TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397015 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 16, 2024, 08:14:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kladioničarski kutak  (Pročitano 14913 puta)
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #52 poslato: Avgust 08, 2015, 03:45:24 posle podne »

Gde sam ja napisao da ti free mečevi što ih kače nisu tačni tj. da ne prolaze? Kažem ti, ja sam pare i pare uzeo na singlove, pisao sam već i da sam uzeo pola miliona na 200 din. Prosto si imao sreće što je taj par prošao i to je to. I još jedan savet, ne gledaj nikad padove kvota u našim kladionicama jer kvote uglavnom rade debili. Pogledaj npr. juče Jagodina- Pazar. Pala kvota na Jagodinu smao tako. A da ih pitaš što ne znaju ni oni. Verovatno je bilo dosta uplata na keca. A kad gledaš logički, Jagodina se raspada a Pazar nikad bolji i naravno došla dvojka na kvotu preko 4. Danas je na Čukarički kvota 1.3. A otišla 2 bitna igrača, jedan iz odbrane, jedan iz napada. Kapiten i najbolji igrač ne igra već neko vreme i ne zna se kada će zaigrati a pod znakom pitanja su još 2 jako bitna igrača. Čukarički je u nizu loših rezultata i zato što ovu navodno mora da dobije, oni spuste kvotu na 1.3. Čukarički ima kvalitet i sa preostalim igračima da dobije OFK-u ali je kvota PREMALA.
« Poslednja izmena: Avgust 08, 2015, 04:16:33 posle podne od strane belgrade style » Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #51 poslato: Avgust 08, 2015, 03:32:05 posle podne »

ja sam uzeo pare na free mecu i to znam
znam i za pad kvota...
na jednoj tekmi u nasoj ligi kvota je sa devet opala na 4 i ja sam stavio ,,iz dvojke u dvojku''  i proslo je...
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #50 poslato: Avgust 08, 2015, 03:29:00 posle podne »

Ja sam vam već objašnjavao kako dolaze ljudi do tih "nameštenih" utakmica, prate se padovi kvota i sl. Dosta "dojava" puste same kladionice. E sad, daj ti meni dobar razlog zašto bi tebi taj Nikola dao preko fb još za dž namešten meč? Fb ionako prate sve žive službe a + se sve čuva na njihovim serverima. Dokaza koliko hoćeš. Ponavljam nema logike. Ko hoće da shvati- shvatiće. Ko neće, neka veruje i dalje. A i taj što ti je za sitne pare dao namešten meč, što nije sam uplatio u 10 kladionica i sa jednom utakmicom obezbedio sebi ceo život? I da, to tvoje da je objavio 15 min pre meča govori u prilog mojoj priči da prati pad kvota. Tako sam ja igrao i uzimao pare. Poslednjih par min pred utakmicu strmoglavo padaju kvote na pojedinim mečevima jer rastu uplate.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #49 poslato: Avgust 08, 2015, 03:22:44 posle podne »

necu te lagati  :)
lik je jako otvoren za razgovor,rekao mi je i sa kime saradjuje,u pitanju su neke lige iz bivseg sovjetskog saveza
rekao mi je i imena nekih igraca
nebitno...
te dve sto su prosle,kasnije sam video mada lik je malo bezeveze...tekme su pocele u 20:00 a on je to objavio recimo u 19:45...pa ne živi svako u kladionici 24 h...  :(
ovo danas je objavio status kako mozemo da uplatimo pare i on ce nam poslati na mobilni tekme,ja sam uplatio i sitgle su tekme stvarno
inace od ovog Nikole Pavlovica sam uzeo lepe pare na free mecevima...
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #48 poslato: Avgust 08, 2015, 03:16:42 posle podne »

Aaaaaaaaaaaaaaa ti si se raspitao i saznao da je učestvovao u nameštanju???????? Ahahahaha koji si ti car. Da se to tako lako proverava i saznaje odavno bi taj lik bio u zatvoru. Daj bre, jesi još dete ali uključi malo mozak jbg.
A te 2 utakmice koje su juče prošle, jesi li znao za njih unapred? Ili si saznao tek kasnije? Nemoj da me lažeš u odgovoru.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #47 poslato: Avgust 08, 2015, 03:12:56 posle podne »

Ti si glup ako mislis da ce ti neko prodati dojavu za neke sitne pare hahaha, al mozda te i ukenja nekad, nikad se ne zna.

Samo mi nije jasno, keva te lema kad se hranis "clean" a sta bi ti rekla da se kockas i kupujes dojave po internetu?

Da sam na njenom mestu uzeo bih onaj digitron koji si joj kupio i naterao bih te da ga pojedes, ima dosta aluminijuma u sebi.

ti si glup,kome se ne svidja tema ne mora da je prati
zna da idem u kladionicu i ne kaze mi nista,bolje i to nego alkohol,cigare...
inace kome trebaju prave dojave,nek se obrate Nikoli Pavlovicu,ne reklamiram nikog ali momak zaista ucestvuje u namestanju utakmica,ja sam se nesto raspitao i ucestvovao je u namestanju...
nije jeftino ali kako je tako je
inace ovo nije od njega,ovo sam uplatio pare,to jest neku sicu nekom liku sto je juce dao dve tekme i obe su prosle,samo ja nisam ispratio
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1815


« Odgovor #46 poslato: Avgust 08, 2015, 03:01:09 posle podne »

Ti si glup ako mislis da ce ti neko prodati dojavu za neke sitne pare hahaha, al mozda te i ukenja nekad, nikad se ne zna.

Samo mi nije jasno, keva te lema kad se hranis "clean" a sta bi ti rekla da se kockas i kupujes dojave po internetu?

Da sam na njenom mestu uzeo bih onaj digitron koji si joj kupio i naterao bih te da ga pojedes, ima dosta aluminijuma u sebi.
« Poslednja izmena: Avgust 08, 2015, 03:08:50 posle podne od strane cvetkoper » Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #45 poslato: Avgust 08, 2015, 02:56:32 posle podne »

Ti reče da nećeš nikada kupovati mečeve po fb za 100-150 eur. S obzirom da ne daješ velike pare na takve mečeve a kažeš da si ove kupio to znači da si dao neku sitnu lovu a što dalje znači da je taj lupio ili čuo glasine pa ako ubode- ubo ga je. Posle sve priče ti i dalje veruješ u bajke o nameštenim utakmicama? Lepo ti je Stefan sve objasnio, objasnjavao sam ti i ja i mnogi ali kao i za druge stvari ti teraš po svom. Ja ti želim da ubodeš sve ove mečeve i da uzmes pare ali brate vrati se malo u realnost. Pogotovo ova treća. Ako je to dojava uopšte... Ja se nadam da nije jer ko još namešta na kvotu 2. Ako već igraš, igraj po svom iskustvu i osećaju, ne veruj u svaku nameštenu utakmicu za koju čuješ.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #44 poslato: Avgust 08, 2015, 02:31:15 posle podne »

TREĆA TEKMA
ovo znaci da ce biti od 2-3 gola na mecu
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #43 poslato: Avgust 08, 2015, 02:24:19 posle podne »

posle meča ću reći
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1815


« Odgovor #42 poslato: Avgust 08, 2015, 02:08:25 posle podne »

Kolko si platio tu dojavu?
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #41 poslato: Avgust 08, 2015, 01:46:03 posle podne »

PAŽNJA PAŽNJA PAŽNJA
DOJAVA DOJAVA DOJAVA
ja sam ovo platio,dva meca sam dobio,ovo vam je poklon od mene
p.s ovo se igra sutra i ja cu ovo razdvojiti na dva tiketa...
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #40 poslato: Avgust 08, 2015, 08:55:05 pre podne »

danas solidna ponuda...
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #39 poslato: Avgust 08, 2015, 08:45:37 pre podne »

Jagodina  Novi Pazar 2+ WINNNN
FAC Team   A. Lustenau 2+ WINNN
Klaksvik    HB Torshavn 2-6 WINNN

Zulte Waregem    Genk 3+ lose
Liefering  Austria Salzburg 1-2 lose
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #38 poslato: Avgust 07, 2015, 09:07:07 posle podne »

Svaki drugar ce ti poslati dojavu ako si ti neko ko to nece siriti a da se sazna tamo gde on igra.


Jedan nas bivsi reprezentativac mi je par puta javio kad je bilo namestaljki...igra i dalje u Turskoj.

Ali to je retko,2x godisnje plafon mi je javljao a koliko je bilo namestenih nemam pojma.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 19 upita.