TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 09:51:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da li je ovo ispravno i šta menjati  (Pročitano 1321 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 30, 2016, 04:23:23 posle podne »

Treniras jako lose, previse je to treninga u toku nedelje. Noge ne radis smisleno i organizovano. A to da kreces sa kilazom sa kojom mozes jedva 7 ponavljanja i da uvek zavrsavas sa maksimumom vodi samo ka povredi.
Sačuvana
Odin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 30, 2016, 04:10:54 posle podne »

Zanima me da li je ispravno kako ja treniram il nije i šta,kako promenuti.
Primer kad radim bendž,počnem sa kilažom sa kojom radim prve dve serije 6-7 ponavljanja.
Zatim na treću seriju stavljam da mogu jedva 3-4 da izbacim,pa četvrtu i petu opet pojačam sa težinom po dva il samo jedan izbačaj i zatim vračam,to jest smanjujem kilažu na šestu i sedmu seriju gde izbacujem po četiri izbačaja...
Tako radim večinu vežbi po tom principu pa me zanima da li je ispravno il nije i samo molim hrana je bitna i to što mi namečete na svaku temu gde pišem...Znači zanima me pravilan trening a ne hrana,vitamini i slično...
I još nešto do sad sam isprobao sve varijante i najviše mi odgovara jedan dan grudi,ramena i biceps a drugi dan leĂ°a i triceps.Kardio radim svako veće i tu radim i noge,tipa čučnjeve samo uz trčanje 5 serija radim čučnjeve.Pauziram samo nedelju,ostalim danima treniram i ima napretka,vidi se al nije to-to nikako...
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 17 upita.