TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396854 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 08, 2024, 01:06:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Na koga naleteh danas.. :)  (Pročitano 9408 puta)
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #40 poslato: Avgust 30, 2015, 07:40:30 posle podne »

Problem je u tome što njega niko nije pratio kad je bio u usponu, kad nije dobijao sve mečeve. Stalno je tražio razloge kad izgubi meč... čas mu upala trepavica u oko, čas mu se javio davno zalečeni urasli nokat, čas mu je zasmetalo jato ptica koje je preletelo u nekom trenutku i tako... meni se tada zgadio. Mogu da pogledam njegov meč kad baš nemam pametnija posla ali jako retko. Kao čoveku- svaka mu čast. Kao sportista me je uvek nervirao i dalje je tako. Tenis ne pratim pa me on i rezultati zanimaju kao prava Eskima. Nikad on neće biti kao Federer i Nadal, kraljevi i majstori svog zanata i podloge.

Za Federera se slazem, gospodin covek a i jako dobar tenis, ako ne i najbolji svih vremena, igra tenis bas onako sve u tehnici i sve sve po PS-u sto se kaze, ali za Nadala se ne slazem, nikakav igrac naspram Federera :)
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #39 poslato: Avgust 30, 2015, 08:01:05 pre podne »

Problem je u tome što njega niko nije pratio kad je bio u usponu, kad nije dobijao sve mečeve. Stalno je tražio razloge kad izgubi meč... čas mu upala trepavica u oko, čas mu se javio davno zalečeni urasli nokat, čas mu je zasmetalo jato ptica koje je preletelo u nekom trenutku i tako... meni se tada zgadio. Mogu da pogledam njegov meč kad baš nemam pametnija posla ali jako retko. Kao čoveku- svaka mu čast. Kao sportista me je uvek nervirao i dalje je tako. Tenis ne pratim pa me on i rezultati zanimaju kao prava Eskima. Nikad on neće biti kao Federer i Nadal, kraljevi i majstori svog zanata i podloge.
Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #38 poslato: Avgust 29, 2015, 10:33:12 posle podne »

Ne, svaka cast za uspeh, zelim mu i vise zbog Srbije.

E tako :)
Ali smrt ljudima koji navijaju za Federera i Nadala protiv Djokovica.. Ne verujem, ali eto u mojoj ulici kad sednemo u kafic da gledamo uz pivo ne mogu a da se ne iznerviram kad pojedini navijaju za Nadala protiv Djokovica..
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1525

« Odgovor #37 poslato: Avgust 29, 2015, 09:52:20 posle podne »

Ne, svaka cast za uspeh, zelim mu i vise zbog Srbije.
Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #36 poslato: Avgust 29, 2015, 09:39:59 posle podne »

Meni je Novak izuzetno antipatican lik.

Pa dobro, moze da ti bude antipatican lik, kao i svima nama neko sto je antipatican, ali konkretno covek je dao takvu slavu svojoj zemlji i gde god sam u svetu bio, kad kazem odakle su svi pominju Novaka Djokovica.. Neverovatan covek sa ogromnom harizmom..
Sto se tice nadala, ne mrzim ga, kao ni nikoga drugog, samo sto je rafa za njih sve fizickom spremom tata mata, ali zbog toga i pada gde je sada i sve to zbog kolena, sa kojima ima problema..
Sto se tice Nika Kirjosa on trenira u Melburn parku gde i moja sestricina, i moj zet mi prica kad god ode tamo vidja ga, i kaze da je fin ovako momak, mada smo slicnih godina.. A ono sto je rekao Vavrinki je totalno bezveze, previse seljacki i ne sportski..
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1525

« Odgovor #35 poslato: Avgust 29, 2015, 08:41:12 posle podne »

Meni je Novak izuzetno antipatican lik.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #34 poslato: Avgust 29, 2015, 08:22:01 posle podne »

Mene boli cosak za tenis. :D

Bas to posmatram nepristrasno i sa strane,al Federer mi je ona ugladjena ljiga.

Nadal,Del Potro i Djoka su mi ok,ostali me i ne interesuju.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #33 poslato: Avgust 29, 2015, 07:33:12 posle podne »

Zbog čega mrziš Nadala? Uvek me to zanima, da vidim da li su sportski razlozi ili nešto drugo. :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #32 poslato: Avgust 29, 2015, 07:20:32 posle podne »

Na kraju će ova tema delovati kao da si naleteo na Federera. :D

Elem, ja navijam za Federera negde od 2004. godine, kada sam baš ozbiljno počeo da pratim tenis, i tako je do dan danas. Ipak, to što sam veliki njegov fan, nikada iz mene neće izvući ništa ružno na račun drugih tenisera (osim ako nisu neka  kretenska ponašanja poput Kirjosovih opaski Vavrinki).

Mogao bih da mrzim Rafu, koji je tukao Feda gde god je stigao, ili da se izvlačim na čuvenu "psihološku blokadu" koju Fed ima protiv njega, ali mi ne pada na pamet ništa od toga. Mislim, sramota da tražim takve izgovore i ne volim kada se ljudi tako brane, tj. brane njihove miljenike. Kapa dole, uvek će imati moje ogromno poštovanje.

Svi oni su pronašli stav koji im odgovara na terenu i van njega. Fed je hladan na terenu, potiskuje i dobre i loše emocije, dok je van terena zabavan, zezator i nasmejan. Za njega to najbolje radi. Rafa je na terenu ubica. Pravi ratnik koji dovršava svoj plen čim namiriše krv. Van terena je i preskroman, stidljiv, povučen... Nole je vatra. Bodri se, viče, psuje, ne libi se da slomi reket... Van terena je pristojan, pažljiv, smiren...  Možda nekome to nije lepo, ali njemu to najviše odgovara. On bi se ugušio kada bi pokušao da imitira Federera, a Federer bi propao kada bi se ponašao kao Nole. :D

Plakaćemo kada se povuku Nole, Rafa i Fed (za Endijem nešto ne žalim, ne doživljavam ga kao "big 4") i zato uživam u svakom trenutku dok su oni još aktivni. Mislim da smo poslednih desetak godina svedoci najbolje teniske ere ikada. Dobro bi bilo da smo još sada toga svesni, a ne tek za 10-20 godina, kada se nostalgično budemo prisećali ovoga. :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #31 poslato: Avgust 29, 2015, 07:13:01 posle podne »

Federer je i sad sisa,samo to ne pokazuje uvek.
Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #30 poslato: Avgust 29, 2015, 06:48:19 posle podne »

upravo tako.. o tome sam i pričao, čim je nemoćan, pokaže svoje lice...
to što se on uzdržava od besa itd... to je glupost

Brate, on je kao klinac lomio rekete i sve to, a sada nista, ni trunka besa, normalno emocije svakog ponesu u nekim situacijama, i mene su ponele nekad, u nekim bezveznim situacijama, ali konkretno i Djokovic i on su dva gospodina velika :) 
A povrh svega toga kad cujem da Djokovica pljuju sto je otisao u Monako da ovde ne placa porez, pa i treba tako, i ja bi isto to uradio.. Ne najbolje da da ovom A.V. i drzavi pare pa da ih pokradu, umesto da ide u odrzavanje drzave..
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #29 poslato: Avgust 29, 2015, 05:22:32 posle podne »

Federer je klasican primer gospodincica,koji dok je sve ok je gospodin a cim postane nemocan vidi se kakav je.

Djoka je za njih sve tata u svakom smislu.

+1

tenis pratim samo zbog Djokovica,inace ne volim
slican primer su Milan Macvan- Sasa Pavlovic
Macvan je dosao da igra za dzabe,bio najbolji u svakoj tekmi i dao 10001 % sebe.
Pavlovic je samo nesto izvoljevao i izigravao svetog Petra...  :-X
Postujem ja sportske karijere svih njih,ali nekada se gleda ko je kakav covek...to se pogotovo videlo u situacijama u kojima je bilo tesko...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #28 poslato: Avgust 29, 2015, 05:16:53 posle podne »

Federer je klasican primer gospodincica,koji dok je sve ok je gospodin a cim postane nemocan vidi se kakav je.

Djoka je za njih sve tata u svakom smislu.
Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #27 poslato: Avgust 29, 2015, 04:11:23 posle podne »

Da je najbolji svih vremena, to stoji.. ali da je derpe.... i to stoji :D
@VladPet... znam ja kakav je Federer, trenirao sam ja tenis 2 godine i pomno pratio to, tako daa.....

Druze trenira moja sestricina tenis na Australian Open-u, konkretno je trenira trener Michael Baroch bivsi trener Marije Sharapove, i kad god je turnir mi kao porodica dobijemo besplatne ulaznice da ulazimo na koji god hocemo teren tokom turnira, i jednom prilikom je prosao pored nas, gde ga je moj zet zaustavio da se upozna sa njim, i najnormalnije je pricao sa nama 2-3 minuta jer je zurio na trening i otisao :)
Opusteno skroz, inace ako sumnjas da te baronisem dodaj me na fejsu imas tamo sve slike i to sve :)
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #26 poslato: Avgust 29, 2015, 03:44:11 posle podne »

Ne dirajte mi Federera, inače idu banovi. :D

E tako vec moze :)
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.167 sekundi sa 17 upita.