TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 01:36:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 46 47 [48] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Povreda trbusnog zida bruh ili kila  (Pročitano 166736 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #7 poslato: Januar 07, 2007, 10:18:41 posle podne »

samo oprezno sa hernijama.. postavila sam text o jenoj vrsti hernije (sportskoj) a o ostlima ovih dana..

hernija može da se iskomplikuje tako da dobijete gangrenu creva i završite na ozbiljnoj operaciji...
Dakle nije šala...
Sačuvana
Proday
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 381

Bicu i ja veliki!!!

« Odgovor #6 poslato: Januar 07, 2007, 04:17:36 posle podne »

Imam i ja problem sa kilom od pre dva meseca. Poceli su bolovi u donjem desnom delu stomaka
Iso sam kod dva hirurga, oba su mi rekla da je pocetak kile. S tim sto mi je jedan reko da nastavim
da vezbam ali bez vezbe koje opterecuju trbusne misice i kad kila izadje da operisu to. A drugi da pauziram
2 meseca, i to ce samo da zaraste, a reko mi je da mogu da idem na fudbal, ja otiso jednom ali me
bolelo. Prosle su 2 meseca ali ja i dalje imam ponekad male bolove. Sta da radim?

Isti slucaj i kod mene. Ja sam cak pravio pauzu godinu i mesec dana i nije pomoglo. Znaci samo cepaj tezine i vezbaj, pa ako ti se posreci da ispadne ide operacija (meni nece evo vec 4 godine)!!!
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #5 poslato: Januar 07, 2007, 01:28:17 posle podne »

pa sacekaj da ih ne bude uopste,a onda sacekaj jos malo,i tek tada kreni sa uobicajenim aktivnostima.a u medjuvremenu radis sve ono sto ne izaziva bolove...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
MaxPower
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27

« Odgovor #4 poslato: Januar 07, 2007, 01:00:11 posle podne »

Imam i ja problem sa kilom od pre dva meseca. Poceli su bolovi u donjem desnom delu stomaka
Iso sam kod dva hirurga, oba su mi rekla da je pocetak kile. S tim sto mi je jedan reko da nastavim
da vezbam ali bez vezbe koje opterecuju trbusne misice i kad kila izadje da operisu to. A drugi da pauziram
2 meseca, i to ce samo da zaraste, a reko mi je da mogu da idem na fudbal, ja otiso jednom ali me
bolelo. Prosle su 2 meseca ali ja i dalje imam ponekad male bolove. Sta da radim?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #3 poslato: Januar 06, 2007, 06:19:48 posle podne »

Dobila sam tvoj email... odgovor stiže
Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #2 poslato: Januar 05, 2007, 11:21:15 posle podne »

Bila je tema o tome, ali je izgleda obrisana. Doca ce ti najbolje reci, samo da se pojavi.
PozZ
Sačuvana
zwonko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Januar 05, 2007, 10:59:19 posle podne »

Da li neko ima iskustva ili vise znanja iz oblasti sportske povrede bruha ili kile. Konkretno povreda centralnog trbusnog zida, epigastricna henrija ili klila. Tretiranje povrede i nastavak treninga posle nje.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 46 47 [48] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.