TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:04:29 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Plan ishrane za gubitak %bf  (Pročitano 2283 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #3 poslato: Maj 18, 2016, 12:08:01 pre podne »

Daj malo više podataka o treningu :)

Meni tih 10% ne deluje toliko nerealno i mislim da nije toliko teško postići tu brojku samo treba biti disciplinovan.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Maj 17, 2016, 11:17:28 posle podne »

BF ispod 10...po meni deluje nerealno i nepotrebno...zar je i to uslov? Ili samo tvoja želja?

Koliko dugo treniraš u kontinuitetu( povratak redovnom treningu)?

Da li si se u potpunosti oporavio od povrede?

Koliki ti je ciljani unos proteina, hidrata, masti? Da li barem okvirno sve to pratiš?

Imaš neki realan problem sa mlečnim proizvodima pa si ih izbacio?

Korisno štivo za čitanje o formulisanju plana ishrane... http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/kako-napraviti-plan-ishrane.html

Vremena ima, ali ne bi trebalo zaboraviti da i loše skrojenim dijetama možemo sebi naneti više štete, nego li koristi... http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/kako-dijete-mogu-usporiti-metabolizam.html

A o samom procesu i preporukama... http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najee-greke-u-fazi-rada-na-skidanju-masnih-naslaga.html

O sagorevačima masti i zabludama koje se tiču njhove upotrebe... http://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/sagorevai-masti-istine-i-zablude.html

Sačuvana
jimmer10
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Maj 17, 2016, 06:24:06 posle podne »

Pozdrav ljudi! Imam 21god, visok sam oko 184cm i imam 76kg. Trenutan procenat masti je izmedju 14 i 16 posto. Igao sam koledz kosarku u Americi ali sam se povredio i nisam trenirao oko 8 meseci. Plan je da se u Septembru vratim u USA. Zahtev nekih trenera preko bare je da moram da spustim %bf ispod 10. Uz to voleo bih i da opet imam lepu sportsku gradju kao dok sam bio u USA. Imam cudan problem. Kad sam opusten izgledam kao da imam pivski stomak, ali ako se stegnem gotovo da imam 6pack. Preko bare mi je receno da krenem da koristim Animal Cuts i promenim ishranu. Nikada nisam obracao paznju na hranu, ali sad sam citao dosto o "pravoj ishrani za kosarkase". Kupio sam AC i krenuo sa nekom "dijetom" koju sam sam napravio(verovatno je ocajna). Ovako otprilike izgleda moj dan:

6:00-Budjenje, pijem jednu kesicu AC na prazan stomak
6:30-Trcanje 35-45min(pon,sreda,petak) ili sprint 20x80m(utorak,cet,subota),nakon toga radim vezbe za stomak i donji deo ledja.
7:30-Dorucak,ovsene pahuljice sa jednom bananom(nekad ubacim 2-3 urme) ili omlet 4-5 belanaca sa spanacem. Posle toga popije Omega 3 tablete i solju zelenog caja.
10:30-Jos jedna kesica AC.
11:00-Trening snage.Pon,sreda, petak noge,program za skok i eksplozivnost. Utorak,cetvrtak i subota gornji deo tela. Posle treninga popijem Whey protein i glutamin sa vodom.
14:00- Rucak, pilece belo ili neka riba,integralni pirinac, neko povrce (brokoli, kukuruz, sargarepe) i zelena salata ili kupus.
17:00-Neko voce, uglavnom jabuke i badem ili indijski orah.
19:30-Vecera,2 konzerve tunjevine u paradajz sosu.
21:00-Trening u sali. Nakon toga opet Whey i glutamin.

Ovu ishranu i AC koristim tri dana(probao sam bez AC i trcanja na prazan stomak, ali kilaza je bila ista)
Izbacio sam sve mlecne proizvode,hleb nikada nisam ni jeo. Ako bi neko bio voljan da mi kaze sta da ispravim bio bih jako zahvalan.
Takodje, da li ima nekih saveta za problem sa stomakom? :)
Hvala unapred :D
 

Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 18 upita.