TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:39:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: akcija xtend  (Pročitano 4037 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Novembar 27, 2015, 07:56:53 pre podne »

Obično roditelji prave više problema oko suplemenata, nego u vezi sa bodibilding stilom ishrane. :) Sad imaš suplementaciju za period oko treninga, tako da ti ostaje još "samo" što bolje da se hraniš i biće dobro.
Sačuvana
bokisa.84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #12 poslato: Novembar 27, 2015, 12:18:58 pre podne »

Jesam, uzeo sam Power Protein i taman Xtend bio na akciji a uspeo da odvojim nesto novca. Sa ishranom se malo natezem sto zbog novca sto zbog nerazumevanja u kuci, al polako docice i to na svoje mesto.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Novembar 26, 2015, 07:57:29 posle podne »

Ma ni meni nije tako bitan ukus, nego pitam zbog onih kojima jeste pa uvek vredi čuti nove utiske.

Jesi li kupio neki protein? Sećam se da je bilo dilema oko izbora.
Sačuvana
bokisa.84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #10 poslato: Novembar 26, 2015, 06:51:52 posle podne »

Pa tako cu  zbog stednje, jedan dozer u sejkeru pre i jedan tokom. A uzeo sam od narandze jer je taj jedino bio na stanju, mada i ne obracam toliko paznju na ukus.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Novembar 26, 2015, 05:52:47 posle podne »

Kad sam ga koristio, uzimao sam dve merice pre i jednu tokom treninga. No, ako želiš da prištediš, biće ti ok i jedna merica. U njoj imaš 7 g bcaa i 2.5 g glutamina. Količina vode nije toliko bitna u ovoj priči. Prilagodi svom ukusu.

A, kad smo već kod ukusa, koji su uzeo? :)
Sačuvana
bokisa.84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #8 poslato: Novembar 26, 2015, 05:37:11 posle podne »

Stigao mi je danas Xtend i zanima me da li je dovoljno uzimati jednu mericu pre i jednu mericu tokom treninga u otprilike 5-7dcl vode ili je potrebno po dve merice pre i tokom treninga na istu kolicinu vode?
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #7 poslato: Novembar 16, 2015, 01:27:29 posle podne »

Kukala je i meni kada sam je pitao je l' ima koje pakovanje za dragog nam forumaša, ali se ipak našlo. :D

Ma bio sam ja kod nje vec se i dogovorio pre nego sto sam ovde pitao, nego kao sto si i sam rekao, rok je i vise nego pismen (plus ako se uzme u obzir da ovo sigurno moze da traje 3-4 meseca i posle) a cena je fantasticna, bukvalno dzaba, pa sam mislio jos neki da ućarim...leto je ipak sve blize...kalorisjki defecit mora da krene...a jbg onda tu katabolizam moram da sprecava na sve moguce nacine :)

Pozdrav
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Novembar 16, 2015, 12:30:53 posle podne »

Kukala je i meni kada sam je pitao je l' ima koje pakovanje za dragog nam forumaša, ali se ipak našlo. :D
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #5 poslato: Novembar 16, 2015, 11:23:24 pre podne »

Hvala na odgovoru Roberte...uzeo sam jednu kutiju...a sto se porudzbine vise tice i sama Beka kuka da nema dovoljno :-)
Pozdrav
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Novembar 15, 2015, 09:11:34 pre podne »

Uopšte nije čudno što se razgrabio, jer je rok skroz ok (dovoljno vremena da se potroši), a cena fantastična. Obnavljaju se zalihe svake nedelje, pa verujem da će biti poslate nove količine i u KŠ (pod uslovom da nije sve rasprodato). Preneću koleginici tamo da poruči više komada, mada si i ti to mogao da joj kažeš. Kad god je moguće, izlazimo u susret željama naših potrošača. :)
« Poslednja izmena: Novembar 15, 2015, 09:14:08 pre podne od strane Robert » Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #3 poslato: Novembar 14, 2015, 10:04:28 posle podne »

Pozdrav i tebi. :)

Mi smo uvoznici, a proveriću ti za rok u ponedeljak.

Bio do vase radnje...rok do januara...ali se razgrabio...ako ko moze da utice ko ovo procita...posaljite koji vise u krusevac
..uzeo bih 2-3 kutije :-)
Poz
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Novembar 14, 2015, 06:26:11 posle podne »

Pozdrav i tebi. :)

Mi smo uvoznici, a proveriću ti za rok u ponedeljak.
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #1 poslato: Novembar 13, 2015, 12:47:11 pre podne »

Pozdrav, zanima me datum isteka Xtenda-a posto vidim da je na akciji i da kosta 2000. Takodje me zanima ko je uvoznik proizvoda. Pozdrav
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 18 upita.