TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396854 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 08, 2024, 02:03:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: TETOVAZE  (Pročitano 24304 puta)
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #85 poslato: Februar 24, 2007, 09:43:45 pre podne »

moj je kum radio nekakvog pauka na ramenu i to za soma dinara i to je dao liku jer je hteo da da, ovaj nije trazio nista, hehehe  :)  ali tvrdim da je tetovirao se eto tako, samo zato sto je hteo, a nije znao sta hoce, ugl bezvezarija.
a u NSu je ako se dobro secam lik po imenu Boban ubedljivo najbolji majstor, kupite onaj tatoo magazin koga zanima pa vidite.
inace jako me nerviraju likovi sto u zadnje vreme realisticne ikone tetoviraju, jbg meni je to nespojivo.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #84 poslato: Februar 20, 2007, 10:36:32 pre podne »

Mudro mudro nego shta  ;D jeste u pravu si ne smesh u slanu prljavu vodu i tako morash da je cuvash od sunca itd....  :)
Sačuvana

ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #83 poslato: Februar 19, 2007, 11:29:46 posle podne »

 mudro zboris kraljevicu marko  ;)
jos jedna stvarcica,tet nije pozeljno raditi na leto jer ga neko vreme, /zavisno od koze/ ali cesto i po 15 ak dana treba cuvati od sunca, znoja, mazati jekodermom koji je veoma mastan....znaci kad se istetoviras nema na more odma! :)
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #82 poslato: Februar 19, 2007, 11:07:41 posle podne »

hehe necu te pogresno shvatiti ;) ma znam i ja svaki dan bash dobro razmisljam o tome jer ipak tetovazu u grob nosish... Kako ja da objasnim mom detetu za 15 godina zashto sam ja radio tetovazu sa 16 godina... Ne znam videcu josh do leta al mozda i uradim neshto sitno kontao sam ko shto je moj drugar skoro uradio od vrata pa do kicme dole kineska slova jakoo je lepa tetovaza i nije puno para jer je jedna boja.... Kontam da ako uradim tako neshto da se necu kajati jer je na ledjima pa je ne vidim i nece mi dosaditi... pozzdrav
Sačuvana

ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #81 poslato: Februar 19, 2007, 10:46:10 posle podne »

provereno izgleda kao fleka posle odredjenog vremena.....
to je pomalo glupo razmisljanje da je nesto sto stavljas kao beleg na svom telu in ili out tako da mi je malo unbelivable da to izjavi neko ko tetovaze radi ali usko gledano mislim da su tribalcici koji predstavljaju samo ukras out ako je decko tako mislio....
treba malo voditi racuna i o ukusu posto zmaj i isus ne idu jedan kraj drugo ako sam dobro razumela.....
i ako taj ortak ima 16 god dobre ce pare dati za laser jednog dana....sa tetovazama je baaaas jeftino prosao,nemam pojma ko mu je radio za te pare....
zaista ognjene,ako si tako mlad bolje sacekaj da se potpuno formiras kao licnost,puno ces se promeniti meni su svakakve ludosti padale u tim godinama, hvala bogu kad sam imala neke ljude da me prizemlje....a i neki delovi tela ce ti jos rasti..... ;) boze, pogresno ces me shvatiti..... :) ;D
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #80 poslato: Februar 19, 2007, 06:32:51 posle podne »

Covek te tetovaze to na 6 meseci i 2 godine to ne postoji... Tojest postoji al tebi niko ne GARANTUJE da ce tebi tetovaza da izadje iz koze tojest da ce boja da nestane... Moze da ti ostane fleka i onda josh izgleda skrnavo... Ako osh da radish radi pravu i nek ide zivot.... pozz
Sačuvana

Kashichica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 298

« Odgovor #79 poslato: Februar 19, 2007, 05:42:52 posle podne »

evo moj ortak uradio nekog zmaja na desnoj pleck, kostao ga je 30e, a sad oce da radi isusa preko celih ledja za 50e...
eto kad je on radio ovaj covek mu rekao da su sad tetovaze OUT...

ja ako budem radio mozda uzmem onu sto spadne posel 6 meseci...
Sačuvana
If it doesn`t make me stronger, I am not INTERESTED!!!
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #78 poslato: Februar 19, 2007, 05:01:46 posle podne »

Meni ce drug 100% raditi... Jest da radi u stanu al je radio milion mojih drugara i ono stvarno decko uvek sterilne igle koristi i sve to po pravilima  ;D Al videcu josh dal cu uopshte raditi al kontam da cu uraditi na leto... Mada kontam da cu se posle itekako kajati jer je meni ono tek 16 godina... nem pojma... pozz
Sačuvana

ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #77 poslato: Februar 19, 2007, 04:03:49 posle podne »

skupa je ibiza, imas u HN lika koji ide po plazi i busi ljude....odes da se okupas i dodjes sa hepatitisom.... ;D
salu na stranu, nije zajebavancija....bitno je gde radis,u smislu da treba izbegavati neproverene kucne radinosti i sl ali ne verujem da se u tatoo studiju moze zakaciti tako nesto....trudim se da budem optimisticna ljudi... :)
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #76 poslato: Februar 19, 2007, 03:58:27 posle podne »

odes na ibicu...cula sam da tamo ima dobrih majstora...  :D
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #75 poslato: Februar 19, 2007, 03:40:57 posle podne »

bitno je da smislis sta hoces i da ti on uradi tacno to...meni za moj tet nije bio potreban neko ko je umetnik svetskih razmera jer je slicica relativno jednostavna....najveci je posao U SVOJOJ GLAVICI naci TACNO ONO STO HOCES....jos ako treba da nadjes nekog da to vizualizuje i prenese na papir...naopako....ja sam imala problem sa jednim tipom koji se ovde u bg  jako visoko kotira koji je pokusavao da mi prenese svoj trip....a ja to NE VOLIM!
ako hoces da radis nesto sablonski, tribal ili tako nesto...idi kod koga je najpovoljnije...price o razlicitom kvalitetu boje su zanemarljive a sidu ti niko nece preneti....nije ovo afrika bez ikakvog reda ;)....samo trazi da vidis kako priprema nove igle, rukavice, enbecin i ostale zafrkancije i sledi upustva majstora...nemoj da brines  ;)
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #74 poslato: Februar 19, 2007, 03:27:13 posle podne »

da,razumem...da je cena jedini problem bilo bi lakse.teze je naci nekog ko ce za odgovarajucu cenu odraditi posao kako treba...  ::)
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #73 poslato: Februar 19, 2007, 03:23:23 posle podne »

Znam ali jbg... mora se naci neki provereno dobar... a ne nesto da me oskrnavi i prenese sidu :D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #72 poslato: Februar 19, 2007, 03:19:13 posle podne »

ima i u ns-u velik izbor mesta gde se moze odraditi tatoo
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #71 poslato: Februar 19, 2007, 03:10:09 posle podne »

NS ;D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.17 sekundi sa 17 upita.