TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:58:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: What is wrong with my body...........  (Pročitano 950 puta)
rakijaman
Gost
« Odgovor #2 poslato: Januar 05, 2018, 08:01:10 pre podne »

Ne znam imam li ja prava da odgovorim iliti dadnem svoje misljenje ali pokusacu, Jozo ako si zdrav i mozes da jedes sve onda ne vidim problem, za ugojiti se najlakse je, uzmes dve kile leba kilo slanine  sapunjare i trpas ima budes ko bik, ali nije zravo znam to, ovi ovde strucnjaci znaju bolje, i sam citam ucim se
Sačuvana
Joza934
Gost
« Odgovor #1 poslato: Novembar 25, 2017, 07:55:00 posle podne »

Sta se desava sa mojim telom , zasto se ne gojim?????????????

Da li treba da odustanem od teretane i da trazim strucnu medicinsku pomoc? posle 2 nedelje treniranja kuci i 7 dana u teretani moja MAMA mi je rekla da sam i dalje isti i da se nisam ugojio nimalo.

MESEC DANAAAAAAAAA treninga.5-6 puta obrok ,rucak nikad ne preskacem. gde je masa koju treba da dobijem. gde je rezultat . U CEMU JE TAJNA. Ako ja ovako mrsav nmg da dobijem normalnu tezinu MOGU DA ZAMISLIM koliko cu se tek namuciti da dobijem masu i misice.

 ZA OVIH MESEC DANA SAMO SAM PRESKAKAO NEDELJU, IZGLEDA BOLJE DA NISAM TRENIRAO UOPSTE. ZASTOOOOOOOOOOOOOOOOOO? what is wrong with me?
« Poslednja izmena: Novembar 25, 2017, 08:00:40 posle podne od strane Joza934 » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 16 upita.