TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:45:32 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tribulus i DAA  (Pročitano 3530 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #21 poslato: Avgust 21, 2018, 10:21:33 posle podne »

Kako si organizovao treninge po pitanju izbora vezbi, broja serija i ponavljanja ?
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #20 poslato: Avgust 20, 2018, 03:20:27 posle podne »

Odradi i pomenute hormone...

Svakako da trening sa težinama može biti problematičan kada je u pitanju varikocela i hidrocela, ali bih detaljnije savete/procene ostavio specijalisti urologu...

Vitaminsko-mineralni kompleksi, omega-3, whey...i to je sasvim dovoljno na početku priče...

Možda bih čak išao i u pravcu ZMA + melatonin, ako ima problema sa spavanjem...(melatonin uzimati 2-4 nedelje najviše)
Sačuvana
Jolee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #19 poslato: Avgust 20, 2018, 03:16:07 posle podne »

A što ne odradiš hormone? Bar ukupni testosteron, estradiol, prolaktin, kortizol, fT3, fT4, TSH?

Spavaš dobro?
Ne znam poci cu jos jednom da odradim kontrole zbog varikocela i hidrocela takodje ...kao i spermogram ?
Inace mogu li da mi smetaju vjezbe sa tegovima kod ova dva problema ? I cini mi se da mogu da ne spavam ahahha, onako zaspem ja ali ranije ustajem zbog posla..
Inace jako brzo se vracem sto se izgleda tice , da li da pored ovoga i wheya uzmem jos neki  suplement ?
Inace izvinjavam se zbog spama
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #18 poslato: Avgust 20, 2018, 03:07:04 posle podne »

A što ne odradiš hormone? Bar ukupni testosteron, estradiol, prolaktin, kortizol, fT3, fT4, TSH?

Spavaš dobro?
Sačuvana
Jolee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #17 poslato: Avgust 20, 2018, 10:11:21 pre podne »

Kako ti izgledjau treninzi, da li tu imas nekih ogranicenja ?
Nemam ogranicenja , evo skoro sam poceo sa teretanom, a bio sam napravio pauzu 3 i po godine, odradim bas jak trening :)
Sačuvana
Jolee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #16 poslato: Avgust 20, 2018, 10:09:20 pre podne »

Saobraćajna nezgoda prošla bez ozbiljnijih posledica? Potpun oporavak?

Ranije problemi sa libidom, raspoloženjem, manjkom energije? Varkocela? Spermogram?
Sad imam probleme sa raspolozenjem manjkom energije.. dads imam i Varikocelu vec nekoliko godima ali doktor urolog kaze da je to okej , kad sam pre 3 god radio spermogram doktor mi je rekao da je ok , ali je na granici, moguce i zbog toga sto sam pio alkohol uvece malo ..
imao sam kontuziju mozga , vise tih kontuzionih zarista ali to je bilo pre 3 i po godine ,oporavak je duze trajao , imam par smetnji da kazem minornih sto se tice motorike i jos nekih stvari ali ok je ziv sam :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #15 poslato: Avgust 18, 2018, 05:22:44 posle podne »

Kako ti izgledjau treninzi, da li tu imas nekih ogranicenja ?
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #14 poslato: Avgust 16, 2018, 02:35:48 pre podne »

Saobraćajna nezgoda prošla bez ozbiljnijih posledica? Potpun oporavak?

Ranije problemi sa libidom, raspoloženjem, manjkom energije? Varkocela? Spermogram?
Sačuvana
Jolee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #13 poslato: Avgust 15, 2018, 03:23:54 posle podne »

Iskreno mali broj ljudi je otvarao kapsule i uopšte i diskutovao na tu temu...neko bi rekao, "dokon pop i jariće krsti" :)

Jesam otvarao kapsulu, doduše to je bio bulgarian tribulus od ultimate nutrition...ukus je bio sličan kafi - gorak - saponini daju taj "šmek"...sad koliko je prevara ne bih mogao da tvrdim jer sa pomenutim proizvođačem suplemenata lično nemam iskustva... ;)

Pravo pitanje je - šta očekuješ od tribulusa? Zašto si se odlučio za isti? Doziranje? Sadržaj saponina, protodioscina?
Hvala vam na odgovoru i vama i vasem kolegi :)...
Inace treniram negdje od srednje skole , a sad imam 27 godina , i pauzu sam napravio 3 i po godine jer sam imao nezgodu saobracajnu , pa sam eto uzeo vise ocekujem da ce me odraditi na placebo efektu :) .. Inace uzimam jednu unutru i uvece jednu kapsulu 1000mg 400 mg naanje saponina
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #12 poslato: Avgust 15, 2018, 12:59:38 pre podne »

Iskreno mali broj ljudi je otvarao kapsule i uopšte i diskutovao na tu temu...neko bi rekao, "dokon pop i jariće krsti" :)

Jesam otvarao kapsulu, doduše to je bio bulgarian tribulus od ultimate nutrition...ukus je bio sličan kafi - gorak - saponini daju taj "šmek"...sad koliko je prevara ne bih mogao da tvrdim jer sa pomenutim proizvođačem suplemenata lično nemam iskustva... ;)

Pravo pitanje je - šta očekuješ od tribulusa? Zašto si se odlučio za isti? Doziranje? Sadržaj saponina, protodioscina?
« Poslednja izmena: Avgust 15, 2018, 01:02:05 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #11 poslato: Avgust 14, 2018, 09:48:04 posle podne »

Ja nisam koristio tribulus ali ako si kupio u radnju predpostavljam da je sve u redu i da ne bi rizikovali sa tim, ali kazem ti to je moja pretpostavka. Sto se tice Pansporta tu mogu da ti garantujem da je sve ispravno jer sam i sam imao prilike da se uverim da se suplementi stalno testiraju.
Sačuvana
Jolee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #10 poslato: Avgust 14, 2018, 09:37:40 pre podne »

Zdravo svima , novi sam na forumu.. zapravo imam kedno pitanje inace imam 27 godina , treniram nekih 10 godina , i uzeo sam prvi put tribulus , ja znam da se ti testosteron boosters koriste posle kura sa aas ... to je tribulus battery, i sad otvorio sam kapsulu i ono je neki kafeni prah i probao sam meni lici na kafu je li tribulus stvarno tog ukusa ili je to neka prevara ? Inace kupio sam u proteini.si
Hvala mnogo
Sačuvana
vladal
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #9 poslato: Februar 07, 2018, 09:37:47 pre podne »

Ima, 1rpm na bencu i dl je otisao za oko 7 % gore, a cucanj za oko 5-6%, ali moram da napomenem da tezine sa kojima sam krenuo jesu bili 1rp maxevi u tom momentu, ali ne i PR-ovi, jer sam bio na def od kraja 2016, do pocetka 2017, skinuo sam dosta kg, ali je i snaga opala.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #8 poslato: Februar 07, 2018, 02:14:45 pre podne »

Nekada i dobra oragnizacija dobro znaci, a i jasno odredjivanje prioriteta...

Samo realno i "hladne glave" pristupiti pomenutoj "problematici"...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #7 poslato: Februar 06, 2018, 11:12:52 posle podne »

Sto se tiče treninga svidja mi se kako si organizovao trening, kakva je situacija na polju snage jel ima napretka ?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 19 upita.