TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 05:42:47 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Intolerancija na glukozu  (Pročitano 3426 puta)
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #54 poslato: Jun 07, 2022, 03:16:24 posle podne »

Takvo nam je i zdravstvo. Od kupljenih diploma i konobara koji su medicinski tehničari, do maminih i tatinih sinova doktora koji blage veze nemaju. I koji su zahvaljujući novcu i ničemu drugom tu gdje jesu. Tako da edukacija i edukacija, malo uključiti logiku. Jer onda kada vam doktor zatreba, tu ste ga u većini slučajeva najebali. Da izvine manjina koja radi svoj posao savjesno i onako kako treba.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sve si tačno rekao. Nagledao sam se toga i tokom studija, a i kasnije. Bilo je toga uvek. Teško se to može promeniti.
Imam puno prijatelja koji su završili medicinu i koji su istu napustili zbog nepravde. Nažalost tu smo dje jesmo bas iz tog razloga. Evo jedna Njemacka pa idiota u zdravstvu koliko hoćeš. Šta reći onda za nas.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Nema onda šta da se komentariše za naše prostore.
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #53 poslato: Jun 06, 2022, 07:02:07 posle podne »

Takvo nam je i zdravstvo. Od kupljenih diploma i konobara koji su medicinski tehničari, do maminih i tatinih sinova doktora koji blage veze nemaju. I koji su zahvaljujući novcu i ničemu drugom tu gdje jesu. Tako da edukacija i edukacija, malo uključiti logiku. Jer onda kada vam doktor zatreba, tu ste ga u većini slučajeva najebali. Da izvine manjina koja radi svoj posao savjesno i onako kako treba.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sve si tačno rekao. Nagledao sam se toga i tokom studija, a i kasnije. Bilo je toga uvek. Teško se to može promeniti.
Imam puno prijatelja koji su završili medicinu i koji su istu napustili zbog nepravde. Nažalost tu smo dje jesmo bas iz tog razloga. Evo jedna Njemacka pa idiota u zdravstvu koliko hoćeš. Šta reći onda za nas.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #52 poslato: Jun 04, 2022, 06:47:20 posle podne »

Takvo nam je i zdravstvo. Od kupljenih diploma i konobara koji su medicinski tehničari, do maminih i tatinih sinova doktora koji blage veze nemaju. I koji su zahvaljujući novcu i ničemu drugom tu gdje jesu. Tako da edukacija i edukacija, malo uključiti logiku. Jer onda kada vam doktor zatreba, tu ste ga u većini slučajeva najebali. Da izvine manjina koja radi svoj posao savjesno i onako kako treba.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tako je, ali je ovo klub organizovao lekara  i tehnicara kojinsu imali ful opremu. Ali je prosto nedopustivo da to bude na tom nivou... Kafane.... Prva liga Srbije! Ej
Još ako je bila neka narodna muzika, onda se registruje ubrzani srčani rad ;D ;D ;D Moguće i ekstrasistole :D :D :D

Nije, to su ispostovali... Utisali su bar 😁
A to je za svaku pohvalu ;D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #51 poslato: Jun 04, 2022, 06:31:36 pre podne »

Odlicno i treba da se radi Kuper. Kako sportisti tako i sudije, itd.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3107


« Odgovor #50 poslato: Jun 03, 2022, 09:34:54 posle podne »

I dalje se trči Kuperov test. Mislim da je otprilike poželjna ista kilometraža za 12min.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #49 poslato: Jun 03, 2022, 06:34:44 pre podne »

Takvo nam je i zdravstvo. Od kupljenih diploma i konobara koji su medicinski tehničari, do maminih i tatinih sinova doktora koji blage veze nemaju. I koji su zahvaljujući novcu i ničemu drugom tu gdje jesu. Tako da edukacija i edukacija, malo uključiti logiku. Jer onda kada vam doktor zatreba, tu ste ga u većini slučajeva najebali. Da izvine manjina koja radi svoj posao savjesno i onako kako treba.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tako je, ali je ovo klub organizovao lekara  i tehnicara kojinsu imali ful opremu. Ali je prosto nedopustivo da to bude na tom nivou... Kafane.... Prva liga Srbije! Ej
Još ako je bila neka narodna muzika, onda se registruje ubrzani srčani rad ;D ;D ;D Moguće i ekstrasistole :D :D :D

Nije, to su ispostovali... Utisali su bar 😁
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #48 poslato: Jun 02, 2022, 08:25:21 posle podne »

Naši sistematski pregledi su smjelurija. Poznajem lično ljude koji ne razlikuju boje a imaju vozačke dozvole i to za kamione. Ljudi koji nisu sposobni da hodaju a imaju neka jako odgovrna mjesta u službi. Spasioci koji od svog stomaka ne mogu da potrce 200m a da im.nakon toga ne ukazuje pomoć (ironija jbg)...Jednostavno nas sistem je previše pokvaren i rijetki su oni koji svoj posao rade kako treba.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Kod nas policija prolazi kroz takve sistematske preglede.I sportisti su do pre par godina dok se nije desilo u svetu da su mladi sportisti umirali na terenu od onda to redovno pregledavaju.
Smjelurija... Kad nam vidiš policajce sa stomakom do zuba. Taj treba da potrči, odreaguje, spasi...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Upravo tako,a kao trce Cooperov test.Mislim da svi znamo sta je to.Ako neko slucajno ne znam to je kad se trci 12 minuta i za to vreme treba da pretrcis sto vecu razdaljinu,pa upisu rezultate koje ni profi atleticari ne bi istrcali.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről
U periodu kada sam bio rukometni sudija, morali smo da polazemo Kuperov test. Pa ko živ, ko mrtav :) Ali da vidim kako bi neki policajci istrčali. Baš me interesuje.
Ja sam zadnji put u vojsci trcao Kuperov test,tojest 1999 .godine.Pre toga sam na DIF-u redovno trcao Kuperov test.Secam se minimum je bilo 3200 metara.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #47 poslato: Jun 02, 2022, 03:29:50 posle podne »

Takvo nam je i zdravstvo. Od kupljenih diploma i konobara koji su medicinski tehničari, do maminih i tatinih sinova doktora koji blage veze nemaju. I koji su zahvaljujući novcu i ničemu drugom tu gdje jesu. Tako da edukacija i edukacija, malo uključiti logiku. Jer onda kada vam doktor zatreba, tu ste ga u većini slučajeva najebali. Da izvine manjina koja radi svoj posao savjesno i onako kako treba.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tako je, ali je ovo klub organizovao lekara  i tehnicara kojinsu imali ful opremu. Ali je prosto nedopustivo da to bude na tom nivou... Kafane.... Prva liga Srbije! Ej
Još ako je bila neka narodna muzika, onda se registruje ubrzani srčani rad ;D ;D ;D Moguće i ekstrasistole :D :D :D
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #46 poslato: Jun 02, 2022, 03:28:27 posle podne »

Takvo nam je i zdravstvo. Od kupljenih diploma i konobara koji su medicinski tehničari, do maminih i tatinih sinova doktora koji blage veze nemaju. I koji su zahvaljujući novcu i ničemu drugom tu gdje jesu. Tako da edukacija i edukacija, malo uključiti logiku. Jer onda kada vam doktor zatreba, tu ste ga u većini slučajeva najebali. Da izvine manjina koja radi svoj posao savjesno i onako kako treba.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sve si tačno rekao. Nagledao sam se toga i tokom studija, a i kasnije. Bilo je toga uvek. Teško se to može promeniti.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #45 poslato: Jun 02, 2022, 03:26:50 posle podne »

Samo cu dodati da su drugarici u prvoj rukometnoj ligi radili ekg na stolu u kafani!
Odlično. Samo tako neka nastave. A jel dobra kafana? :D :D :D

Ma klupska. To lokalni drinkeri cirkaju. 🤦‍♀️
Samo neka nastave 8)
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #44 poslato: Jun 02, 2022, 03:25:23 posle podne »

Naši sistematski pregledi su smjelurija. Poznajem lično ljude koji ne razlikuju boje a imaju vozačke dozvole i to za kamione. Ljudi koji nisu sposobni da hodaju a imaju neka jako odgovrna mjesta u službi. Spasioci koji od svog stomaka ne mogu da potrce 200m a da im.nakon toga ne ukazuje pomoć (ironija jbg)...Jednostavno nas sistem je previše pokvaren i rijetki su oni koji svoj posao rade kako treba.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Kod nas policija prolazi kroz takve sistematske preglede.I sportisti su do pre par godina dok se nije desilo u svetu da su mladi sportisti umirali na terenu od onda to redovno pregledavaju.
Smjelurija... Kad nam vidiš policajce sa stomakom do zuba. Taj treba da potrči, odreaguje, spasi...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Upravo tako,a kao trce Cooperov test.Mislim da svi znamo sta je to.Ako neko slucajno ne znam to je kad se trci 12 minuta i za to vreme treba da pretrcis sto vecu razdaljinu,pa upisu rezultate koje ni profi atleticari ne bi istrcali.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről
U periodu kada sam bio rukometni sudija, morali smo da polazemo Kuperov test. Pa ko živ, ko mrtav :) Ali da vidim kako bi neki policajci istrčali. Baš me interesuje.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #43 poslato: Jun 01, 2022, 06:25:12 pre podne »

Takvo nam je i zdravstvo. Od kupljenih diploma i konobara koji su medicinski tehničari, do maminih i tatinih sinova doktora koji blage veze nemaju. I koji su zahvaljujući novcu i ničemu drugom tu gdje jesu. Tako da edukacija i edukacija, malo uključiti logiku. Jer onda kada vam doktor zatreba, tu ste ga u većini slučajeva najebali. Da izvine manjina koja radi svoj posao savjesno i onako kako treba.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tako je, ali je ovo klub organizovao lekara  i tehnicara kojinsu imali ful opremu. Ali je prosto nedopustivo da to bude na tom nivou... Kafane.... Prva liga Srbije! Ej
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #42 poslato: Maj 31, 2022, 02:52:15 posle podne »

Takvo nam je i zdravstvo. Od kupljenih diploma i konobara koji su medicinski tehničari, do maminih i tatinih sinova doktora koji blage veze nemaju. I koji su zahvaljujući novcu i ničemu drugom tu gdje jesu. Tako da edukacija i edukacija, malo uključiti logiku. Jer onda kada vam doktor zatreba, tu ste ga u većini slučajeva najebali. Da izvine manjina koja radi svoj posao savjesno i onako kako treba.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
« Poslednja izmena: Maj 31, 2022, 05:10:10 posle podne od strane Boban Šaranović » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #41 poslato: Maj 31, 2022, 06:24:08 pre podne »

Samo cu dodati da su drugarici u prvoj rukometnoj ligi radili ekg na stolu u kafani!
Odlično. Samo tako neka nastave. A jel dobra kafana? :D :D :D

Ma klupska. To lokalni drinkeri cirkaju. 🤦‍♀️
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #40 poslato: Maj 31, 2022, 06:23:37 pre podne »

Samo cu dodati da su drugarici u prvoj rukometnoj ligi radili ekg na stolu u kafani!
Šta reći. Profi sport, nije neki amaterski.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Profi kafanski. Zaista sramota.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 18 upita.