TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:35:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Na koji način poboljšati apetit  (Pročitano 4390 puta)
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #42 poslato: Jun 27, 2022, 06:55:04 posle podne »

Da, pivski kvasac je i danas popularna metoda,mada kompleks vitamina B se nalazi vrlo lako. Međutim meni ni to nije pomagalo a ni mnogima koje znam. Tajna je svakako u potrošnji. Naterati metabolizam da radi za nas, davati mu goriva uvijek bar malo preko čepa i tako povećati svoj bazalni.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Zato se Cutler budio namerno nocu kako bi pojeo jos jedan dodatni obrok.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről
Da, to sam takodje pročitao. Uvijek je bilo teže jesti nego trenirati


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Trening je najlaksi deo bodi bildinga,posle dolazi poziranje na bini i na kraju ishrana.I tu ne mislim kako je tesko izdrzati da ne jedes odredenu hranu,tojest mozes jesti samo odredenu hranu,jer imas svoj cilj koji zelis da postignes,nego jesti na svaka 2-3 sata kako bi uneo dovoljno kolicina proteina u svoj organizam kako bi uspeo da izgradis cistu misicnu masu.
I dan danas se borim sa ucestalim obrocima. Uvijek smatram da sam mogao više, samo da sam jeo više. Ali jednostavno taj dio igre je meni bio daleko najteži.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #41 poslato: Jun 27, 2022, 07:51:58 pre podne »

Da, pivski kvasac je i danas popularna metoda,mada kompleks vitamina B se nalazi vrlo lako. Međutim meni ni to nije pomagalo a ni mnogima koje znam. Tajna je svakako u potrošnji. Naterati metabolizam da radi za nas, davati mu goriva uvijek bar malo preko čepa i tako povećati svoj bazalni.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Zato se Cutler budio namerno nocu kako bi pojeo jos jedan dodatni obrok.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről
Da, to sam takodje pročitao. Uvijek je bilo teže jesti nego trenirati


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Trening je najlaksi deo bodi bildinga,posle dolazi poziranje na bini i na kraju ishrana.I tu ne mislim kako je tesko izdrzati da ne jedes odredenu hranu,tojest mozes jesti samo odredenu hranu,jer imas svoj cilj koji zelis da postignes,nego jesti na svaka 2-3 sata kako bi uneo dovoljno kolicina proteina u svoj organizam kako bi uspeo da izgradis cistu misicnu masu.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #40 poslato: Jun 27, 2022, 07:49:35 pre podne »

Korisna tema koju si izložio na zanimljiv način. Verujem da će mnogima biti od koristi.
Uvijek je dobro saslušati nečiji metod, primijeniti i saznati nešto novo. Ja sam puno toga naučio bas od ljudi koji su bili u problemu i tražili rješenje.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Od njih i najbolje naucis koji su imali/imaju isti problem kao i ti.Recimo ja sam tako "doktorirao" trening nogu jer sam imao problem sa vanjskim delom butine.Snagu sam imao,ali taj spoljasnji deo butine nikako da mi naraste koliko sam ja hteo.Zato recimo trening bicepsa nikad nisam "znao" jer sta god sam radio za biceps meni je rastao.I prilikom cucnja meni je biceps rastao.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről
Objasni proces za vastus lateralis tj spoljni dio kvada. Nekom ces sigurno koristiti jer bas mnogima on i fali.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Moze,ali da ne bih pokvario ovu temu otvoricu novu temu u vezi toga i onda tamo mozemo svi izloziti nase misljenje i trening programe koje smo koristili da bi poboljsali taj deo butine.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #39 poslato: Jun 27, 2022, 06:24:36 pre podne »

A sta mislite o onim puterima u spreju sa 0% icega?
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #38 poslato: Jun 26, 2022, 06:59:06 posle podne »

To je sve posledica promovisanja slatkiša, a potiskivanja masti životinjskog porekla. Nešto je moralo da se okrivi za mnogobrojne bolesti, da bi se drugo plasiralo.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3107


« Odgovor #37 poslato: Jun 26, 2022, 03:23:57 posle podne »

Da, kada bi se ljudi informisali i o sastavu masti nasuprot ulja lako bi shvatili to.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #36 poslato: Jun 25, 2022, 07:13:19 posle podne »

Svinjska mast i puter su odlični za pripremu obroka. Ali je svinjska mast bila nepravedno predstavljena kao nezdrava. Onda su plasirana mnoga biljna ulja, koja su rafinisana.
Naravno, sada imamo i naučnih potvrda da je svinjska mast zdrava, kao i puter i nerafinisana biljna ulja.
Tako je, kao i za žumanac. Čudo je medijski lobi.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #35 poslato: Jun 25, 2022, 07:12:17 posle podne »

Da, pivski kvasac je i danas popularna metoda,mada kompleks vitamina B se nalazi vrlo lako. Međutim meni ni to nije pomagalo a ni mnogima koje znam. Tajna je svakako u potrošnji. Naterati metabolizam da radi za nas, davati mu goriva uvijek bar malo preko čepa i tako povećati svoj bazalni.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Zato se Cutler budio namerno nocu kako bi pojeo jos jedan dodatni obrok.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről
Da, to sam takodje pročitao. Uvijek je bilo teže jesti nego trenirati


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #34 poslato: Jun 25, 2022, 07:11:29 posle podne »

Korisna tema koju si izložio na zanimljiv način. Verujem da će mnogima biti od koristi.
Uvijek je dobro saslušati nečiji metod, primijeniti i saznati nešto novo. Ja sam puno toga naučio bas od ljudi koji su bili u problemu i tražili rješenje.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Od njih i najbolje naucis koji su imali/imaju isti problem kao i ti.Recimo ja sam tako "doktorirao" trening nogu jer sam imao problem sa vanjskim delom butine.Snagu sam imao,ali taj spoljasnji deo butine nikako da mi naraste koliko sam ja hteo.Zato recimo trening bicepsa nikad nisam "znao" jer sta god sam radio za biceps meni je rastao.I prilikom cucnja meni je biceps rastao.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről
Objasni proces za vastus lateralis tj spoljni dio kvada. Nekom ces sigurno koristiti jer bas mnogima on i fali.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #33 poslato: Jun 25, 2022, 06:06:57 posle podne »

Svinjska mast i puter su odlični za pripremu obroka. Ali je svinjska mast bila nepravedno predstavljena kao nezdrava. Onda su plasirana mnoga biljna ulja, koja su rafinisana.
Naravno, sada imamo i naučnih potvrda da je svinjska mast zdrava, kao i puter i nerafinisana biljna ulja.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3107


« Odgovor #32 poslato: Jun 25, 2022, 04:58:40 posle podne »

Pivski kvasac se kod mnogih pokazao kao dobar za stimulisanje apetita, posebno kod dece.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3107


« Odgovor #31 poslato: Jun 25, 2022, 04:57:58 posle podne »

Svinjska mast se pokazala kao jako zdrava za konzumaciju.
Nekada se koristila samo mast, a kasnije je industrija donela upotrebu različitih ulja na tržištu. Uljem je olakšano pripremanje obroka.
Ali svinjska mast sadrži i ogromnu količinu vitamina D, tj ako se svinja hrani napolju, pa tako jedna kašika svinjske masti sadrži 1.000 internacionalnih jedinica vitamina D.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #30 poslato: Jun 25, 2022, 07:05:43 pre podne »

Koliko puta dnevno jedete?

Jose: Sest obroka dnevno i tri proteinska napitka. Victor:5-6 obroka i dva sejka.
Jim:7-8 obroka. Garrett:6 obroka i 2-3 sejka.
Sem Jima zasto svi vi jedete tolike kolicine proteinskih sejkova?
Garrett:Kao sto sam vec rekao ponekad imam problem sa unosenjem odgovarajuce kolicine konkretne hrane sobzirom da mi apetit i nije jaca strana. Zato su mi sejkovi dobar izbor koji osigurava odredjenu kolicinu proteina i kalorija.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

kapiram da vecina ljudi , izmedju ostalog, bas zato i koristi protein kao suplement.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #29 poslato: Jun 24, 2022, 04:08:14 posle podne »

Svakako da nekome odgovara da tokom noći uzme obrok, ali mnogi smatraju i da organizam treba da se oporavi tokom tog perioda.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #28 poslato: Jun 24, 2022, 12:38:51 posle podne »

Ja sam ranije držao spremljen kazein pored kreveta i kada se probudim tokom noći popijem ga.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 18 upita.