TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 07:03:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mišljenje oko plana ishrane  (Pročitano 1706 puta)
DD93CIA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 23, 2019, 10:02:41 posle podne »

Pozdrav svima.

Prije otprilike 2 mjeseca sam imao oko 102kg, a visok sam 186cm.Odlucio sam da promjenim ishranu kompletno i ubacio sam redovno teretanu.Trening sa tegovima i poslije 20 minuta kardio treninga u vidu hodanja na traci pod nagibom.Sve to zajedno mi je dalo jako dobre rezultate i sad se vrtim oko 88-90 kg.Sad vec vidim po sebi da sam dosao u neku fazu stagnacije i nikako da se pomjerim.Cilj mi je skidanje sala i neka fina definicija misica.Sad sam trenutno sastavio neki svoj jelovnik tj. prilagodio sam ga sebi koliko sam mogao jer radim u smjenama pa mi je to nezgodno.Po nekoj mojoj racunici trebalo bi da sam ukalorijskom deficitu, Ovako on izgleda pa bi vas molio za vasa misljenja oko toga je li to ok i treba li sta korigovati(izbaciti-ubaciti).


I smjena


prvi obok 6 i 15

ovsena kasa:
60g ovsenih pahuljica
6-7 badema usitnjenih
kasikica sjemena lana
malo cimeta

 i jedan bjelanjak

drugi obrok 10:00

2 snjite integralnog hljeba premazane posnim sirom
2 jaja
manji krastavac ili pola paprike
100g piletine

12:30

whey protein + 6-7 badema

14:30

voce(obicno jabuka srednje velicine)

17:00

80g integralne rize ili integralne tjestenine
50g graska ili one mjesavine gdje ima brokuli,grasak, i jos neko zeleno povrce
100g piletine(ponekad 100g teletine da je sto manje masnija,ili neka konzervirana riba tipa tunjevina ili sardina ili skusa)


10-15 minuta poslije rucka popijem multivitamin u vidu sumece tablete(kupujem u apotekama)

Oko 20:00h mi je trening

poslije treninga sam planirao popiti whey sad dekstrozom (ali moram jos malo istraziti teme oko suplementacije)

Sat vremena poslije teretane mi je zadnji kruti obrok a on se sastoji od:
60g posnog sira
2bjelanjka
5-6 badema
iuz to uzmem manji krastavac


II  smjena

Kad sam druga smjena svi bi obroci  bili isti samo bi  malo vrijeme bilo pomjereno-
Jedino se rucak razlikuje.Posto nema nigdje u blizini uzeti nista kvalitetno ja pravim sendvic.
2 snjite integralnog hljeba sa posnim sitrom
100g piletine,
1 bjelanjak
i malo povraca tipa zelena salata,krastavas,parpika
i jedan nemasni jogurt (sad sam primjetio neki megleov sa malo vise proteina a manje mm i uh)

Planiram da ubacim kardio na prazan stomak kad sam druga smjena sto bi znacilo 3-4 puta sedmicno.
Jos nisam poceo ovo primjenjivati,cisto da vidim misljenja starijh i iskusniji.
Moram reci da i dnevno puno pjesacim.
Suplementaciju jos nisam uzimao dok se jos malo ne posavjetujemsa nekim.
Razmisljao sam da ubacim neki sagorevac,whey i dekstrozu da to sve malo poguram,
Znam da treba jos dosta vremena da se vide rezultati ali nastojim biti istrajan u ovome i kroz mozda neka 2 mjeseca vidjeti neke rezultate.
Sto se mene tice kilazu bi pokusao spustiti jos par kg ali mije primarni cilj smanjenja bf.

Izvinite na podugackom postu ali jednostavno nisam mogao krace.(trudio sam se da bude sto kraci :) )



« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2019, 10:07:06 posle podne od strane DD93CIA » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 18 upita.