TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 04:20:15 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 10 stvari sa kojima se suočava svaki vežbač  (Pročitano 6712 puta)
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #35 poslato: Januar 07, 2016, 02:26:14 posle podne »

Takodje...velika je zabluda to da je BB rezim ishrane zdrav u pravom smislu te reci. I to treba uzeti u obzir. Sam princip BB (snizavanje procenta masti do drasticno niskog procenta) je kontradiktoran samom principu normalnog funkcionisanja ljudskog organizma...i naravno u tome da se BB zasniva na unosenju VISKA kalorija od onoga sto nam je potrebno, dovoljno govori o tome koliko je "zdravo". Svi ovde, pa i ja sam, se hranimo tako...pa hajde da kazemo zdravo za misice, ali ne bas toliko i za ostatak tela. Dok "ne-lifteri" se hrane zdravo za dusu i jos vise ne zdravije za ostatak tela :-)
Ali u svakom slucaju tekst ubo bas u bit srzi...jos jedan u nizu odlicnih i interesantnih clanaka koje Robert ovde objavljuje :-)

Na masi i definiciji da (pogotovo nekim striktnijim rezimima), ali na nekom odrzavanju sa 10-12% masti mislim da je blaze i zdravije po telo.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #34 poslato: Januar 06, 2016, 07:08:54 posle podne »

Ali u svakom slucaju tekst ubo bas u bit srzi...jos jedan u nizu odlicnih i interesantnih clanaka koje Robert ovde objavljuje :-)

Hvala ti. Dobro je kad se iz članka nešto nauči, a da je dovoljno zanimljiv da pokrene diskusiju. :)
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #33 poslato: Januar 06, 2016, 05:23:34 posle podne »

Takodje...velika je zabluda to da je BB rezim ishrane zdrav u pravom smislu te reci. I to treba uzeti u obzir. Sam princip BB (snizavanje procenta masti do drasticno niskog procenta) je kontradiktoran samom principu normalnog funkcionisanja ljudskog organizma...i naravno u tome da se BB zasniva na unosenju VISKA kalorija od onoga sto nam je potrebno, dovoljno govori o tome koliko je "zdravo". Svi ovde, pa i ja sam, se hranimo tako...pa hajde da kazemo zdravo za misice, ali ne bas toliko i za ostatak tela. Dok "ne-lifteri" se hrane zdravo za dusu i jos vise ne zdravije za ostatak tela :-)
Ali u svakom slucaju tekst ubo bas u bit srzi...jos jedan u nizu odlicnih i interesantnih clanaka koje Robert ovde objavljuje :-)
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #32 poslato: Januar 06, 2016, 03:38:03 posle podne »

Slazem se, bas je glupo junkovati posno, ili one posne torte i te fore junkujes a sranje :D
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #31 poslato: Januar 06, 2016, 03:29:39 posle podne »

Inace ovo za posnu hranu, to je strasno koja posna hrana, kad pojedes ovog sarana kao da si pojeo pola praseta...
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #30 poslato: Januar 06, 2016, 02:51:57 posle podne »

Jao jbt ovaj pavac decko kao da ide u neku najcrnju onu kaznenu skolu..
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #29 poslato: Januar 06, 2016, 02:28:47 posle podne »

Nosi majicu "I don't use steroids but thanks for asking"

- Niko ga nije ni pitao
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #28 poslato: Januar 06, 2016, 02:19:35 posle podne »

Pavac/Dzeko legendo, tebi je drago sto cela skola misli da si na steroJidiiimaa.

A price kruze da Dzeko aka Pavac vise nije necural.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #27 poslato: Januar 06, 2016, 02:18:52 posle podne »

To je nesto sasvim "normalno" , na taj nacin funkcionise nas narod i to nije samo u oblasti ishrane vec i po svim drugim pitanjima . Kao sto oni vama deluju "zatucano"  zapitajte se da li i vi njima isto tako delujete u nekoj drugoj oblasti.
Morate imati razumevanja i manje pridavati paznje tudjim komentarima.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #26 poslato: Januar 06, 2016, 01:50:00 posle podne »

jednom je moj drug dobio ,,vecu'' sumu na kladionici i ja sam ga iz zezanja pitao da mi pozajmi par stotina dinara jer mi toliko fali za whey... on je rekao da ne da za hemiju i celoj skoli ispricao kako se valjam u whey-u  ;D cim sam sledeci put dosao u skolu, bio sam osudjivan kao najgori hemicar i kako cu umreti u najgorim mukama i necu docekati ni petu deceniju... posle sam pitao sve te likove da li je dobro to sto oni jedu picu na svakom odmoru, a odgovor je bio - ,, pa pica nije hemija, barem je domaca, pravljena u kuhinji...  ;D
posle me je jedan drug vitlao da se tucemo da vidi kako whey deluje, ipak je to steorid...  8)
šou
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #25 poslato: Januar 06, 2016, 01:27:20 posle podne »

Grozim se od termina "posno" i "dijetalno" jer je sve to "zdravo"   

Poprilično sam neshvaćen u porodici, široj i užoj familiji i društvu, ništa gore mi nema neko kad mi majka kaže " e možeš i ti to jesti, zdravo je"  ne shvata da mi pukne film i skoči pritisak, ume par dana da me drži tako neko neznanje i filozofiranje...
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #24 poslato: Januar 06, 2016, 12:59:25 posle podne »

Skoro sam drugaricu savetovao nesto oko ishrane, iako  ne kapira da nije debela vec da treba da trenira u teretani kako bi se sve to zateglo lepo.

Ja joj kazem, slobodno na slavi jedi, jednom je slava, posle ces se vratiti rezimu.

Vraca se ona i pitam je sta je jela, kaze mi ona, jela sam puno ruske salate i torte od ananasa...

Pitam je ja: Pa sto to?

Kaze ona: Pa u torti ima ananasa, on je zdrav, a u ruskoj salati ima povrca, a povrce je zdravo :D

mrak na oci.....
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #23 poslato: Januar 06, 2016, 12:58:42 posle podne »

I sa "dodatkom" trans-masti...posno  :D

Posni margarin...Posni zejtin...  ::)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #22 poslato: Januar 06, 2016, 12:54:33 posle podne »

I uvek ti kažu - ali to je posno, zdravo je. :D
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #21 poslato: Januar 06, 2016, 10:39:51 pre podne »

Ili
Kvalitet, a ne kvantitet.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 17 upita.