TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 05:46:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SAVET - Kako da podesim obroke  (Pročitano 6897 puta)
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #48 poslato: Oktobar 03, 2018, 12:16:43 pre podne »

Ovo je sasvim dovoljno od suplementacije, mada meni se učinilo da si sam sebi već dao odgovore na postavljena pitanja :)
Hvala drug

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Sačuvana
i've never been much of a romeo
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #47 poslato: Septembar 23, 2018, 11:58:27 posle podne »

Ovo je sasvim dovoljno od suplementacije, mada meni se učinilo da si sam sebi već dao odgovore na postavljena pitanja :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #46 poslato: Septembar 23, 2018, 02:07:03 posle podne »

Uh uh...izgleda sam ja jedini koji "mora" da je prisutan i odgovara?! ;)

Davide, niko od članova PS time ne može da bude 24/7 prisutan na Forumu, svi imamo druge poslovne, porodične i lične obaveze, tako da se trudimo da pomognemo svima u skladu sa mogućnostima...

Čini se da nisi ni kročio u priču, a već si opterećen detaljima...ipak, devil is in the details... ;)

Nijedan suplement nije tako sveobuhvatan i sadržajan da može obuhvatiti sve potrebne mikronutrijente, u pogledu sastava i doziranje( mislim na vitaminsko-mineralne komplekse), dakle, sve su to dodaci ishrani, a ne zamena iste...tako da se unos pomenutih sastojaka "dodaje" na već postojeći unos istih hranom...o istima... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/da-li-nam-je-potrebna-suplementacija-vitaminima-i

Svaki do suplemenata ima svoju upotrebnu vrednost, samo se malo detaljnije treba posetiti suštini...stažu u teretani, ciljevima, zdravstvenom stanju, itd.

Npr. o sagorevačima mastima... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/sagorevaci-masti-istine-i-zablude

O NO-reaktorima... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/informativno-o-no-reaktorima

O gejnerima... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/prica-o-gejnerima-i-ishran

O prioritetima u odabiru suplemenata... https://www.pansport.rs/tekstoteka/cesto-postavljana-pitanja/prioriteti-u-odabiru-suplemenata

I o tome da li mora da se "sune" proteinski šejk odmah nakon treninga inače "odoše mišići"... https://www.pansport.rs/tekstoteka/vezbanje/kako-postici-anabolicki-udar-pre-posle-i-u-toku-treninga
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2018, 02:11:17 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #45 poslato: Septembar 22, 2018, 03:28:06 posle podne »

Ljudi misle da trolujes pa nece ni da ti odgovaraju ... i ne trebaju kako se ponasas ..

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
Ja nista lose nisam mislio, takav sam tip.. imam cudnu percepciju ja nista ne trolujem, jel mozes ti da mi kazes da li sam u pravu ili nisam interesuje me neko ko je iskusan

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Sačuvana
i've never been much of a romeo
Fearless
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #44 poslato: Septembar 22, 2018, 03:17:52 posle podne »

Ljudi misle da trolujes pa nece ni da ti odgovaraju ... i ne trebaju kako se ponasas ..

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #43 poslato: Septembar 22, 2018, 12:21:56 posle podne »

ovaj forum je totalno mrtav... steta

- odjavljujem se i sve najbolje Slavke
Sačuvana
i've never been much of a romeo
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #42 poslato: Septembar 21, 2018, 10:17:26 posle podne »

Moze neki odgovor na ovo moje sto sam napisao?
Sačuvana
i've never been much of a romeo
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #41 poslato: Septembar 20, 2018, 04:31:33 posle podne »



Stiglo , protein i multivitamin sto mi Slavke preporucio ( dajte decku moderatora, vidite da vam pravi pazar ) :D :D

- da li je to dovoljno od sumplementacije? posto onaj multivatmin sve sadrzi ima samo 2,3 supstance koje ne zadovoljavaju dnevnu unos... recimo kalcijum je na 40% ako se ne varam.. provericu kasnije opet...ali uglavnom ovaj multivatim je ekstra. tako da recite mi jel to dovoljno do sumplementacije ( bez laznih prica, kao uzmi to i to, iskreno molim )

- vidite ja sam vam skroz neiskusan u ovome... ali pratim samo logiku...oni pri-vorkovi , i ostali suplementi  ...gluposti po mom misljenju , tipa hotbloda, fatburner, aminokiselina,, gejnera....i tako dalje... ( jedino bih kreatin prihvatio ok opciju ) Takodje i protein nije bitan, odnosno ovaj kupovni u prahu... ako neko moze da isprati (dnevno-vecernji) unos hrane od 6 obroka sta ce mu protein... odra trening i polako bez ikakve panike i zurbe dodje kuci i pojede obrok posle teretane, ali ne... javice se filozofi i kriticari.. ne,ne... moras protein odma posle teretane ...cim zavrsis...na eks da popijes protein... mislim lovacke price al ajde... ja sam ga uzeo cisto iz razloga da izbegnem jedan obrok...

- ako gresim nek me neko ispravi, ja se izvinjavam, ali ja samo pratim logiku. Hvala puno
« Poslednja izmena: Septembar 20, 2018, 04:40:29 posle podne od strane _david_ » Sačuvana
i've never been much of a romeo
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #40 poslato: Septembar 19, 2018, 03:17:45 posle podne »

Sve pomenuto( "vrste ribe") zvuči ok...

Kad krećemo u teretanu? ;)
Hahah da, kucam ovde 2 nedelje nikad da krenem.. Cim stigne protein i multi vitamin i uzmem ribe... Od sledeceg ponedeljka, tako da mogu vezbe da podesim, tako mi u glavi nesto govori lepo od ponedeljka pa da picim, nema stajanja

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Sačuvana
i've never been much of a romeo
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #39 poslato: Septembar 19, 2018, 12:45:21 posle podne »

Sve pomenuto( "vrste ribe") zvuči ok...

Kad krećemo u teretanu? ;)
Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #38 poslato: Septembar 19, 2018, 02:19:50 pre podne »

Imam u planu da uzmem ove ribe i da ih kombinujen, kao sto rekoh ribe iz konzervi su mi nekako nezdrave po mom shvatanju,,uzeo bih ove vrste riba. Naravno sveze (ako su upste sveze, ali dobro to se provali po ispupcenim bistrim ocima i po svetlo crvenkastok mesu ispod slrga)  dakle... Smudj, oslic, losos, pastrmka i po nekad sarana... Skusu nisam hteo da uzimam jer mi je premasna.... Sta vi kazete za ovaj izbor?  Naravni ja bih menjao ribe, ne bih jeo non stop jednu vrstu. Hvala poz David

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2018, 02:24:32 pre podne od strane _david_ » Sačuvana
i've never been much of a romeo
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #37 poslato: Septembar 18, 2018, 11:26:59 posle podne »

Korak po korak...manje nepotrebnih detalja, držimo se osnova...

Za sve detaljnije savete, tu smo...

Btw...današnja deca brzo rastu, pa i nas "matore" nadmaše i u znanju i rezultatima, tako da... ;)

hvala slavke... jeste da sam debeo, i da sam raije isao u teretanu i to najduze mesec dana, to je bilo pre 5,6 godina... secam se da mi je jako tesko bilo u teretani, mucio sam se sa najmanjim kilazama a sto je najgore, kad odradim dve serije, trecu ne mogu do kraja... ma idi pakao... ali dobro kontam to dok se telo ne adaptira... Ali sad sam rekao sebi da nema zajebancija, uzeo sam protein i onaj multi, i sad picim sa 112kg na jedno 75kg pa da krenem na misicnu masu. Veliki poz
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2018, 12:22:05 pre podne od strane _david_ » Sačuvana
i've never been much of a romeo
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #36 poslato: Septembar 18, 2018, 11:17:04 posle podne »

Korak po korak...manje nepotrebnih detalja, držimo se osnova...

Za sve detaljnije savete, tu smo...

Btw...današnja deca brzo rastu, pa i nas "matore" nadmaše i u znanju i rezultatima, tako da... ;)
Sačuvana
Marko Spasojevic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 802


« Odgovor #35 poslato: Septembar 18, 2018, 07:47:02 posle podne »

Jedini moj savet tebi je bio da ugasis ruter ostale nisi zasluzio ali svakako veliki pozdrav i sve najbolje

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #34 poslato: Septembar 18, 2018, 07:33:08 posle podne »

Slavisa pozdrav, takodje i ostalim clanovima koji su ozbiljni ( a ne kao ovo dete Marko Spasojevic ) on ce meni da daje savete, se ubijem odma...

- samo da kazem da sam narucio pansportov protein upravo, takodje sam nasao i drugu ribarnicu, imaju maltane sve od morskih riba, kaze gazda da svake druge nedelje dobija sveze ribe, e sad meni nije jasno kako on moze svezu ribu da drzi u vodi, sta posoli vodu i stavi je... al ajd :)

Tako da cim stigne protein, sutra idem do ribarnice, i polako u teretanu... ostavicu vam svoju transformaciju tela

- veliki poz David
Sačuvana
i've never been much of a romeo
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.13 sekundi sa 17 upita.