TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:24:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sasa Lampas - sampion u Bodybuilding-u  (Pročitano 787 puta)
Sasa Lampas
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


Apsolutni dzavni prvak u bodybuildingu

« Odgovor #1 poslato: April 01, 2021, 11:22:39 pre podne »

Poštovanje svim članovima foruma  ;)

Ja sam Saša Lampas apsolutni prvak države u bodybuilding-u. Najtrofejniji bodibilder u 2020. sa najvise nastupa u državi, regionu i svetu ( ukupno 11 takmičenja, od kojih sam nosilac 7 apsolutnih titula). Pored toga nosilac prestižne Elit Pro Card koju sam zaradio na Diamond KUP-u takodje kao apslutni pobednik I član reprezentacije Srbije u Bodybuilding-u.

Osim toga u srodnim fitness disciplinama sam od 21. godine kao što su powerlifting i strongman. Gde sam takođe predstavljao našu reprezentaciju u svetu. Od čega su mi najveći dostignuti rezultati vicešampion sveta u bench press-u i najjači čovek balkana u istoj disciplini za 2017.godinu i vlasnik rekorda države koji je u mom vlasništvu bio pune dve godine. Kao i pobednik na 3 nacionalna takmičenja u strongman-u.

Što se tiče privatnig života po struci master strukovni pravnik što sam završio sa prosekom 10.  Rođen sam u Subotici gde sam završio osnovnu i srednju školu pa sam se kasnije zbog posla i studija preselio u prestonicu.

Članovima foruma preporučujem da me pitaju sve što ih zanima vezano za svet fitnesa kako ovde tako i na mom instagram profilu.

Srdačan pozdrav
« Poslednja izmena: Novembar 02, 2021, 11:42:05 pre podne od strane Zoltan Kozma » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 19 upita.