TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396011 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 06, 2024, 02:37:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta vas motivise da vezbate?  (Pročitano 53999 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #141 poslato: Septembar 01, 2011, 08:08:29 pre podne »

Bas tako...A ja sad skupljam motivaciju da nako nekih mesec dana ponovo udjem u teretanu.

I naravno da mi motiva ne manjka jer sam i za to vreme forsirala plivanje i vezbe u vodi sto je trakodje dalo rezultata u smislu zatezanja i oblikovanja figure,a sto rece Miraa to je najbolji motiv da se zadrzi a i poboljsa krajnji rezultat  ;)

Gvozdje eto me stizem danas  :D

ne sumnjam da ćeš se opet vezati za teretanu i vežbanje :)   biće to super, samo napred!
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #140 poslato: Septembar 01, 2011, 07:59:44 pre podne »

Hvala,hvala sada ce i upale,te slatke muke  ::)
Ja ne mogu bez sporta i aktivnosti tako da ni sada nije toga izostalo,a i bez teretane jedva izdrzim to kratko vreme i to jedva
Sačuvana
Be Happy!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12801


Never give up!

« Odgovor #139 poslato: Avgust 31, 2011, 02:28:48 posle podne »

Dobrodosla nazad u celicni sport  :)  ja ne pamtim kada sam napravio neku pauzu jer jednostavno ne mogu bez teretane.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #138 poslato: Avgust 31, 2011, 10:47:10 pre podne »

Bas tako...A ja sad skupljam motivaciju da nako nekih mesec dana ponovo udjem u teretanu.

I naravno da mi motiva ne manjka jer sam i za to vreme forsirala plivanje i vezbe u vodi sto je trakodje dalo rezultata u smislu zatezanja i oblikovanja figure,a sto rece Miraa to je najbolji motiv da se zadrzi a i poboljsa krajnji rezultat  ;)

Gvozdje eto me stizem danas  :D
Sačuvana
Be Happy!!!
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #137 poslato: Avgust 24, 2011, 05:42:12 posle podne »

Rezultati su mi najbolja motivacija da guram sve vise i jace..
Sačuvana
lanami
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 346


« Odgovor #136 poslato: April 16, 2010, 05:33:43 posle podne »

Alo alo.. momci , time out!
ionako ste u Zenskom kutku ;)

Poslusajte kako Zuzana prica o toj "navucenosti" na vezbanje, na oko 4:30 :)

http://www.bodyrock.tv/2010/04/15/coffee-talk-getting-older-staying-hot/
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #135 poslato: April 14, 2010, 09:08:03 pre podne »

Neces me zeniti, ja je samo cenim kao sportistkinju :)... eto vidis, ne kontas ti o cemu se ovde radi :), ona me je sportski inspirisala i motivisala ;)

Naravno da ne lupetam, ti si u zabludi. Kao da je sneg 365 dana u godini, a ne 15... I sto bi cistio sneg :) Sprinteri treniraju u sali i nista im ne fali. A ostalima ne smeta sneg, tako da mirna Backa... to sto su kod nas atleticari svileni, nas problem. ali opet dao si jedan minoran primer koji je bzvz. Objasni mi onda kako je more sportista iz losih uslova, slabije razvijenih zemalja i slicno uspelo?
A i "plujes" srbe a upravo takav stav da smo "ugrozeni" i vodi nasoj propasti. Srbija je oaza mogucnosti, samo kada covek ima volje ;)
Pa lakse je uspeti u Srbiji u bilo cemu, nego u nekoj razvijenoj zemlji... samo sto to ljudi ne kontaju...

Mislim da me ne shvatis pogresno, naravno da je idealno kada bi mi samo trenirali a tim oko nas mislio o svemu, i kada bi imali perfektne uslove... naravno da je tada lakse doci do cilja, ali hocu da kazem da nije to ono sto se "racuna", t.j. da to nije prepreka nego samo drugaciji put ka uspehu... mi svi mislimo da je u ostalim zemljama bajno, a uopste nije tako... u toliko sportova i u toliko razvijenih zemalja sportisti treniraju u takvom haosu da ne poveruje covek... sto bi rekao Simon Whitfield, prvi iz Sidneja i drugi iz Pekinga "Its all about hard yards in legs" :)
Kada sam kod njega, evo ti primer: nakon zlata u Sidneju je u Kadani dobio perfektne uslove. Plivao je na novom bazenu, sam u stazi sa timom. Radio je na tehnici, podvodnim kamerama, sve je to kompjuterski analizirano. Koristio je u treningu sva najnovija tehnoloska dostignuca, pratio sve parametre. Uglavnom imao je 100 % max podrsku i ceo tim oko njega, znaci perfektne uslove. Zatim u Atini bum, 20 i neko mesto, sto je katastrofa za njega. Nakon Atine se potpuno reorganizovao. Vratio se na losiji bazen u kojem je pre plivao, pliva sa more njih u stazi i gura se. Ne korsiti nikakve tehnicke fensi stvarcice, pulsmetre npr i slicno. Sve na osecaj. Trcao je sa sportsitima koji ni priblizno nisu njegovog kvaliteta. Trenirao zimi u Kanadi (zimske olimpijske igre?... hocu da kazem da je daleko od triatlonske tople klime) i td... i sta se desilo? veliki comeback i srebro u Pekingu...
Znaci mnogo bitnije tu stvari igraju ulogu Dhea, kao sto je i naslov ove teme, MOTIVACIJA. a mnogo je lakse biti motivisan kada treba sam da stvoris sebi uslove nego kada ti se sve servira na gotovo...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #134 poslato: April 14, 2010, 08:46:03 pre podne »


Visoka je mozda 155 cm ali ima srce kao da je 255 :)! Inace 87 godiste... Pre par godina je sama odlucila da ce 100 % da se posveti triatlonu, spakovala kofere i otisla da radi sa jednim Australijskim trenerom i da ga placa, kao i ostale zivotne troskove, sve sama uz ne tako impozantnu pomoc t.j. stipendiju koju je dobila od deveopment tima Svetske Triatlon Unije! A ima mislim 4 ili 5 brace i sestara, porodicu... I otisla je 10000 km od kuce sama, i sama je finasirala sve sto je uspela da zaradi od triatlona! Kada sam bio u Aus, ona je vikendom izmedju treninga cistila kucu treneru cisto da zaradi jos koji dolar da plati iznajmljeni stan!


 :o   e to su pravi borci...  koliko je čovek u stvari spreman da učini kada stvarno nešto želi.... zvuči kao kliše, ali zaista je tako

Видим ја да ћемо ускоро да женимо Огњена...  ;D   

a od ovoga me je uhvatio grč u stomaku od smejanja  ;D
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #133 poslato: April 14, 2010, 12:55:31 pre podne »

Видим ја да ћемо ускоро да женимо Огњена...  ;D   

"Znaci da su to iz koje zemlje je neko, kakve uslove ima, u kakvoj je finansijskoj situaciji gluposti, samo 1 % to ima uticaja, ako i toliko, cak i u vrhunskom sportu..."   Не лупетај молим те... Мислиш да је исто ако зими дођеш сат времена пре тренинга да чистиш снег са стазе и када по још горој зими уђеш у халу где је температура између 20-23 степена?! Или када те клуб искоришћава (и то успешно) 6 година, а за исти период не добијеш ни чарапе!?

Искрен да будем, скоро сам тражио нека истраживања која бих искористио за дипломски и шокирао (позитивно) се када сам видео шта су све хрвати уз помоћ словенаца постигли! Ма није то битно, важно да смо ми срби "небески народ" и најпаметнији на свету...  :-[
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #132 poslato: April 13, 2010, 08:25:10 posle podne »

DM naravno, stoji to sve i slazem se. Cisto sam te pitao ovako. Znaci zadovoljan si rezultatima pa ti nije problem da se toliko zrtvujes...

Upravo to Monika, drugi i te kako mogu da motivisu. Evo mene je pre par dana toliko motivisala i inspirisla jedna triatlonka iz Cilea sa kojom sam 2007-e bio u kampu 10 dana i prosle godine trenirao sa njom mesec dana u Australiji. Naravno, poznanici smo, nije da se radi tipa inspirisao me je Ronaldinho, hehe...

Visoka je mozda 155 cm ali ima srce kao da je 255 :)! Inace 87 godiste... Pre par godina je sama odlucila da ce 100 % da se posveti triatlonu, spakovala kofere i otisla da radi sa jednim Australijskim trenerom i da ga placa, kao i ostale zivotne troskove, sve sama uz ne tako impozantnu pomoc t.j. stipendiju koju je dobila od deveopment tima Svetske Triatlon Unije! A ima mislim 4 ili 5 brace i sestara, porodicu... I otisla je 10000 km od kuce sama, i sama je finasirala sve sto je uspela da zaradi od triatlona! Kada sam bio u Aus, ona je vikendom izmedju treninga cistila kucu treneru cisto da zaradi jos koji dolar da plati iznajmljeni stan!

Uglavnom, za ovaj vikend je pobedila prvu trku u nizu trka Svetskog prvenstva za 2010.-u u Sidneju! (http://www.triathlon.org/news/article/riveros_diaz_wins_thrilling_sprint_finish_in_sydney/)! Znaci na najvisem mogucem rangu takmicenja ona je pobedila i trenutno vodi (jer je prva trka) u trci za borbu Svetske sampionke! Ili jednom recju dosegla je sami vrh sveta! Samo odricanjem i teskim radom.

Znaci da su to iz koje zemlje je neko, kakve uslove ima, u kakvoj je finansijskoj situaciji gluposti, samo 1 % to ima uticaja, ako i toliko, cak i u vrhunskom sportu... Sve ostalo je volja i spremnost za radom i usavrsavanjem. Nekada losi uslovi mogu da budu cak plus jer motivisu...

Kada sam se u Nedelju probudio i video rezultate, ne mogu vam opisati kako me je to motivisalo. Mislim da cu u narednih par meseci kada god mi je tesko na trci ili treningu pomisliti na nju i stisnuti zube :)
« Poslednja izmena: April 13, 2010, 08:28:34 posle podne od strane Ognjen Stojanović » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #131 poslato: April 13, 2010, 07:41:21 posle podne »

motivišemo i jedni druge kad vidimo da svi prolazimo kroz iste "probleme" i sl . :) 
Sačuvana
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #130 poslato: April 13, 2010, 09:17:15 pre podne »

MENE BEKA MOTIVISE DA TRENIRAM :D
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #129 poslato: April 12, 2010, 09:03:13 posle podne »

DM, a upravo to nije fora, da si toliko striktan sada a kasnije u pekaru :)

Posao je odradjen onda kada ti uspes da prilagodis svoje ciljeve zivotu koji ces voleti i u kojem ces uzivati.
Znaci ako ti na silu to radis, od toga nema nista, bez ljutnje...

Takodje, po meni ima 10 bitnijih stvari nego npr da si toliko striktan sto se tice jela na svakih 3 sata, mislim mozes 30 namirnica uvek naci da u tom vremenskom periodu pojedes, neznam zasto mrp ili ella :)

Ali da ne idemo previse nasiroko. Kada si vec toliko uporan, a ne takmicis se, reci nam sta te motivise da vezbas i hranis se tako, kao sto i glasi naslov? :)
Pozdrav Ognjen!

Znas i sam da bez discipline i odricanja nema uspeha i to vazi za svaki sport.
Ne radim ja sve ovo zbog toga sto volim da jedem tu vrstu hrane, pa ko ne bi vise voleo da jede slatkise, hleb, hamburgere, pomfrit, przeno meso, tartar sos, majonez, palacinke, plazmu sa mlekom, kajmak... Svi, ali od toga nema misica!!!
A napisao sam da me trenutno motivise jedino to sto imam dobre rezultate, pa znam da svo to odricanje nije bilo uzaludno!
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #128 poslato: April 12, 2010, 04:38:19 posle podne »

DM, a upravo to nije fora, da si toliko striktan sada a kasnije u pekaru :)

Posao je odradjen onda kada ti uspes da prilagodis svoje ciljeve zivotu koji ces voleti i u kojem ces uzivati.
Znaci ako ti na silu to radis, od toga nema nista, bez ljutnje...

Takodje, po meni ima 10 bitnijih stvari nego npr da si toliko striktan sto se tice jela na svakih 3 sata, mislim mozes 30 namirnica uvek naci da u tom vremenskom periodu pojedes, neznam zasto mrp ili ella :)

Ali da ne idemo previse nasiroko. Kada si vec toliko uporan, a ne takmicis se, reci nam sta te motivise da vezbas i hranis se tako, kao sto i glasi naslov? :)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #127 poslato: April 12, 2010, 11:15:43 pre podne »

Bravo,bravo...tako treba ;)
Super je stvarno
Sačuvana
Be Happy!!!
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.043 sekundi sa 14 upita.