TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 07:09:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Izbor sagorevaca- pomoc  (Pročitano 2403 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #8 poslato: Jul 29, 2017, 05:57:01 posle podne »

Kako izgledaju trneninzi sa tegovima i koliko puta nedeljno radiš kardio ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Jul 29, 2017, 03:52:02 posle podne »

Drago nam je ako si zadovoljan forumom.
Šta god treba naš stručni tim je tu da pomogne.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #6 poslato: Jul 29, 2017, 03:23:17 posle podne »

Hvala lepo, ako treba još neka konsultacija oko dijete, treninga ili dodatne suplementacije, tu smo...
Sačuvana
Joco991
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #5 poslato: Jul 29, 2017, 01:16:25 posle podne »

Tako sam i mislio...
Zahvaljujem na odgovoru.
Sve pohvale za forum, citam ga vec par dana, zaista je odlican.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #4 poslato: Jul 28, 2017, 11:38:25 posle podne »

Eh, sa vremenom je i AC "oslabio", većina sagorevača je sa vremenom, pre svega nesavesnom upotrebom od strane korisnika dovela do toga da se neki od njih liše najdelotvornijih sastojaka koji svakako da imaju etiketu "opasnijih"( ali opreznim i samosvesnim korišćenjem se mnogi neželjeni efekti mogu anulirati)...i AC nije više ono što je nekad bio, tako bih rekao da je postao po sastavu i jačini većini "fintnes entuzijasta" slabiji...

Pa logika je i da mršaviš na račun kalorijskog deficita kroz ishranu i kroz trening, a ne "samo od sagorevača"...tj. nijedan sagorevač ma kako jak bio "sam za sebe" nije dovoljan za gubitak kilograma...

Uradi ketogenu dijetu kako treba i neće biti problema, sagorevač će tu biti samo pomoćno sredstvo da baš kad je najteže izvučeš maksimum od sebe...na treninzima...

Mada sve to već znaš...tako da...pitanje koji je jači gubi na važnosti...pogledaj sastav, doziranje stimulativnih sastojaka i proceni...AC, da, da  ;) ( i ovako oslabljen, da, da)  ;)

Ako mene pitaš...drugi po jačini( ako uzmemo u obzir sastav) bi bio Lipo 6 black...

Obrati pažnju na nežljene efekte ketogene dijete... https://www.pansport.rs/tekstoteka/zdravlje/nezeljeni-efekti-ketogene-dijete

Odradi reverse pažljivo... https://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/povratak-otpisanih-ili-kako-uraditi-reverse
Sačuvana
Joco991
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #3 poslato: Jul 28, 2017, 10:39:26 posle podne »

Low carb dijeta, trenutno unosim do 70gr uh dnevno...
Kao sto sam napisao, fali mi tih 4-5kg, nije to neki cilj, nisam takmicar, nego eto za svoju dusu, mislim da bi mi bf tada sigurno bio ispod 15 posto...
Trenutno malo stagniram, svojom krivicom, imao sam u poslednjih 20 ak dana par svadbi i izlazaka sa malo vise alkohola.
Od ponedeljka krece keto i planiram da to max izguram do septembra.

Od sagorevaca sam nekada davno koristio AC... tada sam imao mozda 18-19 godina, bio mi je dosta jak a i ja sam imao misljenje da je to teska hemija, jos kada sam video one silne tablete, ispio sam nekoliko kesica   a ostatak sam bacio...
Prosle godine sam koristio red zone, ali sam ponovo isao sa nekom manjom dozom, tipa 2 a ne 3 tablete... smrsao jesam, ali mislim da je to vise od dijete i treninga nego od njega
Sada sam skoro ispio The fat burner, sta znam, da mi neki kick i fokus na treningu, ali neki efekat na mrsavljenje ne vidim iako pijem 3 tablete dnevno... mada priznajem, a i gore sam naveo, bilo je par dana kada se nisam pazio, ali svega par...

Dakle, od sagorevaca ne ocekujem nikakvo cudo, znam da ako ishrana nije sredjena ni AC nece imati nikakvog efekta...
Planiram da uzmem neki "jaci" sagorevac cisto radi fokusa i motivacije da keto izguram do kraja, jer se vodim logikom, ako se "trujem", to necu raditi dzabe nego ce ishrana biti pod konac...
A u sagorevacima, za razliku od wheya i bcaa ne vidim nista zdravo, ne mislim naravno da se sa njima covek "truje" ali smatram da se moge i bez njih...

Evo ispisah roman, dakle, AC je najjaci, to znam, ali sta je sa ova dva, da li imas iskuatva sa njima...
Posebno me zanima Red Zone, navodno jaca imunitet i zdravlje, pa bih mozda njega pazario...
Ali me zanima eto, iako je glupo pitanje, koji je jaci?
« Poslednja izmena: Jul 28, 2017, 10:47:50 posle podne od strane Joco991 » Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Jul 28, 2017, 09:55:26 posle podne »

Znači sve je sređeno još nam samo sagorevač fali za vrhunac...koliko dugo si već na dijeti?

Kažeš ishrana je sređena...ketogena dijeta? Ili...? Treninzi na nivou?

Ako mene pitaš Animal Cuts ima prvenstvo...doduše možda sam subjektivan zbog upotrebe istog...

Malo uopštenih stvari o sagorevačima masti...posebno obrati pažnju na moguće neželjene efekte( osetljivost na neke od sastojaka, npr. kofein, sinefrin i sl., zdravstveno stanje), kao i pravilno doziranje( početno titriranje doze)...nadam se da ima volje i vremena za čitanje... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/sagorevaci-masti-istine-i-zablude
Sačuvana
Joco991
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Jul 28, 2017, 09:25:56 posle podne »

Pozdrav svima...
Zanima me kakav je i koliko je jak sagorevac RED ZONE od UN? Na internetu bas malo sta mogu da nadjem o njemu.

I ako moze neko poredjenje po pitanju jacine Red Zone, i Lypo6 black extreme- ultimate tako nesto

Pretpostavljam da je Animal najjaci, zj jaci od gore navedenih, ali nesto bih radije kupio ova dva...

Trenutno sam u Crnoj Gori, i izbor je pao na ta tri sagorevaca, ac, rz i lypo... e da, ima jos neki Hydroxy cut, zako nesto, moze i on...

Cilj je gubitak 4-5 kg, zavrsni radovi tj fina ruka:), ishrana je korektno sredjena
Hvala!


Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 18 upita.