TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:00:42 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Takmicenja u NABBA federaciji za 2007  (Pročitano 15968 puta)
Beo Gym Official
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #61 poslato: Avgust 30, 2008, 09:14:53 posle podne »

Na ovom linku mozete naci slike iz Litvanije  WFF Pro 2007 Litvainija

http://s531.photobucket.com/albums/dd352/beogymofficial/WFF%20Pro%202007%20Litvainija/
Sačuvana
Beo Gym Official
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #60 poslato: Avgust 26, 2008, 03:24:00 posle podne »

Evo slika iz Backe Palanke 2007
























Sačuvana
Aleksandra Rapajic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #59 poslato: Septembar 04, 2007, 11:36:44 posle podne »

Pozdrav "Steno" eto po kozna koji put Nabba izlazi u susret takmicarima a stav o bilo kakvim zabranama nikada kod nas nije postojao.
Zbog ovog pomeranja Sava centar je morao biti otkazan pa ce opet biti u Francuskoj 26.Svi ste pozvani!!!!
Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #58 poslato: Septembar 04, 2007, 06:25:26 posle podne »

I jos nesto. Na pravom putu smo sada.

Nemojte da nekom padne na pamet da sada krene u kampanju jedna protiv druge federacije i da branimo takmicarima da se takmice u nekoj od njih.

NABBA je ucinila pravu stvar nemojmo dozvoliti da preovlada nas inadzijski mentalitet.
Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #57 poslato: Septembar 04, 2007, 06:17:26 posle podne »

Koliko sam cuo Drzavno prvenstvo NABBA-e je pomereno za jedan dan i bice 7-og oktobra u BG-u.

To je dobra vest za sve takmicare. Svi ce moci onda da nastupe i u Novom Sadu 6-og i sutradan u Beogradu 7-og oktobra.

Ako se neko vec pripremao toliko dugo i ulozio toliko truda i para, bilo bi steta pokazati to samo na jednom takmicenju.

Dakle imamo dva Drzavna prvenstva 06.10.2007 u Novom Sadu IFBB, 07.10.2007 u Beogradu NABBA.

Ako je informacija tacna onda bravo za Sandru, Pedju i NABBA jer su mislili na takmicare i omogucili svima da dodju i u NS i u BG.

Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #56 poslato: Avgust 21, 2007, 08:51:35 posle podne »

Hvala ti Sandra na pozivu i na kalendaru takmicenja. Vidimo se onda u Elemiru. Pozdrav svima.
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #55 poslato: Avgust 20, 2007, 11:42:29 pre podne »

Evo i sta sada reci nakon ovako ljubazne pozivnice nase predsednice Uo NABBA Srbija, DOBRO DOSLI NABBA-ELEMIR 2007!
Sačuvana
Aleksandra Rapajic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #54 poslato: Avgust 19, 2007, 10:44:54 posle podne »

E nisam dugo citala postove ej steno Satanak na kome je odluceno da bude 6 oktobar odredjeno je 24.012.2006.na zavrsnoj skupstini saveza Nabba.To mogu dokumentovati.
Sa konkurentima smo se culu dogovorili da prave 7 dana kasnije ako ne .....
Sto se tice interesa sporta pa ja sam sportista spremam se za miss i mister Univerzum u Londonu.Bas zato sto hocu da imam slobodu takmicenja i da sport pripadne spportistima ovo radim.Informisi se koliko godina nisam za redom isla na medjunarodna samo zato sto mi je muz Pedja,koliko puta pokradena i koliko puta pokradeni moji takmicari zato sto su is Apolona ili sad Beo gyma.
Od ovoga imam samo stete jer sami iz dzepa finasiramo i jedini razlog je to sto volim ovaj sport.Ato koliki je kvalitet sportista govori da iz kvantiteta se radja kvalitet od 20 prosecnih rodice se jedan dobar a iz 3 juniora nikad nista.Moramo omasoviti ovaj spotr da bi birali Svetsku klasu.!Mozda se neslazes ali videcemo Pozdrav Dodji u Elemir i videsec a mogu ti sve pojasniti veliki pozdrav
Sačuvana
Aleksandra Rapajic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #53 poslato: Avgust 19, 2007, 10:33:26 posle podne »

Pozdrav svima.

Moze li jos jednom kalendar takmicenja do kraja godine, ali tacan, jer ovo do sada je bilo pretumbano sasvim.

Nekoliko takmicara je odustalo jer je neko takmicenje otkazano, drugo odlozeno a za trece najavljeno se ne zna kada ce. Ne dajte povoda vasom greskom da vas ogovaraju. Ne ljutite se, ovo je bila dobronamerna sugestija.

Dakle, dajte tacan kalendar takmicenja do kraja godine da dodjemo u sto vecem broju.

 

Hvala na sugestiji!Sve kritike prihvatamo i trudimo se da ih popravimo.Ali postoji nesto vise od 12 takmicenja u godini koje organizuje Nabba 2 su premestena a to je Kikinda koja je odrzana kao revija i pozvani su bili samo najbolji u Vojvodini jer je to organizovala firma "Toza Markovic " za svoj dan firme.Drugo je Kula grand pri jer nam je sponzor koji je obecao ismestaj za tamicare otkazao nedelju dana pre takmicenja.Znas organizacija medjunarodnog je veliki zalogaj i nezelimo da se brukamo pa smo to ostavili za 28.09. kao najavu za Drzavno u Beogradu.
Kada ti organizujes takmicenje desi se da je opstina odlucila da bude u petak a mi u januaru odlucili subota.Te stvari zavise samo od sponzora a ne od nas.Jednostavno ne zavise od nas.
Od raspada bivse Sfrj nije bilo vise takmicenja sto je dobro i imslim da lako kritikovati iz fotelje a nista ne raditi aj pomozi nesto pa onda da se kritikuje!!Mi ovo sve pravimo bez dinara drzavnih para bez icije pomoci i sa mnogo odmoci konkurenata,pa ako se potkrade greska SORRY popravicemo se!!

E sad objasnjenje i rasporeda za dalje:

   25.08.Kup Vojvodine open Elemir organizator Jovica Rablov pocetak u 16h Dom kulture 062 631 259

   Sepembar Kikinda open,orgnizator Šipka Mlivoje –Čiča odrzano

       22 September   2007 Fitness International   Graz, Austria   WFF Austria

       28-29.09 Kula open Ogranizator Radenko Zarubica 025  722 273

   27.10.Mr.Univerzum NABBA Southport Velika Britanija 0641569708

   06.10.Državno prvenstvo Beograd najavljujem spektakl jer smo postali licencirai za FIT KID kategoriju i imamo pravo da       vodimo decu na Evropska i Svetska prvenstva stoga 10h pocinje takmicenje za njih do 12h
12-18h Strong men ili Power lifting takmicenje
18-21h Fitness i Bodi building


         13 October   2007 Austria Cup International   Fohnsdorf, Austria   WFF Austria

         20 October   National Championship Poland   Bydgoscz, Poland   WFF-WBBF Poland

   21.10.Pivnice open As Pivnice

        21 October   Fitness Praha International   Prague, Czechia   WFF Czechia

        27 October   2007 Fitevent Austria International   Wien, Austria   WFF Austria

        27 October   WFF Latvia Cup Open   Daugavpilis, Latvia   WFF-WBBF Latvia

        27 October   WFF Russia Cup Open   under discussion   WFF-WBBF Russia

        27 October   14-th "Lithuania Cup Open"   Klaipeda, Lithuania   Lithuania Fitness Federatio

        3 November   WFF-WBBF North America Open   Mexico, Mexico City   WFF-WBBF North America

        10 November   World Amateur Championships   Moscow, Russia   WFF-WBBF International

        17 November   World Championships. Fit-Kid, Aerobics, Models   Vilnius, Lithuania   WFF International

        18 November   World Pro Championships (20 000 US dollars)   Vilnius, Lithuania   WBBF International


   01.12.Odžai open u organizaciji Goran Karanfilović
         
         01.12 2007. Worldchampionchip Germany  Hamburg

   08.12. WFF Pro cup Amerika 20000$ Mexsiko city

   18.12.Pro Svetsko prvenstvo 20 000$ Litvanija

   24.12.WFF Pro cup Rusia 20 000$ Jekatinburg

         2 December   Lithuania Power Cup   Palanga, Lithuania   National Bodybuilding Association Lithuania
     


Sve ostale informacije na sajtu www.nabba-international.com i www.wff.lt
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #52 poslato: Avgust 19, 2007, 04:10:46 posle podne »

Sto je sve istog dana pojma nemam niti ja tu nesto mogu uciniti.Svima nam je dobro poznato da je veliko rivalstvo u pitanju izmedju ove dve federacije i da se ne mirisu bas najbolje.Zasto je to tako nije moje da komentarisem.
Sto se mene licno tice Blek...ja 25.8 idem u Elemir a posle cu otici na NABBA drzavno.Razloga ima vise a prvenstven je zato sto se ja takmicim za pansport koji mi je sponzor.U NABBA mogu izaci pod njihovom zastavom a u IFBB ne mogu.
A zelja je moja da njih predstavljam jer zasluzili su.
Ovime ja nikako se ne odricem IFBB iako sam 99% siguran da ako se pojavim na NABBA drzavnom dobicu zabranu za IFBB.
Medjutim...ja ne dobijam nikakve pare od IFBB u smislu plate itd...pa nisam vezan za njih i mislim da je logicno da onda nemaju pravo da mi odredjuju gde cu se takmiciti vec da je to moje pravo gde ja zelim.
Ukoliko u bilo koju od ove dve federacije vremenom mozda uspem uci u reprezentaciju,e tada je prica drugacija.
Videcemo sta ce biti.
Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #51 poslato: Avgust 19, 2007, 10:20:59 pre podne »

Hvala VELIKI na informacijama.

Potrudicu se da dodjem u Elemir na takmicenje i da budem u toku.

Sve ovo u BG-u mi izgleda bas dobro oko organizacije, pa jos ako je u NS takmicenje posle nedelju dana bice super.

Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #50 poslato: Avgust 18, 2007, 07:35:46 posle podne »

Naredni sastanak NABBA upravnog odbora je u Elemiru pa cu vam nakon njega saopstiti najnovije informacije4 nadam se najtacnije do sada.
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #49 poslato: Avgust 18, 2007, 07:33:48 posle podne »

E ako je u bg dolazim obavezno!

Sam dan takmicenja u organizaciji NABBA federacije u bgd je zamisljen ovako:

Pre podne FITKIDS
U podne i delom popodne STRONG MAN ( preliminarni dogovri su da cu ja voditi ovaj program)
Kasno popodne i uvece BODY BUILDING I FITNESS

Mesto odrzavanja HALA PINKI Zemun
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #48 poslato: Avgust 18, 2007, 07:31:23 posle podne »

Auuuu.... pa zasto sada opet 6-og, pa zasto dva takmicenja u istom danu?

Da podsetim, Prvenstvo Srbije IFBB 06.10.2007 u Novom Sadu (datum odredjen prosle godine)
                   Prvenstvo Srbije NABBA 06.10.2007 u Beogradu (datum odredjen nedavno)

Odlicno, imacemo dva seoska prvenstva u dva najveca grada. Imacemo super kvalitet takmicara da ce nam se svi smejati, i ovako nam se smeju sto svi koji se prijave su sampioni i vicesampioni a kategorija koliko hoces.

Pa jeli to u iteresu takmicara ili nekog drugog?

Halo, ne budite tvrdoglavi, pomerite datum takmicenja samo da ne bude u istom danu. Dobicete bolji kvalitet takmicenja i takmicara jer ce svi nastupiti na oba i svi ce biti zadovoljni.

Ako ostane po starom onda sam siguran da je sve otislo u aut za sve nas.

Zao mi je sto sam bio ovako grub na recima ali predugo volim ovaj sport da bih posmatrao kako propadamo.

FANATIC, ako ostane ovako, gde ces odluciti da nastupis? ??? ???

Poslednju informaciju koju ja imam je da IFBB svoje takmicenje pomera za nedelju dana!?

Stro se tice tvojih kritika skroz su na mestu. Licno mislim da oba svaeza moraju raditi u korist svih takmicara nikako se konfrotirati preko njihovih ledja!!!
Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #47 poslato: Avgust 18, 2007, 07:22:40 posle podne »

Auuuu.... pa zasto sada opet 6-og, pa zasto dva takmicenja u istom danu?

Da podsetim, Prvenstvo Srbije IFBB 06.10.2007 u Novom Sadu (datum odredjen prosle godine)
                   Prvenstvo Srbije NABBA 06.10.2007 u Beogradu (datum odredjen nedavno)

Odlicno, imacemo dva seoska prvenstva u dva najveca grada. Imacemo super kvalitet takmicara da ce nam se svi smejati, i ovako nam se smeju sto svi koji se prijave su sampioni i vicesampioni a kategorija koliko hoces.

Pa jeli to u iteresu takmicara ili nekog drugog?

Halo, ne budite tvrdoglavi, pomerite datum takmicenja samo da ne bude u istom danu. Dobicete bolji kvalitet takmicenja i takmicara jer ce svi nastupiti na oba i svi ce biti zadovoljni.

Ako ostane po starom onda sam siguran da je sve otislo u aut za sve nas.

Zao mi je sto sam bio ovako grub na recima ali predugo volim ovaj sport da bih posmatrao kako propadamo.

FANATIC, ako ostane ovako, gde ces odluciti da nastupis? ??? ???
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 18 upita.