TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 01:07:30 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potreban savet za trening  (Pročitano 1853 puta)
Stamen Randjelovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3698


« Odgovor #4 poslato: Maj 11, 2018, 05:45:17 pre podne »

Iskoristi lepo vreme i samo nastavi sa treninzima na otvorenom ali zgibovi i propadanja nisu jedine vezbe koje mozes da koristiš. Ima tu raznih varijanti veslanja, vezbi za ramena,moraš ubaciti i vezbe za noge. Razne pliometrijskevezbe itd itd. Mada slažem se sa Dušanom da ceš morati kad tad da krenes u teretanu kako bi dalje napredovao. Na tvom mestu do jeseni bi trenirao napolju a od jeseni i preko zime u teretani.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #3 poslato: Maj 10, 2018, 11:10:39 posle podne »

Ne moraš biti ljubitelj teretane ali ako želiš da napraviš vidljive rezultate i da to bude kako trebao predlažem ti da počneš sa treninzima u teretani gde ćeš moći da treniraš svaku grupu mišića i gde ćeš moći da praviš progres u opterećenju.
Sačuvana
mixa995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 94

« Odgovor #2 poslato: Maj 10, 2018, 01:46:52 posle podne »

Pozdrav ljudi,nakon 3 godine lenstvovanja odlucio sam da se vratim treningu.Nisam ljubitelj teretane pa vezbe radim napolju,zgibove i sklekove.Vec pune 3 nedelje treniram svaki dan 5 serija zgibova i 5 serija sklekova.Obzirom da to nije mnogo ponavljanja u seriji jer se tek vracam u trening mislio sam da nije lose da treniram svaki dan ali sam poceo da se osecam pomalo iscrpljeno.Visok sam 186,imam 88kg.
Interesuje me da li da nastavim da treniram tako svaki dan ili da svaki drugi dan odmaram? U pitanju su samo po 5-6zgibova u seriji,nekad sam radio po 15,ne znam put do boljeg napretka ispao sam iz stosa...
Druze to je nesto normalno da das svom otelu odmor...Odmorite se, naspavajte, smanjite vezbanje. Mozes ubaciti ako vec tako treniras razne varijacije zgibova,sklekova,trbusnjaka,propadanja itd.
Sačuvana
Progress is Progress No Matter How Small
Dorcolac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Maj 10, 2018, 09:20:26 pre podne »

Pozdrav ljudi,nakon 3 godine lenstvovanja odlucio sam da se vratim treningu.Nisam ljubitelj teretane pa vezbe radim napolju,zgibove i sklekove.Vec pune 3 nedelje treniram svaki dan 5 serija zgibova i 5 serija sklekova.Obzirom da to nije mnogo ponavljanja u seriji jer se tek vracam u trening mislio sam da nije lose da treniram svaki dan ali sam poceo da se osecam pomalo iscrpljeno.Visok sam 186,imam 88kg.
Interesuje me da li da nastavim da treniram tako svaki dan ili da svaki drugi dan odmaram? U pitanju su samo po 5-6zgibova u seriji,nekad sam radio po 15,ne znam put do boljeg napretka ispao sam iz stosa...
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 18 upita.