TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 07:00:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: HITT CARDIO  (Pročitano 19839 puta)
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #27 poslato: Jul 14, 2007, 09:11:35 pre podne »



Interesuje me jel ima neko neki savet ili komentar, posto sam primetio da mnogi kazu da je dovoljno 3x nedeljno kardio ili HIT
UH variram svaki dan kolicinski, a variram i izvore UH, tako da mi nista nije jasno.
Pomoc ? :)

zasto sada trazis preko hleba- pogacu, dobio si savet, da ne radi ne bi ostvario nista od toga sto si naveo, zato dok god nesto radi to se ne menja,
inace sada bi bilo pozeljno da radis svako drugo jutro hiit a ostalim danima da sav hiit zamenis za klasicni kardio, do 30 min, pa kasnije polako smanjujes aerobne aktivnosti na nivo odrzavanja, masti.
naravno ishranu zadrzavas.
to sto si ti postigao je nesto sto mi postizemo svaki dan sa ljudima i to radi , samo mora da postujes neke preporucene parametre, koje si vec dobio..  ;)
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #26 poslato: Jul 13, 2007, 11:33:40 posle podne »

Imam sobni bicikli
Vozim 1 min puls oko 140-145 , zatim 1 min snizavam puls do 120 i tako 20 - 30 min....dva puta dnevno.
Vozim i nakon teretane isto tako...

Trudim se da ispunim sve uslove kako bi telo troshilo samo masti, a to je da je na prazan stomak ujutro, 2h posle jela, posle anaerobnih vezbi, puls 70%-85% od maksimalnog, HIT trening....dakle sve radim, ali masti ne odlaze....

Neznam da li neko mozda vidi problem ? Pijem Xenadrine plus sto dodam jos 100-200mg kofeina pre svakog HIT u vidu tableta power force...

Neznam u cemu je problem, neki kazu da mi je usporen metabolizam, ali s druge strane opet variram unos UH i menjam izvore sto valjda doprinosi ubrzanju metabolizma (unosim 100-200g dnevno)....?

Interesuje me da li je neko imao slicna iskustva i da li mozda neko ima nesto da mi predlozi. Hvala svima.

p.s. mozda se cini bezveze da neko ko je skino 12 kg kuka, ali svi mi imamo neke svoje ciljeve a moj je da jos skinem.:)
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #25 poslato: Jul 13, 2007, 07:03:29 posle podne »

Ne znam na koji način radiš HIIT.. rpetpostavljam da trčiš...
Samo upozorenje da on jako opterečuje zglobove i da zato pre svega ne bi trebao da ga radiš tako člesto a svakako ne dva puta dnevno...
verujemd a si stekao odličnu kondiciju i da bis ad bilo skroz ok i da malo jačim tempom ali konstatnim trčiš 20-30 min.
Dragi mi je da ti dobro ide i da si postigao smanjenje masnih naslaga i telesne težine. Samo pazi na zglboove i tetive - tako sam ja stradala i sad ne trčim već 6 meseci.
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #24 poslato: Jul 13, 2007, 05:25:22 posle podne »

http://www.t-nation.com/readTopic.do;jsessionid=F1614B6AE3487274CB651CF5682E2392.hydra?id=459809&pageNo=0#bottom

Evo ti trening proveren za gubitak masti,ne da neces izgubiti misice vec je sansa da ces dobiti jos malo ciste mase.
Samo jedna zackoljica,trening je brutalan pa ko hoce ima link...

Ovaj trening mi se chini skroz ne-standardan...jel si probao to ?
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #23 poslato: Jul 13, 2007, 04:48:19 posle podne »

Ja radim HIT 2x dnevno po 20 min vec mesec dana ...sve ukupno od kad drzim dijetu skinuo sam 10-12 kg (40 dana)....
Misici su mi ostali (nista nisam izgubio za divno cudo, ili je to neki vizuelni 3p) ali sam prestao da se topim unazad jedno 10 dana, iskreno neznam sta da radim...pijem glutamin 20g dnevno, a HIT radim tacno u periodima kada je sagorevanje najbolje.
I ujutro na prazan stomak
II  posle treninga u teretani - a ako ne idem u teretanu onda  oko 18h - 2h posle jela

Interesuje me jel ima neko neki savet ili komentar, posto sam primetio da mnogi kazu da je dovoljno 3x nedeljno kardio ili HIT
UH variram svaki dan kolicinski, a variram i izvore UH, tako da mi nista nije jasno.
Pomoc ? :)
« Poslednja izmena: Jul 13, 2007, 05:04:14 posle podne od strane FLEXns » Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #22 poslato: Maj 31, 2007, 09:27:37 posle podne »

Ovaj mu je malo komplikovaniji,mora da zna tacan broj max repova,a bar meni to stalno varira.Probaj meltdown pa ako ti ne prija udri po lactic acid treningu
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #21 poslato: Maj 31, 2007, 08:35:08 posle podne »

bolje probaj ovaj

http://www.t-nation.com/findArticle.do?article=05-131-training
Sačuvana
Milos Mitrovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #20 poslato: Maj 31, 2007, 08:31:56 posle podne »

http://www.t-nation.com/readTopic.do;jsessionid=F1614B6AE3487274CB651CF5682E2392.hydra?id=459809&pageNo=0#bottom
Upravo sam pogledao ovaj plan koji mi je preporucio Hans.Trening jeste brutalan ali ako radi i ako je tacno sve to sto pise onda je extra i sigurno cu da ga probam.Zanima me da li je neko vec radio po ovom planu i da li mu je pomoglo znaci da sacuva pa i poveca misicnu masu a smanji masti?Pozzz
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #19 poslato: Maj 31, 2007, 12:39:45 posle podne »

Uzmi BCAA,to ti je najvaznije
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #18 poslato: Maj 31, 2007, 08:28:26 pre podne »

Pozz svima.Planiram da krenem od sutra sa kardiom,ishranu sam dosta promenio,povecao proteine smanjio UH ,vrlo malo masti....Samo plasim se da izgubim na misicnoj masti.Planiram da svako jutro trcim na prazan stomak,HIIT ponekad, a posle trcanja popijem glutamin i whey protein sa vodom.Da li ce mi pomoci nesto whey sa glutaminom posle kardia? Uzimam i 60g wheya posle treninga sa tegovima ali ne sa glutaminom posto ga imam vrlo malo a kintu za vise ne:(
Naravno da ce ti pomoci da sacuvas misicno tkivo ako pijes glut+prot posle kardia.Misici tu rade takodje i moraju da se oporave. Stete ja sto ne konzumiras glut.i posle treninga sa prot.(para nikad dost) ali je i ova kombinacija koju ti odradjujes ok.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #17 poslato: Maj 30, 2007, 03:22:31 posle podne »

Posle trninga je najvažnije šta uneseš.. prema tome glutamin je odlična ideja..
Možda da uzmeš 30g wheya sa glutaminom a onda posle pola sata još 30g wheya
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #16 poslato: Maj 30, 2007, 02:16:30 posle podne »

http://www.t-nation.com/readTopic.do;jsessionid=F1614B6AE3487274CB651CF5682E2392.hydra?id=459809&pageNo=0#bottom

Evo ti trening proveren za gubitak masti,ne da neces izgubiti misice vec je sansa da ces dobiti jos malo ciste mase.
Samo jedna zackoljica,trening je brutalan pa ko hoce ima link...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Milos Mitrovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #15 poslato: Maj 30, 2007, 08:27:40 pre podne »

Pozz svima.Planiram da krenem od sutra sa kardiom,ishranu sam dosta promenio,povecao proteine smanjio UH ,vrlo malo masti....Samo plasim se da izgubim na misicnoj masti.Planiram da svako jutro trcim na prazan stomak,HIIT ponekad, a posle trcanja popijem glutamin i whey protein sa vodom.Da li ce mi pomoci nesto whey sa glutaminom posle kardia? Uzimam i 60g wheya posle treninga sa tegovima ali ne sa glutaminom posto ga imam vrlo malo a kintu za vise ne:(
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #14 poslato: Maj 23, 2007, 08:52:56 posle podne »

a negativne strane ?? ;D ;D
uuuu markoni ..samo cu napisati GL HF :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #13 poslato: Maj 23, 2007, 10:21:02 pre podne »

To smo uvek i govorili.. HIIT je za one koji već imaju odreĂ°enu kondiciju..
Naporan je pre svega za zglobove, za zatim i za srce, pa i mozak.
posledice goimalanja laktata mogu biti različite zavisi od toga koliko se laktata nagomilava.
U početku samo zamor mišića, slabost,zatim malaksalost, vrtoglavica, veoma ubrzano disanje, glavobolja, mučnina, pa i povraćanje, a konačno može da doĂ°e i do oštećenja bubrega

Naravno ovde govorimo o ekstremima.. 
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 18 upita.