TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 11:47:13 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: dugacak misic- kratak misic borilacki sport  (Pročitano 1332 puta)
vuk9
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #5 poslato: Decembar 07, 2017, 08:56:56 pre podne »

Prvo da ti se zahvalim na odgovoru, mnogo mi znaci, posto ovaj deo da napravim "korak dalje" nemam koga da pitam! Kod vasih prodavaca i ovde na forumu sam uvek dobio  vrhunske savete!
Ovaj deo ne razumem kako to izgleda  neke eksplozivne dvojke ili trojke na nekih 60% od maksimuma a moze i malo vise
imam gume, imam pojas i guma koja ide od njega prema stopalima i dugacke koje se kace za ledja i zid, kako treba da izgledaju serije i vremenske serije
kako se lanci koriste to ne znam?
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2017, 09:17:19 pre podne od strane vuk9 » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #4 poslato: Decembar 07, 2017, 03:26:00 pre podne »

Ja nisam tu za neko preterano komplikovanje treninga, samo osnova bazirana na slozenim vezbama. Znači cucanj, mrtvo,bench press, vojnicki potisak  neke eksplozivne dvojke ili trojke na nekih 60% od maksimuma a moze i malo vise. Bilo bi dobro da imas i neko reaktivno opterećenje( elastične trake, lanci...)
Sačuvana
vuk9
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #3 poslato: Decembar 06, 2017, 08:41:53 pre podne »

karate ali full contact, nesto kao kik boks samo nema rukom u glavu, potrebno mi je za noznu tehniku, visoki udarci, to treba da poboljsam zaostaje (tu je i tekvondo ne profesionalno, ali postoji verovatnoca prebacivanja na isti)!
uopste ne znam kako se profesionalno sprema misic u teretani ili van nje za ekspozivnost i znagu!
ne znam kako je ispravo, imam ekstra rezulte ali sve je ono sto sam ja osmislio-samouko, ne znam kako je pravilno! i sta je novo, gledam sa ju tuba, uglavnom sto rade vezbe za kratki sprint!
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2017, 08:59:06 pre podne od strane vuk9 » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #2 poslato: Decembar 05, 2017, 11:38:45 posle podne »

Koji borilački sport je u pitanju ?
Sačuvana
vuk9
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #1 poslato: Novembar 30, 2017, 09:57:16 pre podne »

1. Vec dugo me muci ovo pitanje, uvek govore ne "kratak misic" za borilaci sport. Sta je to ustavri, ako moze neko da mi objasni?
2. Dali teretana moze da pomogne u ovom sportu i kako bi trebale da zigledaju vezbe serije tezine, to mi je jako vazno jer nemam u blizini ni trenera ni teretanu radim sam?
3. Citao sam dosta na forumu ovde, i jedno mi je privuklo temu za razmisljanje. Radi se o temi - fudbalu, ali isto trening za ekslozivnost, sto duze da se izdrzi u cucnju, nesto tako praktikujem ja, zategnem nogu sa teretom u stojecem stavu, kontra od kako bi trebao da izgleda udrac i zadrzim 15 sekindi, vucem nekih 80 % snage, dali je to dobro za eksplozivnost i snagu!
4. U teretani brz izbacaj, sto duza putanja, 6 ponavljanja, i mali zastoj pauza pred skoro pred gotov izbacaj, i sto sporije vracanje, dali je to u redu! Buni me nesto dali je kratak sklek los za misic, jer vidim da ga neki na treningu praktikuju pa me bune?
5. Dali one gume sto prodaju preko neta, kada bi se sa njima radio recimo dzak, pod malim opterecenjem?


Slobodno pucajte, pitanja me muce duze vreme i svaki odgovor je dorodosao, bilo bi mi drago da rascistim sve u glavi i krenem pravim treninzima za snagu i eksplozivnost, unapred veoma zahvalan!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 17 upita.