TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:02:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako pravilno prekinuti visegodisnji trening u teretani  (Pročitano 1223 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 24, 2018, 11:10:36 posle podne »

Mi smo uvek tu za vas, sto se treninga ti se javi pa da organizujemo to na najbolji mogući način :)
Sačuvana
sllobodan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 24, 2018, 06:46:53 pre podne »

Hvala na odgovorima i podrsci...potrudicu se da organizujem bar neki minimum treniranja kod kuce i javicu se ako mi budi trebali saveti....inace sve pohvale vasem timu nasli ste vremena za odgovore ....
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 24, 2018, 12:12:37 pre podne »

Bez uvrede, često volim da kažem - "ko želi - taj nađe način, ko ne želi - taj nađe izgovor"...isto je i sa treninzima...

Dobro doziran trening sa opterećenjem ima niz benefita za naše zdravlje - bolja osetljivost na insulin, dobar imunitet, povoljan odnos masnog tkiva i mišićine mase, doprinos fat burn, očuvanje koštane mase, hormonski balans...sve u svemu, baš kada bi trebalo da se istraje sa pozitivnim navikama( 35+ godine), prekida se sa treningom, smatram da bi trebalo preispitati odluku i ne donositi zaključke prebrzo...

Dušan će svakako dati stručniji predlog oko nekog prelaznog rešenja...

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 23, 2018, 11:49:18 posle podne »

Sklekovi, propadanja, iskoraci, ustajanje iz cucnja na jednoj nozi i tako neke improvizacije. Trening bukvalno mozes uklopiti u 15-20 minuta sto je neuporedivo manje sa treningom u teretani+preslacenje+put do tamo i nazad'
Sačuvana
sllobodan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 23, 2018, 06:19:06 pre podne »

Potrudicu se da treniram bar malo kod kuce, koliko mogu ipak nemam profesionalnih sprava, mogu samo da trcim i vozim bicikli...hvala
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 22, 2018, 11:22:25 posle podne »

Nema tu puno filozofije, jednostavno prekines. Mada ako imas volje ne bi bilo loše da nastaviš sa nekim treninzima barem kod kuce kada god  imas vremena ya to .
Sačuvana
sllobodan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 22, 2018, 06:47:47 posle podne »

Dobro vece, kolege... imam jedno pitanje za vas... treniram rekreativno u teretani jos od srednje skole,uglavnom redovno bez vecih pauza, nisam profesionalac, vodim racuna o ishrani i ponekad koristim samo legalne suplimente.sad mi je 35god i imam sve vise obaveza pa cu morati da okoncam karijeru... moje pitanje kako pravilno prekinuti sa treniranjem posle skoro 20god treniranja... hvala....
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 17 upita.