TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394257 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 04:04:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Savet oko vezbanja.  (Pročitano 1934 puta)
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #6 poslato: Novembar 10, 2017, 12:20:22 posle podne »

Opseg serija i ponavljanja po vezbi treba da ide od 8-12x u 4 -5 serija. Gledaj kad ti se steknu uslova da stavis akcenat na fundamentalne vezbe kao sto su bench, vratilo, cucanj,veslanja i mrtvo dizanje. Jer one daju najbrze i najtrajnije rezultate.
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #5 poslato: Novembar 10, 2017, 12:18:54 posle podne »

Kvalitetan trening se ne moze raditi za istu partiju u razmaku od dva dana. Mora biti razmak od 4-7 dana dok ponovo ne radis istu grupu. Misic ako se radi cesce od toga ne stigne da se oporavi i slab ce biti rezultat za snagu a posebno za oblikovanje.
Sačuvana
Stefan975
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 64

« Odgovor #4 poslato: Novembar 10, 2017, 07:17:38 pre podne »

A i ja sam za nekih dva ipo meseca izgubii oko 15 kg pa bi sada malo da se posvetim oblikovanju grudi i ostalih misica.Da li treba da radim sa vecim kilazama ili vecim brojem serija i ponavljanja.
Sačuvana
Stefan975
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 64

« Odgovor #3 poslato: Novembar 10, 2017, 07:02:04 pre podne »

Nekad 3 , a nekad 2 . Iksreno najcesce 2 puta ali ja imam nesto u glavi ako vise radim da ce brze stici rezultati sto verovatno i nije tacno..Pa ako moze neki savet koliiko puta je najbolje raditi , savet oko serija i ponavljanja,
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #2 poslato: Novembar 09, 2017, 11:55:23 posle podne »

Pozdrav!
3x nedeljno radis grudi i 2x ledja ako sam dobro video?
Sačuvana
Stefan975
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 64

« Odgovor #1 poslato: Novembar 09, 2017, 11:04:51 posle podne »

Pozdrav , zbog nekih privatnih obaveza (posao najvise ) nisam bas u mogcnosti da psoecujem teretanu zbog toga sam se odlucio za kucnu varijantu. Imam gladijator dm 4800 na kojem mogu da vezbam gotovo sve grupe misica , bench klupu sa 80kg tegova , bucice sa 40kg tegova , ez sipka , a moj trening izgleda ovako.
Ponedeljak : grudi ( bench kosi/ranvi , razvlacenje bucicama koso / ranvo , potisci na gladijatoru , butterfly
Utorak : Ledja + triceps (veslanje , lat masina , za triceps imam na gladijatoru nastavak za povlacenje na dole , vezbe sa bucicama )
Sreda : Biceps (i ubacicu noge verovatno )
Cetvrtak : Grudi
Petak : Ledja + triceps
Subota : Biceps
Nedelja : Grudi i tako u krug.
Ja radim 5 serija po 10 ponavljanja i zanima me da li je ovo ok trening .Sta bi mi preopirucili da promenim i da li je ovo dovoljno za neki napredak .Normalno kada budem prevazisao te kilaze uzecu jos tegova (za sada je dovoljno ).
I sta mislite koliko uopste moze da se napreduje sa ovim sto ja trenutno posedujem. Ja planiram da krenem u teretanu kada sve privatno sredim ali za sada nije opcija.
« Poslednja izmena: Novembar 09, 2017, 11:06:46 posle podne od strane Stefan975 » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.067 sekundi sa 18 upita.