TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:00:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Levan Saginashvili  (Pročitano 1018 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #18 poslato: Jun 28, 2022, 11:45:48 pre podne »

Posle pobede nad Devonom Larattom Gruzijski gigant od 180 kilograma pokazao je dominaciju za stolom koja se veoma retko viđala u sportu - samo su Roni Kolman, Majkl Džordan, Mihael Šumaher, Jusein Bolt bili dominantni kao i on. Izgledao je nepobedivo i pre meča ovog vikenda, a sada kada je savladao Devona čak i lakše od Dejva Čafija.
"No Limits" je posle meča rekao - i većina ljudi se slaže - da ne misli da bi bilo ko imao šansu protiv Saginašvilija u svetu trenutno, a čak ni u doglednoj budućnosti, malo je verovatno da će izgubiti nasleđe najboljih na svetu.
Postoji čovek koji je izbegao pažnju stručnjaka, pa se pobrinuo da dospe u centar pažnje. A ovaj čovek nije niko drugi do Sabin Badulesku, koji je poslednji put pobedio Levana desnom rukom. Ova toliko spominjana utakmica odigrala se 2017. godine u Budimpešti.
Badulesku je u video snimku koji je postavio na Jutjub rekao da će izazvati Levana i tražiti godinu dana za pripreme da pobedi kralja.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #17 poslato: Jun 26, 2022, 12:13:43 pre podne »

https://youtu.be/htXU0BXezAs
Evo i detaljnijeg snimka sa ovog supermeca.Tek se ovde vidi kako je Levan ubedljivo pobedio!

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #16 poslato: Jun 25, 2022, 11:16:19 posle podne »

https://fb.watch/dTgBymKSDH/
Bas kao sto sam i mislio Levan nije dao ni sansu Devonu.Pobedio ga je sa 6:0.Nazalost to sam i ocekivao.Devon je na zalasku svoje karijere a Levan na vrhuncu.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #15 poslato: Jun 23, 2022, 02:39:41 posle podne »

https://youtu.be/Ga5r1H_kYVU
Kao sto sam vec napomenuo svi bruje o ovom mecu.Ovo je vrhunac armwrestlinga.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #14 poslato: Jun 23, 2022, 02:13:42 posle podne »

Za 2 dana ce se odrzati dosad mozda i najvece a sigurno najpopularniji mec izmedu Levana Saginashvilija i Devona Laratta.Da budemo iskreni mislim da ce ovaj mec Levan sigurno dobiti.Ali kad bi Levan mogao da se sastane sa 10godina mladim Devonom e to bi onda bio dosta interesantniji mec.Nemojte me pogresno shvatiti Devon jeste jak ali je skoro duplo stariji od Levana.Da kazemo tako da je Devon na zavrsetku svoje karijere a Levan na samom vrhu.
Sta ti mislis Zoli?

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #13 poslato: Maj 05, 2022, 01:54:53 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=o03GWBawFAc
Levan je jako ljut zbog toga sto je Devon rekao o njemu,ali ce se sastati sa njim u junu u Dubaiju.Levan kaze da shvata zasto je Devon to uradio ali da je takav govor mrznje u njegovoj zemlji neprihvatljivo,pricamo o Gruziji gde je sve ono sto je Devon rekao o Levanu uvredljivo,mada sam siguran da je Devon to sve rekao kako bi podigao tenziju izmedu njih dvojice i privukao jos vise gledalaca,ali takode mislim da je presao tanku liniju dobrog.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #12 poslato: Januar 01, 2022, 03:50:11 posle podne »

https://youtu.be/ZpZH33vJp6s
Pocinje pripreme za mec protiv Devona Larratta.Pokazace nam jedan "obican" trening u Gruzijskoj akademiji sampiona.Levan obecava da ce od sada biti puno aktivniji i na youtube kanalu.Trening pocinje sa benc presom.Levan tokom treninga zeza Iraklisvilija kako ima veliku glavu,a on mu odgovara da prvo pogleda sebe u ogledalu.Levan radi petice na 140 kg u bencu.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #11 poslato: Avgust 23, 2021, 11:22:32 pre podne »

https://www.youtube.com/watch?v=nMgTdvyJrqU
Sjajan intervju sa najboljim armwrestlerom danasnjice.Prica izmedu ostalog o svojim pocecima,da je imao svega 85-90kg.Prvo takmicenje mu je bilo prvenstvo Gruzije u kategoriji do 90kg.To je bilo davne 2010 godine,sto znaci pre 11 godina.Kaze kada je imao 100-110kg nije mogao da pobedi takmicare do 90kg jer m je falila misicna masa i cim je imao telesnu tezinu preko 130kg se osecao dobro,snazno.Kaze da se nikad nije bavio drugim sportom osim armwrestlinga.Sa ovim sportom se bavi vec 20 godina.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #10 poslato: Avgust 13, 2021, 07:59:29 pre podne »

Generalni problem je barem u powerliftingu i strongmanu koliko ja vidim da svi hoce da budu predsednici saveza i da zauzvrat nista ne rade,naravno cast izuzecima jer ima i takvih!!!!Recimo na primer u powerliftingu ima vise saveza i ja sam pre vise od 10 godina rekao da bi trebali uvesti sve te saveze i kod nas i napraviti od toga jednu ali snaznu i onda takmicari ce moci da se takmice u bilo kom savezu,jer prakticki savez postoji zbog takmicara a ne obrnuto.Ja sam uvek bio voden tom idejom da recimo ako GPC ove godine organizuje svetsko ili evropsko prvenstvo tu u blizini recimo madarska,slovacka,austrija itd onda iz drugog saveza mi ne bi trebali da me suspenduju jer mozda ce sledece godine u tom savezu biti takmicenje tu u blizini na koje cu moci da izadem,i to se ne desava nazalost.To nije moja ideja kod madara i slovaka recimo to vec postoji 20 godina i mogu reci da imaju odlicne rezultate.Pa ako radi za njih onda zasto ne bi radilo i nama?Malo sam otisao u off,ali morao sam.Mislim da shvatas cemu je problem kod nas,nadam se da tako nesto nece biti  i u armwrestlingu. ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Avgust 12, 2021, 06:12:00 posle podne »

Iskreno se nadam jer naša situacija Armstrong u bi time bila baš ozbiljno priča.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #8 poslato: Avgust 10, 2021, 02:02:30 posle podne »

To je jako dobra stvar,slicno se desava i u powerliftingu,tako da se nadam da ce konacno sve doci na svoje i sportovi ce biti da tako kazem "cistiji". ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Avgust 10, 2021, 08:54:17 pre podne »

Ima tu još mnogo toga Miki šta razdvaja "neke šampione"
Ali to će konačno I kod nas biti regulisano jer Arm opstaje priznat sport do kraja godine I biće anti doping kontrole.
Juče sam baš razgovaramo sa predsednikom saveza.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #6 poslato: Jun 22, 2021, 11:01:59 pre podne »

Ništa čudno jer naši armwrestling takmičar dižu oko 60kg.
Arm treninzi su drugačiji... Ko je treniramo arm treninge zna o čemu govorim.
I ja sam trenirao jos pre nekih 20 godina i dizao sam i ja 60kg jednom rukom ali smatram da je razlika izmedu 60kg i 95 kg veoma velika razlika!35kg tega vise podici nije mala stvar.Za godinu dana sam napredovao nekih 5-10 kg godisnje do jedne granice a ta  granica je bila 60kg koje i ti spominjes i posle toga nista,sta god radio.
Isto kao i u bencu kada kazu da podici 200kg ili 230 ista stvar,nema neke velike razlike.Ima.To je minimum 4-5 godine intenzivnog treninga sa puno odricanja!I ti si bio takmicar znas sa koliko odricanja se postaje sampion!
Upravo tih 35 kg razlike je ono sto sampiona odvaja od prosecnog armwrestlera.
« Poslednja izmena: Jun 22, 2021, 11:10:29 pre podne od strane Miki Mihajlovic » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Jun 21, 2021, 01:49:08 posle podne »

Ništa čudno jer naši armwrestling takmičar dižu oko 60kg.
Arm treninzi su drugačiji... Ko je treniramo arm treninge zna o čemu govorim.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #4 poslato: Jun 20, 2021, 03:36:25 posle podne »

https://youtu.be/A4XZbLtGzcY
Meni je ovo nekako neverovatno.Mislim nemojte me pogresno shvatiti div iz gruzije je extremno jak ali ovde je rec o jednorucnom pregibu sa bucicom gde bucica tezi 95 kg!!!Da,dobro ste videli,nije greska!Ja sam to svojevremeno radio sa dve ruke,stavise najvise sam radio sa 120 kg ali sa obe ruke!

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.044 sekundi sa 17 upita.