TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395139 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 11:20:59 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Spirulina  (Pročitano 5842 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #17 poslato: Oktobar 12, 2016, 11:28:20 posle podne »

Moraćemo da pitamo Novaka ĂDokovića  ;)

Dal je samo reklama ili stvarno "radi" ...  :D
Sačuvana
Milos Ilic1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #16 poslato: Maj 28, 2015, 07:16:13 posle podne »

Bas iz razloga sto ne mogu da izvedem vise od 4 obroka sam odlucio da uzmem,sto bi posle treninga uneo odmah 40g proteina sto bi mi dosta omogucilo mojih 2g na 70kg sto bi znacilo da bih morao minimum  140g proteina dnevno..  ;D ja bih voleo skroz da se posvetim tome,ali je jednostavno nemoguce,bar jos ovih mesec dana,posle ce biti mnogo lakse :) naravno uvek bih mogao da ponesem ovsene pahuljice,kikiriki,protein i sl. zato sam Vas pitao za savet :) Nema izgovora,ja to znam,snalazim se koliko mogu... Hvala Slavisa na trudu!  ;D
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #15 poslato: Maj 27, 2015, 10:36:15 posle podne »

Moje je da vam stalno ponavljam, iznova i iznova...suplementi vam neće zameniti ono što vam u ishrani ili treningu nedostaje...

Budi realan u svojim očekivanjima...ni M-stack, ni glutamin, ni BCAA, mi protein, ni kreatin zajedno neće imati željeni učinak ako na polju ishrani nisu ispunjeni ciljani unosi makronutrijenata...pogotovu kada je cilj povećanje čiste mišićne mase...

Uvek nešto hrane možeš poneti sa sobom u adekvatnoj ambalaži, naravno, sve je to potrebno blagovremeno pripremiti...DA, sve to zahteva vreme i dobru organizaciju...proteinske mešavine mogu biti prelazno rešenje, sa dodatkom izvora složenih hidrata( ovesne pahuljuce) i zdravih masti( jezrasti plodovi), kao "bleda" zamena obroka...

Zapitaj sebe i ovo; koliko merica proteina, grama BCAA i glutamina možeš sebi da obezbediš kao "zamenu" obroka?! Materijalno to možeš da ispratiš?

Da rezmiramo jednu bolnu istinu..."ovaj sport", tj. put do čiste mišićne mase zahteva više posvećenosti i istrajnosti i na polju ishrane i na polju treninga...dakle, ono što uložiš u sebe, to ćeš i dobiti, kao krajni rezultat...ili si posvećen ovo "priči" ili nema uspeha...

Dakle, TRENING + ISHRANA + SUPLEMENTACIJA = USPEH ! ;)

P.S. ne zameri, samo sam realan...  ;)

4 kvalitetna obrok plus pwm je sasvim dovoljno, naravno, ako su obroci kvalitetni...ovde ne pričamo samo o tome koliko je šta zdravo, već i o količini tih "zdravih" namirnica( makronutritivnom sastavu istih) koje će nam doneti uspeh  ;)
Sačuvana
Milos Ilic1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #14 poslato: Maj 27, 2015, 08:21:13 posle podne »

Moj cilj je cista misicna masa ;D slavisa pricao sam sa tobom jos pre 3,4 meseca o ishrani :) trenutno se bas i ne pridravam imam pripreme 3 sata dnevno za fakultet,5 sati radim sa tatom i jednnostavno ne mogu da izvucem vise od 4 obroka,neki bi rekli 'nema izgovora' al jednostavno ne mogu i to je to :) obroci su koliko toliko zdravi :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #13 poslato: Maj 27, 2015, 06:14:40 posle podne »

Pored ovoga što je Slaviša napisao ja bi ubacio i neki kreatin :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #12 poslato: Maj 27, 2015, 12:39:15 posle podne »

Ljudi ja vise ne znam sta radi ovaj preparat ako mi verujete ;D uglavnom cilj mi je bio da kupim protein,glutamin i jos neki suplement da iskombinujem (sto je u mom slucaju bio m-stak,mada vidim da nema nista od toga)  ,jel bi mi preporucili nesto drugo sa proteinom i glutaminom?  :D

Bitna stvar koja dolazi pre glutamina i proteina je ishrana...dakle,to su dodaci ishrani, a preduslov njhove maximalne efektivnosti je sredjena ishrana...dakle, dovoljna kolicina i dobar odnos makronutrijenata( proteini, hidrati, masti)...moja preporuka ide vitaminsko/mineralnim komleksima i omega-3 esencijalnim masnim kiselinama...

Naravno sve to zavisi i od ciljeva...

Kako ti izgledaju obroci? Koliko obroka imas dnevno? Obracas li paznju na "ciljani" unos proteina, hidrata, masti na dnevnom nivou? Koliko dugo treniras?
Sačuvana
Milos Ilic1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #11 poslato: Maj 27, 2015, 12:00:23 posle podne »

Ljudi ja vise ne znam sta radi ovaj preparat ako mi verujete ;D uglavnom cilj mi je bio da kupim protein,glutamin i jos neki suplement da iskombinujem (sto je u mom slucaju bio m-stak,mada vidim da nema nista od toga)  ,jel bi mi preporucili nesto drugo sa proteinom i glutaminom?  :D
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #10 poslato: Maj 26, 2015, 06:53:07 posle podne »

U opisu kaze ne stimulise i ne dira hormone a pored toga kaze dize sintezu proteina. A zna se sta dize sintezu proteina.
To sto pise na kutiji suplement ne radi sigurno :)
Ali valja ispisati svasta kao i gospoda iz MuscleTech-a isto to rade. bullshit  :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #9 poslato: Maj 26, 2015, 03:16:13 posle podne »

Koliko godina imaš, m-stek ako se dobro sećam je stimulator hormona, pitanje da li ti je to uopšte potrebno i koliki bi efekat imalo na tebe :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #8 poslato: Maj 26, 2015, 01:02:01 posle podne »

Ne znam kakva ce tvoja definitivna odluka biti, siguran sam da postoje i druga suprotna misljenja, ali cu reci da se uvek opredelis za legalne distrubutere suplemenata koji mogu garantovati kvalitet suplemenata iz svoje ponude...samo ne ocekuj nemoguce, ni od bilo kog proizvoda iz "Animal serije" ili Spurilne, ili raznih bobica i eliksira, recept za savreseno zdravlje i dugovecnost ne postoji, a nijedan od suplemenata ti nece zameniti nedostatke u ishrani i treningu, kao i nedostatak volje da svoje ciljeve "ispratis" do kraja...tvoja snaga je u tebi, cvrstini tvojih odluka, kao i zdravim zivotnim navikama "for life"...

Vreme, spremnost na stalno ucenje, celicna volja, istrajnost, naravno i "genetika" su najbitniji faktori u ovoj prici..." 99% rada i 1% talenta"...  ;)

P.S. i naravno dovoljno novca da kvalitetnu ishranu i suplementaciju ispratis do kraja...
Sačuvana
Milos Ilic1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #7 poslato: Maj 26, 2015, 10:09:37 pre podne »

Konkretno m-stak i stak. Video sam neke postove jos pre par godina pa kapiram da se od tada sastav verovatno promenio  :-\
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #6 poslato: Maj 25, 2015, 08:18:11 posle podne »

Za sve što ti bude trebalo svi članovi "Pansport tima" su na raspolaganju...

Proizvodi Animal serije( Universal Nutrition ) su za svaki respekt i po pitanju kvaliteta sastojaka, kao i njihove efektivnosti...sastav nekih od njih, kao npr. Animal-cuts, M-stack se menjao sa vremenom, neki od sastojaka, kao i njihove "koncentracije" su postale previše "agresivne", tako da je jedan od razloga njihovog izostanka sa tržišta - "odgovorna osuda stručne javnosti"...o tome bi ipak mogli više da nam kažu Robert i Monika...

Koliko znam, Animal-Flex iz ove "suplement-linije" je još uvek u ponudi "Pansporta", dosta zadovoljnih korisnika...Animal-Pak( pažljivo izbalansirana kombinacija mega doza esencijalnih amino kiselina, ugljenih hidrata, vitamina, minerala, antioksidanata, esencijalnih masnih kiselina (EFA), optimizatora i dr.) je isto tako odličan suplement iz kategorije vitaminsko-mineralnih suplemenata...

U kontaktu sa vežbačima u teretani u kojoj radim, većina je prezadovljna efektima Animal-cuts, što nije slučaj kada je u pitanju M-stack( naravno, nisu nabavljeni od ovlašćenih distrubutera suplemenata, što otvara mnoga dodatna pitanja...dakle, uzimanje "black market" suplemenata na sopstvenu odgovornost)

Što se tiče cene...suvišno je da bilo šta kažem...

Koji te suplement iz "Animal-linije" najviše zanima?

Sačuvana
Milos Ilic1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #5 poslato: Maj 25, 2015, 02:03:39 posle podne »

Pa cini mi se da vredi  ;D
Slavisa,ne bih otvarao novu temu,imao bih nesto konkretno da te pitam posto cenim da imas veliko iskustvo o suplementaciji i slicno.. :D Konkretno me zanima sta mislis o animal proizvodima (npr m-stak,stak i sl.) imas li iskustva sa njima? Pricao sam sa jednim deckom koji se profesionalno bavi bodibildingom i rekao mi je da uopste ne vredi te pare,zasto su ti proizvodi ukinuti kod nas? Pa sam hteo tebe da pitam za savet kao iskusnijeg na ovom forumu  ;D Hvala ti. Pozdrav
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #4 poslato: Maj 23, 2015, 12:48:40 posle podne »

Hvala Slavisa,slican tekst sam procitao negde  ;D Vredi li para ovo?

Ehh...bicu subjektivan, moze da koristi, ali zasigurno nece skoditi...  ;)

Bitna stvar je i sta ti konkretno treba? Imuno-booster? Vitaminsko/mineralni kompleks sa akcentom na antioksidativni potencijal? Esencijalne masne kiseline?

Sve to bi u jednom spirulina trebala da predstavlja...

Ima i relevantnih naucnih istrazivanja koje potkrepljuju ove tvrdnje...

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16248810

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24742608


« Poslednja izmena: Maj 23, 2015, 12:52:00 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Milos Ilic1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #3 poslato: Maj 23, 2015, 11:30:21 pre podne »

Hvala Slavisa,slican tekst sam procitao negde  ;D Vredi li para ovo?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 18 upita.