TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:31:58 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 114 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Efekti alkoholnih pića na naš organizam  (Pročitano 49325 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #176 poslato: Septembar 09, 2022, 12:35:52 posle podne »

Pa valjda i žene imaju dušu za Day Off. :P ;D ;D
Šalu na stranu, ja sam uvijek za ravnopravnost. Treba podijeliti teret


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tako je. Ako su dvoje u zajednici, onda valjda treba i da dele obaveze... Al ne po principu musko-zenski poslovi i ostalo.
Jednom sam kao klinac rekao za pranje suda da je to zenski posao i cale me je sa jednim samarom odmah "naucio" da nema muskih i zenskih poslova,nego ima poslova koju rade i jedni i drugi,zavisno od toga kako se dogovore ili rasporede. ;)

Bravo za caleta, osim za taj samara. 😁
To su bila skroz druga vremena moj Dule.To je onda bilo apdejtovanje softvera manuelno,a sestra koja je sve to videla njoj je bilo preko bluetootha. ;D ;D ;D

😂😂😂
Znam sve sta mi pricas.
Siguran sam,samo pricam i ovim mladima da i oni znaju kako se onda znalo red,rad i disciplina.I bilo je svima bolje!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #175 poslato: Avgust 08, 2022, 06:34:56 pre podne »

Pa valjda i žene imaju dušu za Day Off. :P ;D ;D
Šalu na stranu, ja sam uvijek za ravnopravnost. Treba podijeliti teret


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tako je. Ako su dvoje u zajednici, onda valjda treba i da dele obaveze... Al ne po principu musko-zenski poslovi i ostalo.
Jednom sam kao klinac rekao za pranje suda da je to zenski posao i cale me je sa jednim samarom odmah "naucio" da nema muskih i zenskih poslova,nego ima poslova koju rade i jedni i drugi,zavisno od toga kako se dogovore ili rasporede. ;)

Bravo za caleta, osim za taj samara. 😁
To su bila skroz druga vremena moj Dule.To je onda bilo apdejtovanje softvera manuelno,a sestra koja je sve to videla njoj je bilo preko bluetootha. ;D ;D ;D

😂😂😂
Znam sve sta mi pricas.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #174 poslato: Avgust 08, 2022, 06:34:21 pre podne »

Ranije su lifecoach metode bile drugačije. 😂
Papuca, varjaca, novine, ird 😁
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #173 poslato: Avgust 05, 2022, 09:24:58 posle podne »

Pa valjda i žene imaju dušu za Day Off. :P ;D ;D
Šalu na stranu, ja sam uvijek za ravnopravnost. Treba podijeliti teret


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tako je. Ako su dvoje u zajednici, onda valjda treba i da dele obaveze... Al ne po principu musko-zenski poslovi i ostalo.
Jednom sam kao klinac rekao za pranje suda da je to zenski posao i cale me je sa jednim samarom odmah "naucio" da nema muskih i zenskih poslova,nego ima poslova koju rade i jedni i drugi,zavisno od toga kako se dogovore ili rasporede. ;)

Bravo za caleta, osim za taj samara. 😁
To su bila skroz druga vremena moj Dule.To je onda bilo apdejtovanje softvera manuelno,a sestra koja je sve to videla njoj je bilo preko bluetootha. ;D ;D ;D
🤣🤣🤣
Svaka ti cast za opis. Ali stvarno.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #172 poslato: Avgust 04, 2022, 09:35:02 posle podne »

Pa valjda i žene imaju dušu za Day Off. :P ;D ;D
Šalu na stranu, ja sam uvijek za ravnopravnost. Treba podijeliti teret


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tako je. Ako su dvoje u zajednici, onda valjda treba i da dele obaveze... Al ne po principu musko-zenski poslovi i ostalo.
Jednom sam kao klinac rekao za pranje suda da je to zenski posao i cale me je sa jednim samarom odmah "naucio" da nema muskih i zenskih poslova,nego ima poslova koju rade i jedni i drugi,zavisno od toga kako se dogovore ili rasporede. ;)

Bravo za caleta, osim za taj samara. 😁
To su bila skroz druga vremena moj Dule.To je onda bilo apdejtovanje softvera manuelno,a sestra koja je sve to videla njoj je bilo preko bluetootha. ;D ;D ;D
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #171 poslato: Avgust 04, 2022, 09:05:06 posle podne »

Nije bilo filozofiranja kao danas. Sve je bilo mnogo konkretnije😀
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3107


« Odgovor #170 poslato: Avgust 04, 2022, 12:21:17 posle podne »

Ranije su lifecoach metode bile drugačije. 😂
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #169 poslato: Avgust 03, 2022, 06:30:33 pre podne »

Pa valjda i žene imaju dušu za Day Off. :P ;D ;D
Šalu na stranu, ja sam uvijek za ravnopravnost. Treba podijeliti teret


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tako je. Ako su dvoje u zajednici, onda valjda treba i da dele obaveze... Al ne po principu musko-zenski poslovi i ostalo.
Jednom sam kao klinac rekao za pranje suda da je to zenski posao i cale me je sa jednim samarom odmah "naucio" da nema muskih i zenskih poslova,nego ima poslova koju rade i jedni i drugi,zavisno od toga kako se dogovore ili rasporede. ;)

Bravo za caleta, osim za taj samara. 😁
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #168 poslato: Avgust 02, 2022, 08:58:37 posle podne »

Pa valjda i žene imaju dušu za Day Off. :P ;D ;D
Šalu na stranu, ja sam uvijek za ravnopravnost. Treba podijeliti teret


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tako je. Ako su dvoje u zajednici, onda valjda treba i da dele obaveze... Al ne po principu musko-zenski poslovi i ostalo.
Jednom sam kao klinac rekao za pranje suda da je to zenski posao i cale me je sa jednim samarom odmah "naucio" da nema muskih i zenskih poslova,nego ima poslova koju rade i jedni i drugi,zavisno od toga kako se dogovore ili rasporede. ;)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #167 poslato: Jul 26, 2022, 12:37:22 posle podne »

Pa valjda i žene imaju dušu za Day Off. :P ;D ;D
Šalu na stranu, ja sam uvijek za ravnopravnost. Treba podijeliti teret


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tako je. Ako su dvoje u zajednici, onda valjda treba i da dele obaveze... Al ne po principu musko-zenski poslovi i ostalo.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #166 poslato: Jul 25, 2022, 08:37:38 posle podne »

Samo da se ne pretvorimo u one emisije na tv-u kad pocnu da razglabaju o odnosima muskaraca i zena ;D ;D ;D
Često je taj faktor mnogim sportistima bio presudan u postizanju boljih rezultata. Odnos, bio u braku, vezi ili nešto treće, je damo dio slagalice, ali jako bitan. Ako ne ide u privatnom životu, odmah se odrazi i na profesionalnom. Jako bitna stavka


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Slazem se da je to bitno. Vec smo pricali o uskladjivanju privatnog i poslovnog zivota i pronalasku balansa. Ali ja sam ovim samo napravio poredjenje sa odredjenim emisijama koje ne podnosim, ali ne bih ovde o njima,da ne ispadne da ih reklamiram. A inace ne mislim ni da su uopste korisne.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3107


« Odgovor #165 poslato: Jul 25, 2022, 03:54:51 posle podne »

Sve je to istina i realno, ali neki ljudi prosto ne rezonuju to niti imaju vremena da se bave time, niti zele.
To da neko nema vremena to ne verujem,to su najobicniji izgovoriJa sam pored posla koji je cesto trajao i do 9-10 sati dnevno plus subotom od 8-14 casova plus porodica mogao da se bavim TAKMICARSKIM sportom onda svako moze da nade vremena samo je pitanje volje.
Kada kazes-porodica, na sta mislis tacno?
Na to da kad se dete probudilo nocu onda odes do njega,pridignes ga,nahranis ako treba,das mu da pije ako treba,ususkas ga ako treba,igras se sa njim u toku dana,hranis ga itd,jednom recju zivis porodican zivot.Ako treba skuvas,peres sude,usisavas itd,sve to pored ostalih obaveza i treninga. ;)
Miki, ako ja sve to uradim, šta li će pa moja žena onda


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Cuti,to za dete mi je i dobro doslo jer kad god je on bio gladan i trebalo ga je nahraniti i ja sam jeo,tako da sam spojio dobro i korisno.Nikad toliko bebi hrane nisam pojeo kao u tom periodu.
Kakav pozitivan mindset. Sve pretvoriš u nešto korisno. 👏😃
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #164 poslato: Jul 25, 2022, 09:30:18 pre podne »

Sve je to istina i realno, ali neki ljudi prosto ne rezonuju to niti imaju vremena da se bave time, niti zele.
To da neko nema vremena to ne verujem,to su najobicniji izgovoriJa sam pored posla koji je cesto trajao i do 9-10 sati dnevno plus subotom od 8-14 casova plus porodica mogao da se bavim TAKMICARSKIM sportom onda svako moze da nade vremena samo je pitanje volje.
Kada kazes-porodica, na sta mislis tacno?
Na to da kad se dete probudilo nocu onda odes do njega,pridignes ga,nahranis ako treba,das mu da pije ako treba,ususkas ga ako treba,igras se sa njim u toku dana,hranis ga itd,jednom recju zivis porodican zivot.Ako treba skuvas,peres sude,usisavas itd,sve to pored ostalih obaveza i treninga. ;)
Miki, ako ja sve to uradim, šta li će pa moja žena onda


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Cuti,to za dete mi je i dobro doslo jer kad god je on bio gladan i trebalo ga je nahraniti i ja sam jeo,tako da sam spojio dobro i korisno.Nikad toliko bebi hrane nisam pojeo kao u tom periodu.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #163 poslato: Jul 25, 2022, 09:28:52 pre podne »

Samo da se ne pretvorimo u one emisije na tv-u kad pocnu da razglabaju o odnosima muskaraca i zena ;D ;D ;D
Često je taj faktor mnogim sportistima bio presudan u postizanju boljih rezultata. Odnos, bio u braku, vezi ili nešto treće, je damo dio slagalice, ali jako bitan. Ako ne ide u privatnom životu, odmah se odrazi i na profesionalnom. Jako bitna stavka


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Jako bitan faktor,ja verujem u to da velika podrska od zene/porodice ce umnogome pomoci u postizanju tvojih ciljeva i da je bez njih to samo pusta zelja koju nikad neces postici.Ako ti taj deo zivota nije u balansu nece ni sportski deo biti u balansu. ;)
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #162 poslato: Jul 24, 2022, 10:10:35 posle podne »

Samo da se ne pretvorimo u one emisije na tv-u kad pocnu da razglabaju o odnosima muskaraca i zena ;D ;D ;D
Često je taj faktor mnogim sportistima bio presudan u postizanju boljih rezultata. Odnos, bio u braku, vezi ili nešto treće, je damo dio slagalice, ali jako bitan. Ako ne ide u privatnom životu, odmah se odrazi i na profesionalnom. Jako bitna stavka


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Stranice: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 114 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.068 sekundi sa 18 upita.