TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 04:39:15 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 10 stvari koje ne smete reći devojci koja trenira  (Pročitano 6919 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27348


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #29 poslato: Decembar 14, 2015, 06:28:52 posle podne »

Na koga mislis konkretno? :)
Ali opet mislim da sve zavisi od osobe,neka individualna stvar.
Ni na koga ne mislim konkretno,samo sam pitao.
« Poslednja izmena: Decembar 14, 2015, 06:37:39 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #28 poslato: Decembar 14, 2015, 02:56:22 posle podne »

I slazes li se Majo da oni ne lece komplekse sa recimo misicavijim telom?
Na koga mislis konkretno? :)
Ali opet mislim da sve zavisi od osobe,neka individualna stvar.
« Poslednja izmena: Decembar 14, 2015, 06:37:09 posle podne od strane Robert » Sačuvana
maja Pavlovic
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27348


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #27 poslato: Decembar 14, 2015, 01:52:44 posle podne »

I slazes li se Majo da oni ne lece komplekse sa recimo misicavijim telom?
Sačuvana
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #26 poslato: Decembar 12, 2015, 01:59:01 posle podne »

Pozdrav svima. :)
Evo da se i ja kao zensko malo ubacim u konverzaciju. Tema jako zanimljiva i u potpunosti tacna, u svakoj tezi sam se pronasla :D i svakodnevno se srecem sa istim ili slicnim pitanjima i komentarima. Ali vec sam navikla na to i ne obazirem se previse.
Slozila bih se sa tim da je bikini kategorija najzastupljenija trenutno i po meni najzenstvenija i najprirodnija..ali ne mogu nikako osporiti trud i zalaganje devojaka,zena iz tezih kategorija! Nisam ljubitelj,ali postujem.
Sačuvana
maja Pavlovic
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #25 poslato: Decembar 12, 2015, 01:48:54 posle podne »

Levuu, možda kod nas nema bb takmicarki na tom nivou ali ima fines-bikini takmicarski koje imaju zvidnu formu i veoma prijatan izgled kao što je to na primer naša kolegenica Maja.

Hvala puno Dusane :) pozdrav
Sačuvana
maja Pavlovic
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #24 poslato: Decembar 07, 2015, 09:31:35 pre podne »

Bikini kategorija, iz mog ugla pun pogodak :)
Vidjao sam svasta, misicave, nemisicave, ovakve, onakve, ali devojka koja vezba i zdravo izgleda nema konkurenciju :)
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #23 poslato: Decembar 06, 2015, 11:04:41 posle podne »

ja sto se tice zenske guze najvise volim golisavu a sto se tice noga najvise volim kad su mi na ramenima....
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #22 poslato: Decembar 06, 2015, 11:04:13 posle podne »

Levuu, možda kod nas nema bb takmicarki na tom nivou ali ima fines-bikini takmicarski koje imaju zvidnu formu i veoma prijatan izgled kao što je to na primer naša kolegenica Maja.

Ima i rekreativnih vežbačica koje obiljno treniraju i dobro izgledaju, jesu u manjini ali postoje. Ja znam par njih koje rade na primer čučanj sa 80kg nekoliko ponavljanja, takoĂ°e i ostale vežbe sa slobodnim tegovima rade kao prosečan muškarac u teretani a pri tom imaju prijatnu i lepo oblikovanu figuru.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #21 poslato: Decembar 06, 2015, 11:02:58 posle podne »

Mislim da lutamo od teme.
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #20 poslato: Decembar 06, 2015, 10:56:55 posle podne »

Pa realno da ti mozes svoj trud i zrtvu da usmeris ka istrebljenju crnaca ili ka silovanju, mozda jeste ogroman trud i zrtvovanje ali ne verujem da zasluzuje respect (nije da bas bukvalno poredim to sa zenskim BB ali poredim).
Ma kod nas devojke sto treniraju vuku neke sajlice malo, i tako limunada vezbice nema ko da ih napada, naravno ishrana nije regulisana a suplemenata nema. Vise muskarce napadaju, nedo bog da neko vidi koliko jedes, koje suplemente koristis i koliko treniras, meni kazu ja bih ti to pobacao sve, samo sto dobiju od mene je mrki pogled, ili kad pitaju a pijes protein, a ja krenem sine da nabrajam listu sta pijem, gledaju bledo culi samo za protein i neki za kreatin ili kao u fazonu pa sto samo ne treniras ne treba ti ovo ostalo, ja reko e sine moj nije ovaj svet bajka pa jedes junk i samo odes po pola sata u gym, ili onaj izgovor ja jedem sta mi prija pa cepa mafine i tako neka govna, pa dobro prija nekom i kokain i heroin pa nije to zdravo
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2015, 11:00:08 posle podne od strane leevu » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Decembar 06, 2015, 10:56:01 posle podne »

Ok, polako vraćamo temu na glavni kurs - devojke koje rekreativno treniraju i opaske na njihov račun. :)

R1, savršeno se razumemo po pitanju devojaka. :)

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #18 poslato: Decembar 06, 2015, 10:49:38 posle podne »

Svako ima pravo na svoje mišljenje, tako sam i ja izneo svoje kada je u pitanju ova tema. Ja poštujem tuđi rad i trud ali ako je taj trud usmeren u ispravnom smeru ( po mojim ubeđenjima), ako je taj trud ( zrvtovanje i šta god) usmeren ka nečen ne prirodnom i ne moralnom u skladu sa mojim ubeđenjima to ne samo da neće dobiti moje poštovanje već će dobiti moju osudu.

Mislim da muškarac treba  biti muškarac, jak, stabilan, sposoban muževan i slično, dok žena treba biti nežna,lepa, umiljata i tako dalje...
Kao što ne volim da vidim ženstevnog muškarca ( koliko god on ulozio truda i rada da to postane), tako ne volim da vidim ni ženu koja izgleda  muževno(koliko god da je vremena i truda uložila u to)...

Nadam se da se neko nije naljutio na mene, samo sam izneo svoje mišljenje.

« Poslednja izmena: Decembar 06, 2015, 10:57:23 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #17 poslato: Decembar 06, 2015, 10:41:53 posle podne »

I ja isto, ali se potrefilo da su mi do sada bile genetski obdarene, uglavnom tanak struk i jake butine. Ova poslednja je trenirala, nista profi, lagano, ali redovno cucanj i to + malo abs, ekstra, a butine i guza neverovatni. Jos je ja 'dopingovao' komentarima poput slika sa ovom ispod, kao da mora i ona tako :D

Slazem se skroz, tanke noge za nas su vecini vrh, meni je to isto turn off. Mada ne mora biti fitness model i nagruvana kao ova ispod, bar da je jaca u donjem delu i da su butine srazmerne zadnjici, tu rupu izmedju butina i tanke noge nikako ne gotivim ni ja, a s druge strane vecina devojaka tezi tome. >:(

I iskren da budem, ribu poput ove na slici Sue Lasmar, nikada nisam video uzivo, vidjao sam jake devojke, koje treniraju i imaju dobru genetiku, ali takav odnos zadnjica/butina u odnosu na struk nikada. Mada kontam da je i tu hemudza i neki testosteron radio uveliko.
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2015, 10:49:26 posle podne od strane R1 » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Decembar 06, 2015, 10:35:29 posle podne »

Joooj, i meni su veliki turn off tanke noge, i ona razdvojenost izmeĂ°u butina dok su stopala spojena (thigh gap). Zapravo, ono što su za mene tanke noge, većini predstavljaju ideal i veoma seksi pojavu.

I meni je ekstra ta devojka. Zato su moje bivše devojke, uglavnom, ako već nisu trenirale, imale nešto jaču kilažu u odnosu na "ideal", pa da nadoknadim. ;D Ne volim tanko pa to ti je.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #15 poslato: Decembar 06, 2015, 10:30:05 posle podne »

Da, da, nekako vecina voli tanke noge. Ja bas volim jake noge i dupe, ne volim da iz velikog dupeta izadju prosecne ili mrsave noge, to mi je bzvz, kao kim kardashian npr. Ovo mi je ekstra, dok je vecini kao prevelika

Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 17 upita.