024, 08:25:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kladioničarski kutak  (Pročitano 14916 puta)
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #22 poslato: Avgust 07, 2015, 04:56:08 posle podne »

stefane jel si isao neki fakultet za trenera ili?
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #21 poslato: Avgust 07, 2015, 04:51:56 posle podne »

može se saznati za dojavu lako,ja sam nekoliko uhvatio na fb i prošle su ali je to bila slaba kinta pošto sam ulagao 50-100 dinara
nas gradski klub je trebao da udje u vojvodjansku ligu,bili su u sremskoj i bili su prvi,zadnje kolo je bilo dovoljno da bude remi i da prime manje od 3 gola i idu u visi rang
utakmica je bila prodata da bi klub uspeo nekako da se odrzi,svi su znali da ce mec biti namesten i bili bi milioneri danas ali nema sremske lige ni u jednoj kladionici  ;D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #20 poslato: Avgust 07, 2015, 04:45:49 posle podne »

Pare ti trebaju jedino da odes odavde.

A kad odes mozes kako oces.

Ovde ti ne trebaju ni pare ni fudbal jer ako igras fudbal zbog para u Srbiji se neces obogatiti a ako igras jer volis neces biti srecan posto je gomila debila tako da je jedino resenje preko.

To sam cekao ovih dana,ako se ne desi verovatno ga ovde necu igrati ili cu rekreativno dok ili ne odem odavde ili ne batalim skroz.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1815


« Odgovor #19 poslato: Avgust 07, 2015, 04:38:00 posle podne »

Ja sam tri godine trenirao, ali to je bilo u mladjim danima, ali opet pare igraju veliku ulogu, secam se kad je moj trener trazio caletu 300e na zajam 😂😂😂
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #18 poslato: Avgust 07, 2015, 04:29:05 posle podne »

Da.

Nije bitno gde.

Posto se trenutno lomim da li to da batalim.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1815


« Odgovor #17 poslato: Avgust 07, 2015, 04:16:46 posle podne »

Stefane jel ti treniras fudbal, ako da gde?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #16 poslato: Avgust 07, 2015, 04:09:28 posle podne »

Austrijanci bas ali bas retko namestaju tekme i to kad rade onda ne zna niko,igraci saznaju kad udju u svlacionicu pre utakmice.

Dojave ne postoje osim ako ti ne javi igrac koji igra tekmu ili predsednik kluba.

 Kad sam igrao namestenu tekmu to niko nije znao sem nas u klubu,nikom se ne govori da dajes bodove i da je klub prodao utakmicu.

Odigrao sam jednom namestenu utakmicu i od tad sam svaki put odbijao da igram takve utakmice bilo da pobedjujemo ili gubimo.

Cak i sad kad je OFK dao bodove Zvezdi to niko ne sme javno da prizna i kaze jer bi najebali...nema tu filozofije nikakve.

Zato se ne lozite na namestene tekme.

Zemun kad je prodao Lekica Zvezdi on je dao 27 golova u sezoni a od 30 utakmica namestenih je bilo polovina u korist Zemuna

To se krije gore nego da prodajes heroin,vise se robija. :D
« Poslednja izmena: Avgust 07, 2015, 04:11:15 posle podne od strane Stefan L. » Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #15 poslato: Avgust 07, 2015, 02:14:41 posle podne »

Nikola Pavlovic. Momak je clan uefine i fifine mafije i redovno ucestvuje u namestanju tekmi. Potrazite ga na fb ukoliko zelite pare. Nije jeftino,ali se isplati. Momak s vremena na vreme daje i free mečeve,ja sam na jednom uzeo pare,drugi sam propustio.
Inače ovo nije njegova tekma,ovo je neki bosančeros objavio na fb,ja cu cisto ispratiti pa ako prodje super ako ne nista.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1815


« Odgovor #14 poslato: Avgust 07, 2015, 01:56:13 posle podne »

Da li ti mislis da ce ti neko dati free dojavu ??? Ajde bre ne gubi vreme na te gluposti, kako ti nije zao da das 50dinara za to ? Meni zao da dam 30 din, a kamoli 50, za te pare cu da kupim skoro pola kg ovsenih, mani se te kladionice, a pogotovo u tim godinama, ja sam par puta odigrao i to jer su ovi moji igrali pa reko ajde da probam.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #13 poslato: Avgust 07, 2015, 01:37:08 posle podne »

Dok je free dobro je. Ne pada mi na pamet da dajem 100 i kusur evra na fb da bi dobio neki meč. Ovo sam dobio za džabe i ispratiću sa 50 dinara.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1525

« Odgovor #12 poslato: Avgust 07, 2015, 01:32:02 posle podne »

Normalno da ces pasti, to su price za malu decu. Ako i nesto dodje, doslo je slucajno.
Sačuvana
pocetnik619
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186

« Odgovor #11 poslato: Avgust 07, 2015, 01:29:32 posle podne »

Da li je realno da neko veruje u javne dojave :D :D
Brate 10 tiketa za redom austrijska druga liga i spanska druga liga ,svaki je pao cisto sam igrao da vidim jel radi ,pre toga uzeo na ruletu i sve je otislo na kladzu...
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1525

« Odgovor #10 poslato: Avgust 07, 2015, 01:28:20 posle podne »

Da li je realno da neko veruje u javne dojave :D :D
Sačuvana
pocetnik619
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186

« Odgovor #9 poslato: Avgust 07, 2015, 01:27:35 posle podne »

Ja svaku uplatu brojim i svaki dobitak brojim. Tačno u dinar znam koliko sam u minusu.
DOJAVA
Liefering  Austria Salzburg 1-2 ( prelaz )

Kvota oko 25,varira od kladionica.
NIKAD NE VERUJ U AUSTRIJSKE DOJAVE prosle godine 10ak puta je pala dojava za njihovu drugu ligu ,klosari najgori
Sačuvana
pocetnik619
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186

« Odgovor #8 poslato: Avgust 07, 2015, 01:26:34 posle podne »

Dijon Niort ug 0-2
Split Zagreb ki1
Jagodina Novi Pazar gg
Lille PSG ki2
Isner Berankis ki1
Holandija 2 ug >22.5

Od svega po nesto kvota 20 ,nije lose ...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.136 sekundi sa 17 upita.