TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 05:42:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 39 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Glad i bes su povezani  (Pročitano 18735 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27300


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #324 poslato: Mart 08, 2023, 02:16:27 posle podne »

Jedna štrudla sa makom, ako ćemo već nešto slatko ;) Da podelimo, ako volite i vi ostali mak 8)
Obozavam!
Samo za još bolje štrudle, voleo bih da kupim mak koji nije sa šećerom, nego samo mleveni mak. Verujem da ću naći u nekom manjem vojvođanskom mestu. Pošto po samoposlugama prodaju gotovu smesu mlevenog maka sa šećerom i nekom aromom. Onda ćemo praviti štrudlu po svojoj meri šećera :)

Ima na pijacama, samo treba obratiti paznju i na to kakav je mak. Neki put bude gorak.
Cesto bude gorak jer nije svez.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27300


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #323 poslato: Mart 08, 2023, 02:15:37 posle podne »

Jedna štrudla sa makom, ako ćemo već nešto slatko ;) Da podelimo, ako volite i vi ostali mak 8)

Moze! gde preporucuejs najbolju? :D
Kod neke bake na selu.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5855


« Odgovor #322 poslato: Mart 07, 2023, 09:22:57 posle podne »

Ja sam našla u Idei organik, mislim da ima i u drugim većim marketima koji imaju odeljak organske i zdrave hrane.
Hvala lepo. Potražiću. Onda će biti štrudla po meri :)
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3178


« Odgovor #321 poslato: Mart 07, 2023, 08:58:57 posle podne »

Ja sam našla u Idei organik, mislim da ima i u drugim većim marketima koji imaju odeljak organske i zdrave hrane.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5855


« Odgovor #320 poslato: Mart 07, 2023, 08:56:42 posle podne »

Jedna štrudla sa makom, ako ćemo već nešto slatko ;) Da podelimo, ako volite i vi ostali mak 8)
Obozavam!
Samo za još bolje štrudle, voleo bih da kupim mak koji nije sa šećerom, nego samo mleveni mak. Verujem da ću naći u nekom manjem vojvođanskom mestu. Pošto po samoposlugama prodaju gotovu smesu mlevenog maka sa šećerom i nekom aromom. Onda ćemo praviti štrudlu po svojoj meri šećera :)
To probaj negde na pijaci,tamo sam i ja nasao.
Hvala lepo na savetu. Nadam se da ću i ja naći mleveni mak na pijaci.
Stvarno me nerviraju one gotove smese maka i šećera i još nekih dodataka. Kada sam bio mali, moglo je u prodavnici da se kupi mak, pa ga samelju u istoj prodavnici i to je to. Sada samo gotove zaslađene smese.
Kako misliš nema običan nezaslađeni mak...? Ja sam skoro našla čist mleveni mak u nekom marketu, nije zaslađen...
Ja u Maxiju nisam našao. Gde ima da se kupi nezaslađen? Baš bih voleo da uzmem taj.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5855


« Odgovor #319 poslato: Mart 07, 2023, 08:55:00 posle podne »

Jedna štrudla sa makom, ako ćemo već nešto slatko ;) Da podelimo, ako volite i vi ostali mak 8)
Obozavam!
Samo za još bolje štrudle, voleo bih da kupim mak koji nije sa šećerom, nego samo mleveni mak. Verujem da ću naći u nekom manjem vojvođanskom mestu. Pošto po samoposlugama prodaju gotovu smesu mlevenog maka sa šećerom i nekom aromom. Onda ćemo praviti štrudlu po svojoj meri šećera :)

Ima na pijacama, samo treba obratiti paznju i na to kakav je mak. Neki put bude gorak.
Hvala na savetu. Ali ja ne bih znao koji da kupim, a da ne bude gorak.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5855


« Odgovor #318 poslato: Mart 07, 2023, 08:53:44 posle podne »

Jedna štrudla sa makom, ako ćemo već nešto slatko ;) Da podelimo, ako volite i vi ostali mak 8)

Moze! gde preporucuejs najbolju? :D
Iskreno, probao sam na više mesta u nekoliko gradova u Srbiji, ali su uglavnom dosta slatke. Domaća je ipak najbolja.
Ne znam da li smem neke da preporučim, da ne ispadne da reklamiram ;D
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3178


« Odgovor #317 poslato: Mart 07, 2023, 08:51:31 posle podne »

Jedna štrudla sa makom, ako ćemo već nešto slatko ;) Da podelimo, ako volite i vi ostali mak 8)
Obozavam!
Samo za još bolje štrudle, voleo bih da kupim mak koji nije sa šećerom, nego samo mleveni mak. Verujem da ću naći u nekom manjem vojvođanskom mestu. Pošto po samoposlugama prodaju gotovu smesu mlevenog maka sa šećerom i nekom aromom. Onda ćemo praviti štrudlu po svojoj meri šećera :)
To probaj negde na pijaci,tamo sam i ja nasao.
Hvala lepo na savetu. Nadam se da ću i ja naći mleveni mak na pijaci.
Stvarno me nerviraju one gotove smese maka i šećera i još nekih dodataka. Kada sam bio mali, moglo je u prodavnici da se kupi mak, pa ga samelju u istoj prodavnici i to je to. Sada samo gotove zaslađene smese.
Kako misliš nema običan nezaslađeni mak...? Ja sam skoro našla čist mleveni mak u nekom marketu, nije zaslađen...
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5855


« Odgovor #316 poslato: Mart 07, 2023, 08:46:36 posle podne »

Jedna štrudla sa makom, ako ćemo već nešto slatko ;) Da podelimo, ako volite i vi ostali mak 8)
Obozavam!
Samo za još bolje štrudle, voleo bih da kupim mak koji nije sa šećerom, nego samo mleveni mak. Verujem da ću naći u nekom manjem vojvođanskom mestu. Pošto po samoposlugama prodaju gotovu smesu mlevenog maka sa šećerom i nekom aromom. Onda ćemo praviti štrudlu po svojoj meri šećera :)
To probaj negde na pijaci,tamo sam i ja nasao.
Hvala lepo na savetu. Nadam se da ću i ja naći mleveni mak na pijaci.
Stvarno me nerviraju one gotove smese maka i šećera i još nekih dodataka. Kada sam bio mali, moglo je u prodavnici da se kupi mak, pa ga samelju u istoj prodavnici i to je to. Sada samo gotove zaslađene smese.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5855


« Odgovor #315 poslato: Mart 07, 2023, 08:38:45 posle podne »

Mak je po meni preukusan, pri tom može biti i veoma zdrav. Svakako neki zdrav slatkiš sa makom je vrh stvar za sladokusce.
Ovde nema puno šećera, kad napravimo u kućnoj režiji. One kupovne štrudle su mi uglavnom preslatke.
A nisu ni tako ukusne kao domace ruku na srce.
Ništa nije kao domaće. Nema dileme. A i generalno nikada ne znamo šta se sve koristi od aditiva u kupovnoj hrani.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #314 poslato: Mart 07, 2023, 08:11:41 posle podne »

Mak je po meni preukusan, pri tom može biti i veoma zdrav. Svakako neki zdrav slatkiš sa makom je vrh stvar za sladokusce.
Ovde nema puno šećera, kad napravimo u kućnoj režiji. One kupovne štrudle su mi uglavnom preslatke.
A nisu ni tako ukusne kao domace ruku na srce.

Domace je domace. Jos ako neka madjarica napravi....
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #313 poslato: Mart 07, 2023, 08:11:08 posle podne »

Jedna štrudla sa makom, ako ćemo već nešto slatko ;) Da podelimo, ako volite i vi ostali mak 8)
Obozavam!
Samo za još bolje štrudle, voleo bih da kupim mak koji nije sa šećerom, nego samo mleveni mak. Verujem da ću naći u nekom manjem vojvođanskom mestu. Pošto po samoposlugama prodaju gotovu smesu mlevenog maka sa šećerom i nekom aromom. Onda ćemo praviti štrudlu po svojoj meri šećera :)

Ima na pijacama, samo treba obratiti paznju i na to kakav je mak. Neki put bude gorak.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #312 poslato: Mart 07, 2023, 08:10:21 posle podne »

Samo što mak i uspavljuje pa ga mnogi i zato izbegavaju ali neki baš zbog toga i uzimaju.

Ovo zaista nisam znao.
Mene samo prati ukus slatkog u kombinaciji sa makom. :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #311 poslato: Mart 07, 2023, 08:09:39 posle podne »

Jedna štrudla sa makom, ako ćemo već nešto slatko ;) Da podelimo, ako volite i vi ostali mak 8)

Moze! gde preporucuejs najbolju? :D
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27300


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #310 poslato: Mart 06, 2023, 11:48:15 pre podne »

Jedna štrudla sa makom, ako ćemo već nešto slatko ;) Da podelimo, ako volite i vi ostali mak 8)
Obozavam!
Samo za još bolje štrudle, voleo bih da kupim mak koji nije sa šećerom, nego samo mleveni mak. Verujem da ću naći u nekom manjem vojvođanskom mestu. Pošto po samoposlugama prodaju gotovu smesu mlevenog maka sa šećerom i nekom aromom. Onda ćemo praviti štrudlu po svojoj meri šećera :)
To probaj negde na pijaci,tamo sam i ja nasao.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 39 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 19 upita.