TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:51:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zelim da povecam masu ali i kondiciju  (Pročitano 1408 puta)
Marko Spasojevic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 802


« Odgovor #2 poslato: Jun 18, 2018, 09:27:53 posle podne »

Pozdrav, ukoliko želiš da povećaš masu moraš da budeš u kalorijskom suficitu, da radiš sa adekvatnim težinama i moja preporuka je što više rada sa "živim" tegom i osnovne vežbe kao što su "bench, mrtva dizanja, potisak za ramena, čučanj, iskorak itd.. vežbe gde su uključene veće grupe mišića koje rade zajedno. Što se tiče kondicije svakako pored svega ovoga ubaciti aerobni trening, ali pripazi da imaš adekvatan kalorijski unos koji će ispratiti sve to kako bi dobijao na masi i kako bi mišić imao sve što mu je potrebno da bi rastao. Što se aerobnog treninga tiče možeš da praviš kombinacije HIIT i LISS nema nekog idealnog i univerzalnog rešenja kada je to u pitanju.

Sačuvana
srba91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #1 poslato: Januar 16, 2018, 02:14:59 posle podne »

Kao sto sam gore vec napisao,hteo bih da povecam masu ali ujedno i kondiciju sa tegovima,kuglama itd...isao sam u teretanu i stao sam zbog posla ali i tad kad sam trenirao osecao sam se nekako trom,usporen...sad bih to da ispravim,pa da li bi mogao predlog neki ili primer treninga?hvalaa  :) :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.048 sekundi sa 17 upita.