TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395036 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 04:22:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trčanje na Fruškoj Gori?  (Pročitano 4845 puta)
Stamen Randjelovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3698


« Odgovor #16 poslato: Avgust 29, 2017, 01:35:39 posle podne »

E,  onda bi imao ozbiljnu konkurenciju na Spartan trkama. Inače Spartan trke se održavaju i u Dubaiju. 😉 

Ne znam Zoli koliko je to udaljeno od tebe?
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #15 poslato: Avgust 29, 2017, 11:24:57 pre podne »

Zoli, mozes tamo po onim pustinjama :) posle toga ni pakao ne moze pasti tesko :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #14 poslato: Avgust 29, 2017, 08:27:17 pre podne »

Nažalost sada i da hoću ne mogu trčati nigde sem na traci za trčanje.
A trčanje po Fruškoj Gori je definitivno izazov za sebe i ko god može treba da ga praktikuje.
Sačuvana
Stamen Randjelovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3698


« Odgovor #13 poslato: Avgust 28, 2017, 07:40:11 posle podne »

Kako ne, ja to zovem resetovanje glave kada odem gore na trcanje. Sva godisnja doba su lepa u prirodi. Sve sam prosao, od jeseni kada se sve zuti i kada lisce opada, zime i -15 temperature, tada radim neke krace deonice, kise, magle, proleca sa poljima visibaba i naravno sada leta. Stvarno covek ima sta i da vidi i da dozivi. Steta sto mladi ne vide benefiti boravka u prirodi. Ne mora se trcati i trenirati dovoljno je otici gore u setnju i uzivati kako fizicki tako i psihicki.
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #12 poslato: Avgust 28, 2017, 04:05:45 posle podne »

Upravo mislim da je najveci benefit iz svega sto si rekao, jeste trening u prirodi. Nista toliko ne vraca psihicku energiju kao trcanje ili trening u prirodi. Umaramo se fizicki, ali nam se um preporodi. Nadam se da ce sto vise ljudi te sledi nedeljom na Fruskoj Gori. :)
Sačuvana
Stamen Randjelovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3698


« Odgovor #11 poslato: Avgust 28, 2017, 11:04:15 pre podne »

Prosle nedelje sam istrcao 30km na Fruskoj gori.  Ruta ide od Paragova Norcev Venac pa nazad do Norceva manastir Grgeteg manastir V. Remeta pa nazad do Norceva i opet na pocetak do Paragova. Vreme je bilo idealno, nije bilo vrucina , za razliku od juce , cak je pred kraj i kisa pocela da pada sto je trcanju u prirodi dalo neku posebnu draz. Ko trci po gradu zna koliko trcanje po kisi moze biti zabavno, bar za mene, a u prirodi to je poseban dozivljaj. Trcao sam i juce ali krenuo sam malo kasnije oko pola 9 ujutru kada je vec bilo prilicno toplo bez obzira na hladovinu od drveca pa je to uticalo da skratim duzinu trcanja i da produzim samo vreme, tako da sam istrcao samo 15km. Kod mene je svaka nedelja pre podne rezervisana za trcanje po sumi. Mozda bude tu jos koji put ako stignem od obaveza ali nedelja se ne propusta. Nedelja mi dodje kao neki relax za glavu kada ne razmisljam o nicemu posebno nego se prepustim predelima i uzivanju u pogledima dok prolazim pored njih. Jedino sto treba voditi racuna dok se trci u prirodi je izvrtanje zglobova. Treba biti pazljiv i skocentrisan na stazu gde se trci jer za izvrtanje zglobova krivi smo samo mi i nasa ne paznja.
Sačuvana
Stamen Randjelovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3698


« Odgovor #10 poslato: Maj 18, 2017, 05:54:26 pre podne »

https://www.instagram.com/p/BNB2m4CgaWm/
Da pokrenem ovu temu koja je zanimljiva ali zaboravljena. Ne postoji nista lepse, bar za mene nego pobeci sa ekipom vikendom na Frusku goru i istrcati ili prosetati par kilometara. Postavio sam kratak snimak kako to izgleda na jesen kada lisce opada i kada se sve zuti oko tebe, a ti trcis i uzivas u pogledu. Mi Novosadjani smo srecni ljudi sto imamo takvo blago nadomak grada ali to ne koristimo u onoj meri koliko bi trebalo.  Cesto dok trcim vidjam starije ljude kako u grupama setaju i uzivaju sto je za svaku pohvalu. Ustvari vise vidjam njih nego mlade ljudi sem oko 1.maja kada se rostilja, pusta glasna muzika iz kola i pije pivo. Neka nasa ruta je otprilike 18km duzine i ide od Paragova-Norcev-Venac-Popovica-Paragovo.
  Ako neko ima zelju da nam se pridruzi poziv je otvoren.
Sačuvana
Sima999
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #9 poslato: Maj 19, 2012, 10:14:09 posle podne »

Bio sam dva puta na fruskogorskom maratonu i oba puta sam poceo da trcim od poslednjih par tacaka. Ove godine su me zuljevi i bolovi naterali da krenem ranije da trcim jer mi je tako bilo lakse. Mislim da svako moze sa bar nekom kondicijom da istrci dobar deo maratona. Sledece godine na maratonu planiram da trcim kad god budem mogao samo da nabavim bolju obucu :)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #8 poslato: Novembar 15, 2008, 10:42:57 pre podne »

Naravno, najvaznije je samo pobeci u prirodu kada god mozete iz buduceg "mini Pekinga"... kada se samo setim NS-a pre 10 godina...
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #7 poslato: Novembar 15, 2008, 10:30:54 pre podne »

ja samo vozam bajs na friskoj gori :)

i volem je :P
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #6 poslato: Novembar 15, 2008, 10:03:42 pre podne »

Pa eto, sama cinjenica da 15 hiljada ljudi ucestvuje na Fruskogorskom maratonu je znak da ljudi uzivaju, ali da su lenji da dodju onda kada nije maraton...

Dugo pesacenje, trcanje, svejedno je, bilo sta od toga ce vam dobro doci, samo sto trcanjem "bolje dozivite" sumu, jer puno vremena za malu razdaljinu treba kada pesacite. Ali svakako da treba poceti sa pesacenjem, pa ce se kasnije mozda javiti sama zelja za trcanjem.
Sačuvana
lanami
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 346


« Odgovor #5 poslato: Novembar 15, 2008, 09:17:47 pre podne »

Nisam pesacila Fruskom, godinama vec :(
Ali sam se zato pentrala po brdima u okolini Djavolje Varosi, ako se to racuna ;) 7 sati neprekidnog hodanja.

U principu, duga pesacenja volim, ali trcanje nikako.
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #4 poslato: Novembar 14, 2008, 11:17:55 posle podne »

samo na fruskogorskom maratonu...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #3 poslato: Novembar 14, 2008, 10:18:50 posle podne »

Ja sam u grupi nikada.
Daleko je Fruska gora
Sačuvana
   
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #2 poslato: Novembar 14, 2008, 09:10:22 posle podne »

Ja samo svratim sa misheluka da derem kolena malo  :-[ ;D ;D
Sačuvana

Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 21 upita.