TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394920 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 09:58:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Početnica sam - šta jesti i kako vežbati?  (Pročitano 18113 puta)
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #67 poslato: Avgust 15, 2015, 11:20:50 posle podne »

Da ali tezina je srazmerna masi.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #66 poslato: Avgust 15, 2015, 11:17:08 posle podne »

Jedno je gustina, drugo tezina, a trece masa...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Cicaa
Gost
« Odgovor #65 poslato: Avgust 15, 2015, 10:45:26 posle podne »

Moja greska, sto nije ni bitno, vec je bitno da razume da moze bolje da izgleda sa npr 55 uz dobar trening, nego sa 52 koliko zeli da ima, ako se bude samo izgladnjivala :)
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #64 poslato: Avgust 15, 2015, 09:57:31 posle podne »

Nisu misici tezi od sala, 1kg je 1kg, ali salo ima vecu zapreminu od misica.

Zato neko ko ima vise kg moze da izgleda losije od onog ko ima manje. Kvalitet, a ne kvantitet!


Samo napred prinzeco!
« Poslednja izmena: Avgust 15, 2015, 10:04:55 posle podne od strane Cvetko » Sačuvana
Cicaa
Gost
« Odgovor #63 poslato: Avgust 15, 2015, 09:44:10 posle podne »

Pametno, tako i nastavi :) Skinula
Sačuvana
principessa_b
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #62 poslato: Avgust 15, 2015, 09:39:05 posle podne »

Nemam vagu :) pre 10ak dana sam imala priliku pa se izmerila, ali znam da su misici tezi od sala, tako da merim obime i gledam se u ogledalu :) tkdje sam se i slikala pre nego sto sam krenula. Napravila sam album pre i posle - za sad imam pre :) za dva tri meseca si prometila rezultate ili si za toliko skinula 5kg?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #61 poslato: Avgust 15, 2015, 09:10:12 posle podne »

Možda smo već pomenuli ali najbolje je da meriš obime i da se slikaš pored toga što meriš težinu, jer samo tako ćeš imati pravu sliku o napretku.
Sačuvana
Cicaa
Gost
« Odgovor #60 poslato: Avgust 15, 2015, 09:06:40 posle podne »

Posle dva tri meseca, jer nisam ni zurila, to bih i tebi preporucila. I nemoj da se meris stalno i budes opterecena brojkama, misici su tezi od sala, pa mozda vaga ne pokaze rezultate kakve zelis, zato prati u ogledalu kako napredujes :)
Sačuvana
principessa_b
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #59 poslato: Avgust 15, 2015, 09:01:12 posle podne »

Posle koliko si primetila rezultate, a posle koliko si smrsala 5kg? Znam da je to sve individualno i da zavisi mnostvo faktora. Ja sam pogresila sto sam se opustila kada sam smrsala prosle godine, i nisam nastavila da odrzavam. Sad planiram da i kad smrsam nastavim da treniram i odrzavam  :)
Sačuvana
Cicaa
Gost
« Odgovor #58 poslato: Avgust 15, 2015, 08:51:54 posle podne »

Sad jeste, smrsala sam 5 kg jer sam toliko i htela, kad odrzavam radim isti trening samo pojacam ishranu
Sačuvana
principessa_b
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #57 poslato: Avgust 15, 2015, 08:47:51 posle podne »

Aha, dobro, onda cu tako. Sa 3kg, a nema te sipke, valjda samo od 20kg, pitala sam ja  :-[ a reci mi da li je i tebi bio cilj da smrsas ili oduvek samo odrzavas?
Sačuvana
Cicaa
Gost
« Odgovor #56 poslato: Avgust 15, 2015, 08:26:54 posle podne »

Nemoj sva letenja na jednom treningu, nego svaki trening po jedno. Sa koliko kg si radila? Probaj da smanjis za 1 kg i uradis 4x15, pa kad vidis da mozes vise povecaj. Imas one sipke od 10-12 kg, pa probaj sa njom. Ti pitaj sve sto te zanima, ja sam prezadovoljna kako napredujem, tako da stojim iza toga da je trening sasvim okej :)
Sačuvana
principessa_b
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #55 poslato: Avgust 15, 2015, 05:27:27 posle podne »

Potisak: http://mediaa.smart-movement.com/2013/08/potisak_ispred_glave.jpg
Letenje: http://www.menshealth.rs/public/boximage.php?id=3848 isto tako ruke sa strane i neutralni hvat (dlan ka dlanu)
Kod prve vezbe bucicu drzis sa obe ruke, kod druge radis jednom, pa drugom.

Hvala :) radila sam kako si mi rekla, sem sto sam dve tri vrste letenja radila 4x10. A sto se tice potiska, nisam mogla da podignem sipku od 20kg, pa sam radila sa dva tega od po 5kg :/ jos uvek imam blagu upalu od srede, sto se tice ruku tu i tamo.
Hvala vam svima na savetima.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #54 poslato: Avgust 15, 2015, 03:29:25 pre podne »

Sve je to nazalost tako. :D

Whey znači bas devojkama posto uglavnom slabo jedu meso...ali kao sto to whey i jeste,kao dodatak ishrani i pomoc kad joj treba kvalitetna uzina sa dodatkom jezgrastog voca recimo...

Forum je takav kakav je vec par godina,firma je napravila forum da bi kupac pitao je l pije 5 g kreatina ili 2x po 5 g i to je to sto njih interesuje,gledaju povrsinski previse,ali tako hoce vlasnik i tako ce biti,nisu to uspeli da promene najbolji u ovom poslu sto znaci da nema spasa forumu.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #53 poslato: Avgust 15, 2015, 02:55:46 pre podne »

Pecha letenje je i jedno i drugo...

A zasto je whey bacanje para?

Jos ona uzima od dečka,boli je cosak. ;D
Pazi, procitao sam samo zadnja 2-3 posta. Mrzi me da citam vise jer su to sve prepiracane price po 10000 puta, forum se sveo samo na savetovanje pocetnika i to je kraj. Ovo je jedno 10. puta da to govorim. Na forumu sam iz navike, kad krene faks verovatno cu ga zabataliti. Bacim 1-2 posta u nedelju dana, nema poente vise ni pisati. Sve pise, al opet je lakse da ti neko odg. po 10000. put nego da se malo prelista forum. I kada pojedinac dobije odgovor koji ga je zanima uzima to zdravo za gotovo i nema ga narednih 3-4 meseca dok ga nesto novo ne zainteresuje. Cisto da znas koliko sam i zasto procitao u ovoj temi.

Cicu sam ispravio iz 2 razloga. Prvi je to sto ptice lete tako sto pomeraju krila u stranu, a ne u napred. Za mene je letenje samo sa strane - srednje i zadnje rame. I drugi - posto je vec odradila potisak, za nju, pocetnicu, je to sasvim dovoljno za prednje rame. Jakih 4-5 serija sasvim ok, pogotovo ako radi full body ili podela na upper i lower kao vecina pocetnika.

Ako uzima od decka onda ok, obostrana koristi ako - me razumete. ;D ;D ;D
Ali nema potrebe da kupuje, kako sam mislio, jer njoj apsulutno nista nece pomoci i stojim iza toga. Pocetnica, zensko, ne zna jos uvek sta treba da jede, i to sto isplanira ne ispostuje, ne zna koliko i kako da trenira... Hocu da kazem da pre tog cuvenog whey-a ima mnogo toga sto treba prvo resiti.
« Poslednja izmena: Avgust 15, 2015, 02:58:04 pre podne od strane Pecha » Sačuvana
Panta rei, panta res.
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 17 upita.