TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395000 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 10:56:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zasto bas foam roller?  (Pročitano 2229 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #19 poslato: Januar 30, 2022, 06:53:58 posle podne »

Shvati covek na ovaj ili onaj nacin. :D Hoces da prodjes jeftinije, a izadje te skuplje, jer posle kupovine loseg proizvoda kupis kvalitetan. DUpli trosak.
Upravo tako i zato mi je posebno drago da smo i ovo dotakli jer ovako sadasnji pocetnici nece napraviti istu gresku kao ja i ti jer znaju da se na nekim stvarima jednostavno ne vredi stedeti,kao i to gde mogu da kupe kvalitet.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Tome i sluzi ovaj forum. :)
A dodao bih da na kvalitetu nikada ne treba stedeti.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #18 poslato: Januar 28, 2022, 08:27:32 pre podne »

Shvati covek na ovaj ili onaj nacin. :D Hoces da prodjes jeftinije, a izadje te skuplje, jer posle kupovine loseg proizvoda kupis kvalitetan. DUpli trosak.
Upravo tako i zato mi je posebno drago da smo i ovo dotakli jer ovako sadasnji pocetnici nece napraviti istu gresku kao ja i ti jer znaju da se na nekim stvarima jednostavno ne vredi stedeti,kao i to gde mogu da kupe kvalitet.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #17 poslato: Januar 28, 2022, 08:19:22 pre podne »

Shvati covek na ovaj ili onaj nacin. :D Hoces da prodjes jeftinije, a izadje te skuplje, jer posle kupovine loseg proizvoda kupis kvalitetan. DUpli trosak.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #16 poslato: Januar 27, 2022, 08:16:56 pre podne »

Naravno kod kineza se ne kupuju takve stvari!Meni je drug uzeo tegove kod kineza i nijedan nije imao tu kilazu sto je bilo napisano.Recimo ploca od 2,5 kg je bio 2,2 kg ,od 5 kg 4,7 kg itd.Mozda je to i bila za mucenje a ne za opustanje misica.Ko zna sta si ti kupio.
Salu na stranu takve stvari se kupuju u sportskim radnjama a ne kod kineza

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #15 poslato: Januar 27, 2022, 08:12:41 pre podne »

Uzeo sam bio prvo kod kineza jedan roller za tipa 1200 dinara. Kao da su ga za mucenje pravili. :D
Ljudi, bitan je kvalitet!
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #14 poslato: Januar 25, 2022, 02:42:08 posle podne »

Jeste, ali osećaj rolanja i masiranja ne može da se proedit! :D Osećaj ljudske ruke da prođe prstima kroz mišić je nezamenljiv.
Naravno,samo sam naveo primer ako nisi u mogucnosti da priustis sebi masera da te izmasira da ni onda nije kraj sveta,nego uzmes foam roller i delimicno resis problem opustanja misica.Mislim tu uglavnom na pocetnike ili na one manje iskusne jer seti se samo Dusane kad si i ti pocinjao bio si srecan ako si mogao da priustis sebi protein koji zelis,zajedno samnom a gde je jos maser.Naravno uvek je bolje ako mozes da priustis masera koji ce te detaljno izmasirati i relaksirati misice i izmasirati cvorove u ledima,ispod skapule itd.

Kako da se ne secam. :) Kapiram sta pricas.
Al i kvalitetni roleri su tipa 30e :D
Da,ali to platis jednom i koristis ga do kraja zivota a jedna sportska masaza kosta kod nas oko 10 evra,ne znam koliko je kod vas i to je samo jedna prilika.Znaci za jedan kvalitetan roler mozes otici 3 puta na masazu i to je to a roler mozes koristiti do kraja zivota,zato sam to naveo kao primer.Naravno da treba i jedno i drugo pa cak i kriokabina,tusiranje toplom-hladnom vodom i svaki "trik" koji mozes da koristis za sto brzi oporavak
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #13 poslato: Januar 25, 2022, 02:34:11 posle podne »

Neko je jednostavno ne voli ne prija mu. Što je meni malo čudno. Mogu da razumem da nekome ne prija sportska masaža ali relks to ne.

Mislim da je tu neki problem sa dodirivanjem drugog bica, da nema veze sa prijanjem jer kao sto kazes, to je rlax, a ne sportska masaza.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #12 poslato: Januar 25, 2022, 02:33:08 posle podne »

Jeste, ali osećaj rolanja i masiranja ne može da se proedit! :D Osećaj ljudske ruke da prođe prstima kroz mišić je nezamenljiv.
Naravno,samo sam naveo primer ako nisi u mogucnosti da priustis sebi masera da te izmasira da ni onda nije kraj sveta,nego uzmes foam roller i delimicno resis problem opustanja misica.Mislim tu uglavnom na pocetnike ili na one manje iskusne jer seti se samo Dusane kad si i ti pocinjao bio si srecan ako si mogao da priustis sebi protein koji zelis,zajedno samnom a gde je jos maser.Naravno uvek je bolje ako mozes da priustis masera koji ce te detaljno izmasirati i relaksirati misice i izmasirati cvorove u ledima,ispod skapule itd.

Kako da se ne secam. :) Kapiram sta pricas.
Al i kvalitetni roleri su tipa 30e :D
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #11 poslato: Januar 25, 2022, 10:31:53 pre podne »

Da,znam i ja sam se susretao sa takvim ljudima u zivotu i ne mogu ih razumeti.Da se razumemo sportska masaza ni meni nije prijala jer je ponekad znalo da boli,ali sam znao da mi to uveliko pomaze u regeneraciji pa sam stegao zube i trpeo taj bol jer sam znao da ce mi posle biti bolje.Ja kod relax masaze redovno zaspem.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #10 poslato: Januar 25, 2022, 10:21:32 pre podne »

Neko je jednostavno ne voli ne prija mu. Što je meni malo čudno. Mogu da razumem da nekome ne prija sportska masaža ali relks to ne.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #9 poslato: Januar 25, 2022, 09:00:57 pre podne »

Jeste, ali osećaj rolanja i masiranja ne može da se proedit! :D Osećaj ljudske ruke da prođe prstima kroz mišić je nezamenljiv.
Naravno,samo sam naveo primer ako nisi u mogucnosti da priustis sebi masera da te izmasira da ni onda nije kraj sveta,nego uzmes foam roller i delimicno resis problem opustanja misica.Mislim tu uglavnom na pocetnike ili na one manje iskusne jer seti se samo Dusane kad si i ti pocinjao bio si srecan ako si mogao da priustis sebi protein koji zelis,zajedno samnom a gde je jos maser.Naravno uvek je bolje ako mozes da priustis masera koji ce te detaljno izmasirati i relaksirati misice i izmasirati cvorove u ledima,ispod skapule itd.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #8 poslato: Januar 24, 2022, 03:10:05 posle podne »

Jeste, ali osećaj rolanja i masiranja ne može da se proedit! :D Osećaj ljudske ruke da prođe prstima kroz mišić je nezamenljiv.

Slažem se jer opuštanja mišića na taj način je zaista drugačija.
Mada znam ljude koji je ne vole.

Ok, prirodno. Samo sam naglasio subjektivanosecaj razlike izmedju masiranja i rolanja.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Januar 23, 2022, 09:40:59 posle podne »

Jeste, ali osećaj rolanja i masiranja ne može da se proedit! :D Osećaj ljudske ruke da prođe prstima kroz mišić je nezamenljiv.

Slažem se jer opuštanja mišića na taj način je zaista drugačija.
Mada znam ljude koji je ne vole.

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #6 poslato: Januar 23, 2022, 06:04:03 posle podne »

Jeste, ali osećaj rolanja i masiranja ne može da se proedit! :D Osećaj ljudske ruke da prođe prstima kroz mišić je nezamenljiv.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27302


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #5 poslato: Januar 21, 2022, 06:51:31 posle podne »

Meni je najbolje u svemu ovom sto ne zavisim ni od koga.Ne moram da zakazujem za masiranje,pa dogovaranja kome kada odgovara.Kod ovog nema toga.Ako hoces mozes ga svaki dan koristiti,mozes povremeno,kako ti odgovara i sto je najbolje tako dobro pogada napeti misic i osecas kako te relaksira.Ovo u kombinaciji sa fascial gun-om je dobitna kombinacija.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.