TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:51:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Jednorucna triceps opruzanja sa bucicama  (Pročitano 14941 puta)
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #52 poslato: Novembar 24, 2015, 04:29:28 posle podne »

Drugo je trening snage, mislio sam na izgradnju misica...Moje iskustvo da tezina nije prioritet, istina necete napraviti misice ako ste slabi ali su druge stvari bitnije za "pakovanje" :)

Its all about Frequency, Intensity, And Shocking Principles (Super sets, Drop sets, Forced reps..), but not with the Light weight but with the Heavy weight. :)

To je tacan odgovor :)

Istina,samo sam rekao na domacem  :D
Razumem ja sta zelite da kazete, samo ne bih kad neki pocetnik procita da pomisli da je dobro da drzi istu trening rutinu mesecima, ok on u pocetku i treba, ali ne bih da kasnije misli da to tako mora. To je bila poenta...
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #51 poslato: Novembar 24, 2015, 10:36:37 pre podne »

Potisak sa cela, triceps ekstenzija  i kanap, meni 3 najdraze i najefikasnije vezbe.

Ali uvek radim razlicito, drugaciji raspored vezbi, super serije, drop itd...
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2015, 10:41:18 pre podne od strane Cvetko » Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #50 poslato: Novembar 24, 2015, 10:27:22 pre podne »

Drugo je trening snage, mislio sam na izgradnju misica...Moje iskustvo da tezina nije prioritet, istina necete napraviti misice ako ste slabi ali su druge stvari bitnije za "pakovanje" :)

Its all about Frequency, Intensity, And Shocking Principles (Super sets, Drop sets, Forced reps..), but not with the Light weight but with the Heavy weight. :)

To je tacan odgovor :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #49 poslato: Novembar 24, 2015, 12:20:26 pre podne »

Jel radi neko od vas JM press ?
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #48 poslato: Novembar 24, 2015, 12:14:11 pre podne »

Ja radim za hipertrofiju, ali sta znam, odgovaraju mi iste vezbe. Volim kontrolu i jednostavnost kad je trening u pitanju, iste serije, iste pauze, iste vezbe i onda progresiju pratim kilazom. Ili ako su iste kilaze krace su pauze, ili ako je sve isto, drugi je tempo, sporiji itd, sve je to znak da sam jaci, a samim tim i veci.

Ovim ne mislim da je snaga totalno povezana sa velicinom, ali u mojim trenizima gde pazim na vreme pod tenzijom, pauze od oko minut ipo i ponavljanja na uglavnom 8+, sigurno su povezane snaga i hipertrofija.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #47 poslato: Novembar 24, 2015, 12:12:29 pre podne »

Nešto slično radim i ja, jer kad ubacim neku vezbu koju nisam radio neko vreme na prvom treningu kilaže su manje i rastu svakim sledećim treningom. Kada posle odreĂ°enog broja treninga doĂ°em u fazu ta snaga na toj vežbi počinje da stagnira, ja je zamenim nekom drugom pomoćnom vežbom.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #46 poslato: Novembar 24, 2015, 12:11:42 pre podne »

Drugo je trening snage, mislio sam na izgradnju misica...Moje iskustvo da tezina nije prioritet, istina necete napraviti misice ako ste slabi ali su druge stvari bitnije za "pakovanje" :)
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #45 poslato: Novembar 24, 2015, 12:07:39 pre podne »

Dok dodajem kilaze na vezbama ne vidim razlog za promenu istih. To mu je (misicu) dovoljan sok tj potreba da poraste za sledeci put.
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2015, 12:10:04 pre podne od strane R1 » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #44 poslato: Novembar 24, 2015, 12:07:17 pre podne »

Iskreno kada je u pitanju moja vrsta treninga ( trening snage ) bolje se pokazalo kada zadrzim jednu rutinu neko vreme kada su u pitanju pomoćne vežbe.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #43 poslato: Novembar 24, 2015, 12:05:06 pre podne »

Ne mislite da ce partija bolje napredovati ako svaki trening bude drugaciji u odnosu na drzanje iste trening rutine mesecima ??
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #42 poslato: Novembar 24, 2015, 12:00:43 pre podne »

Mene je najviše iznenadio napredak od tejt presa. Mogu da se koriste prilično velike kilaže ( ja sam radio sa po 30kg prilično lako), i jedna od retkih vežbi kod koje osetim da mi radi taj donji deo kod pripoja  kod lakta.
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #41 poslato: Novembar 23, 2015, 11:59:03 posle podne »

A ok :) ja sam lose ukapirao kad sam procitao
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #40 poslato: Novembar 23, 2015, 11:55:17 posle podne »

Konopac stavim tek kad dodjem na 15ak kg, a V sipkom startujem



45-50kg.
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #39 poslato: Novembar 23, 2015, 11:51:15 posle podne »

@R1 Tako i ja radim. Samo te plocice su od 5kg na lat masini :) 50kg konopcem mogao bi mozda Mike Rashide, CT Fletcher i ta ekipa, mozda.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #38 poslato: Novembar 23, 2015, 11:32:54 posle podne »

Moj citav trening, vec mesecima. Zagrevanje s par serija uskih sklekova pa

1)  5-6 serija uskog benca
2)  3 serije ekstenzija iznad glave s dve ruke drzim jednu bucicu, sedeci
3)  dovrsim jednom ili dve dropset serije cable pushdown-a, ali to su bas serije za izgoreti tipa krenem sa 50kg i dok ne mogu onu prvu plocicu od 10kg da dignem ne stajem

Ove ekstenzije iznad glave bas sjajno pogadjaju, a na uskom bencu mozes bas velike kilaze da tovaris, tako da mislim da su te dve najbolje za stimulaciju tricepsa, a sad cime ces dovrsiti manje bitno, izaberes onu koju najbolje osecas.
« Poslednja izmena: Novembar 23, 2015, 11:41:41 posle podne od strane R1 » Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 18 upita.