TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 09:39:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Preskaknje konopca  (Pročitano 5375 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Januar 22, 2007, 05:23:34 posle podne »

Da ne kažemo koliko košta dobra traka za trčanje!
(dobra=ne urnišeš zglobove i mišiće posle svega 15 min trčanja)

Meni je odlično veslanje (ergometar).. kad sam to vežbala bila sam u najboljoj formi...
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #5 poslato: Januar 21, 2007, 09:05:45 posle podne »

Ma bolje je nego trcanje,radis kardio a ne ides nigde! To ti dodje kao kucna traka za tcanje!
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #4 poslato: Januar 21, 2007, 06:16:29 posle podne »

ja isto volim da preskacem konopac....nekako se od njega najvise oznojim :P
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
DrugacijiOdOstalih
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 206

« Odgovor #3 poslato: Januar 21, 2007, 04:56:35 posle podne »

Mogu reci da sam ranije dosta trenirao sa vijacom pogotovo na kosarkaskim treninzima tako da sam to uvezbao,samo nisam skoro preskako konopac mada kada budem hteo da skidam visak telesnih masti moguce je da cu se vratiti staroj vezbi.
Sačuvana
Been constantly so frustrated i've moved mountains with less ! When i channel my hate to productive i don't find it hard to impress !!!
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #2 poslato: Januar 19, 2007, 06:18:36 posle podne »

ja obozavam da preskacem konopac,i veoma sam brz i vest :) Mi smo imali na kosarkaskim treninzima obavezno preskakanje vijace 10 min,kombinovano,jos kao klinci,pa mi ostala navika.
mali predlog-izbegavajte obicne ili one od debele gume,silikonski su najbolji a nisu ni skuplji nista.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #1 poslato: Januar 19, 2007, 05:52:28 posle podne »


O kardio treningu sve znamo. Ili se bar tako čini koliko smo ga putya već spomenuli. Baš zato možda bi vam dobro došla po koja sveža ideja za kardio program koji očigledno mora biti deo vašeg programa treniranja.
Jedna od odličnih ideja za kardio deo treninga je preskakanje konopca.
Ova vežba pokreće sve mišiće tela. Pored toga veoma je dobra za poboljšanje koordinacije i pravilnog držanja tela.
Sve što treba da uradite je da uzmete konopac u ruke i počnete. Da vas podsetimo – kerete tako da je konopac iza vas, zatim ga prebacujete preko glave koristeči ručne zglobove i preskočite ga kad doĂ°e ispred nogu.
Pokušajte da preskačete konopac bar 5 minuta. Kako polako budete dobijalli na kondiciji (a ne očajavajte – teže je nego što izgleda) tako ćete produžavati vreme a uz to naravno i vašu kondiciju.
Kada postanete zaista vešti moćićete da ubrzate preskakanje (bez poskoka izmeĂ°u) a vremenom ćete moći da preskačete konopac i na samo jendoj nozi, zatim možete preskakati konopac unazad, zatim sa visoko podignutim kolenima ili čak u pokretu (dok trčite).
U svakom slučaju preskakanje konopca mnogo je kompleksija vežba od samo jendog od mnogih oblika kardio treninga.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 17 upita.