TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:50:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SAVET - Kako da podesim obroke  (Pročitano 5566 puta)
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 167


i've never been much of a romeo

« Odgovor #33 poslato: Septembar 11, 2018, 01:41:15 posle podne »

Baš zbog takvog stava Ne bih te više zadržavao

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Mani se dete corava posla, ne bih ja tebe zadrzavao a ne ti mene lol , pozdrav
Sačuvana
i've never been much of a romeo
Marko Spasojevic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 802


« Odgovor #32 poslato: Septembar 11, 2018, 12:54:46 posle podne »

Baš zbog takvog stava Ne bih te više zadržavao

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 167


i've never been much of a romeo

« Odgovor #31 poslato: Septembar 11, 2018, 12:52:43 posle podne »

Davide, malo manje nepotrebnog dizanja tenzija, Marko je donekle u pravu, svakako da bi bilo dobro sa tvoje strane izviniti se za neprimerene komentare, ali ipak, ko smo mi da te učimo lepom ponašanju ;)

Što se tiče šarana, malo se bolje informiši oko "nutritivne vrednosti" istog, pa to uklapaj u ciljani unos masti...naravno da morska riba ima primat kada je u pitanju sadržaj omega-3, ali ni rečna nije "za bacanje"...pogotovu ako je "sveža"...kombinuj, što manje konzervi :)

Ok hvala, pa vidis da marko nije ni odgovorio, sta on zna .. vidis da je neko dete
Sačuvana
i've never been much of a romeo
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #30 poslato: Septembar 11, 2018, 09:50:35 pre podne »

Davide, malo manje nepotrebnog dizanja tenzija, Marko je donekle u pravu, svakako da bi bilo dobro sa tvoje strane izviniti se za neprimerene komentare, ali ipak, ko smo mi da te učimo lepom ponašanju ;)

Što se tiče šarana, malo se bolje informiši oko "nutritivne vrednosti" istog, pa to uklapaj u ciljani unos masti...naravno da morska riba ima primat kada je u pitanju sadržaj omega-3, ali ni rečna nije "za bacanje"...pogotovu ako je "sveža"...kombinuj, što manje konzervi :)

Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 167


i've never been much of a romeo

« Odgovor #29 poslato: Septembar 11, 2018, 01:17:15 pre podne »

Druže ako ti je dosadno u životu i imaš puno vremena postoji mnogo toga što možeš da uradiš a da ne zadržavaš čoveka koji se udostojio da ti odgovori na svako postavljeno pitanje, bez obzira što su pola od tih pitanja postavljena sa drugim ciljem...

Svaki odgovor koji ti je Slaviša dao je na mestu i u cilju da ti pomogne, a ti možeš da poslušaš a ne moraš. To je na tebi. Teorije zavere, obrađivanja, kancerogenih materija u svemu živom što se jede i pije itd ostavićemo za neko drugo mesto. Kad se već plašiš ovsenih isključi i ruter od interneta pošto šalje signal nekih 30m u krug pa da te ne ozrači a ujedno i uštediš na struji.

Pozdrav veliki za tebe

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Onda odgovori umesto njega ako on ne moze, da li mogu da jedem sarana, umesto tunjevine i sardine,a ribu jedem od prilike svaki drugi,treci dan... neko kaze saran je premastan neko kaze, isto ti je tunjevina u konzervi ili saran, ( sadrze isto masti ).. ako si kompetentan odgovori, i to bi bilo svakako moje zadnje pitanje... radije bih jeo sarana nego konzervu, samo mi je problem oko masti, ako je isto masti, onda udaram na sarana i to je to i po nekad bih ubacio smrznutu ribu, sto se prodaje po idei , itd...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

« Poslednja izmena: Septembar 11, 2018, 01:31:46 pre podne od strane _david_ » Sačuvana
i've never been much of a romeo
Marko Spasojevic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 802


« Odgovor #28 poslato: Septembar 10, 2018, 11:27:20 posle podne »

Druže ako ti je dosadno u životu i imaš puno vremena postoji mnogo toga što možeš da uradiš a da ne zadržavaš čoveka koji se udostojio da ti odgovori na svako postavljeno pitanje, bez obzira što su pola od tih pitanja postavljena sa drugim ciljem...

Svaki odgovor koji ti je Slaviša dao je na mestu i u cilju da ti pomogne, a ti možeš da poslušaš a ne moraš. To je na tebi. Teorije zavere, obrađivanja, kancerogenih materija u svemu živom što se jede i pije itd ostavićemo za neko drugo mesto. Kad se već plašiš ovsenih isključi i ruter od interneta pošto šalje signal nekih 30m u krug pa da te ne ozrači a ujedno i uštediš na struji.

Pozdrav veliki za tebe

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 167


i've never been much of a romeo

« Odgovor #27 poslato: Septembar 10, 2018, 01:10:01 pre podne »

Hm...morska, plava :) Ako može, mada...zemlja porekla, "čistoća vode", uzgoj...

Kako beše čime tove šarana? ;)

Cinka već ima dovoljno u energizeru...kalcijum ok...obratiti pažnju na visokoapsortivne oblike...
Nemaju morsku ribu... Ima samo u maxiju,, idei itd.. zamrznute morske ribe... Za sarana nisam pitao kako ga hrane, ali posto je on iz ribnjaka 100% tako da sigirno svim i svacim  sto je zlo,,, al opet bolje nego konzerva :-) jel bi mogao ja njega jesti svaki dan umesto sardina i tunjevina u konzervama ?,, to mi nikako zdravo ne zvuci... I ne znam kako bih ja filirao tog sarana i spremio... da li da ga valjam u brasno pa na tiganj,,,

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

« Poslednja izmena: Septembar 10, 2018, 01:13:13 pre podne od strane _david_ » Sačuvana
i've never been much of a romeo
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #26 poslato: Septembar 10, 2018, 12:57:40 pre podne »

Hm...morska, plava :) Ako može, mada...zemlja porekla, "čistoća vode", uzgoj...

Kako beše čime tove šarana? ;)

Cinka već ima dovoljno u energizeru...kalcijum ok...obratiti pažnju na visokoapsortivne oblike...
Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 167


i've never been much of a romeo

« Odgovor #25 poslato: Septembar 09, 2018, 03:16:24 posle podne »

Au slavisa bio sam do ribarnice nista zivo nemaju samo saran i karasi. hahah jbg kad sam iz malog mesta... .. Video sam po prodavnicama filirane zamrznute morske ribe,,, oslica.. skusu.. i ostale..sad ne znam sta je zdravije,, ta zamrznuta riba ili ove iz konzerve? Ili recimo da stalno uzimam svezu ribu sarana i sarana non stop da jedem umesto ovih zamrznutih i konzerviranim,, sta ti kazes,,, jel moze saran?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
« Poslednja izmena: Septembar 09, 2018, 09:40:44 posle podne od strane _david_ » Sačuvana
i've never been much of a romeo
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 167


i've never been much of a romeo

« Odgovor #24 poslato: Septembar 08, 2018, 10:55:40 posle podne »

Ako mene pitaš, iz naše ponude... https://www.pansport.rs/vitaminsko-mineralni-kompleksi/my-favorite-multipler-energizer?sku=696

Jedina zamerka, nedovoljno magnezijuma...tako da bih uz njega dodao i suplement magnezijuma( helat - citrat, glicinat...)

U mozeeee, kako ja ovo nisam pronasao na sajtu... znaci onaj protein i ove minerale... + magnezijum? jel to dosta? i recimo kalcijum i cink ?
Sačuvana
i've never been much of a romeo
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #23 poslato: Septembar 08, 2018, 10:27:29 posle podne »

Ako mene pitaš, iz naše ponude... https://www.pansport.rs/vitaminsko-mineralni-kompleksi/my-favorite-multipler-energizer?sku=696

Jedina zamerka, nedovoljno magnezijuma...tako da bih uz njega dodao i suplement magnezijuma( helat - citrat, glicinat...)
Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 167


i've never been much of a romeo

« Odgovor #22 poslato: Septembar 08, 2018, 10:11:26 posle podne »

Preporuka... https://www.pansport.rs/proteini/power-whey?sku=1163

A radi bolje procene i detljnijeg sagledavanja...

https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/koji-je-whey-protein-najbolji-za-pocetnike

https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/nedostizni-whey-protein

Hvala Slaj... jbg dao sam ti 2 nadimka posto imam ortaka koji se zove isto kao ti Slavisa ( Slavke , Slaj )

- reci mi molim , evo blenem i ne znam sta bih od kompleksa uzeo...zeleo bih neki miks vitamina kompleks.. ne mogu da nadjem
Sačuvana
i've never been much of a romeo
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #21 poslato: Septembar 07, 2018, 01:20:34 posle podne »

Preporuka... https://www.pansport.rs/proteini/power-whey?sku=1163

A radi bolje procene i detljnijeg sagledavanja...

https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/koji-je-whey-protein-najbolji-za-pocetnike

https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/nedostizni-whey-protein
Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 167


i've never been much of a romeo

« Odgovor #20 poslato: Septembar 06, 2018, 11:40:35 posle podne »

Slavisa reci mi samo jos ovo i necu te smarati vise,,, na sajtu ima ja ko puno whey proteina, ne znam ni sam za koji da se odlucim imas li neku preporuku , savet .... koji da uzmem?
Sačuvana
i've never been much of a romeo
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 167


i've never been much of a romeo

« Odgovor #19 poslato: Septembar 06, 2018, 03:07:04 posle podne »

Hvala slavke za odgovore, ljubi te brat
Sačuvana
i've never been much of a romeo
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.054 sekundi sa 18 upita.