TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:59:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 22 pravila za srećan život  (Pročitano 13128 puta)
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #141 poslato: Septembar 28, 2022, 05:52:13 posle podne »

Kažu da meditacija pomaže u uspostavljanju hormonskog balansa i time smanjuje stres i anksioznost.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #140 poslato: Septembar 28, 2022, 08:13:06 pre podne »

To me uvek interesovalo,ali Iskreno nisam.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #139 poslato: Septembar 27, 2022, 06:37:31 posle podne »

A jeste li probali meditacijom da umanjujete stres?
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #138 poslato: Septembar 24, 2022, 09:34:28 posle podne »

To je dobra organizacija i onda čovek može zaista da se skroz opusti.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #137 poslato: Septembar 24, 2022, 03:20:26 posle podne »

Drago mi je što svi imamo slične stavove po pitanju relaksacije i oslobađanja od stresa. Meni mnogo znače šetnje u prirodi. Nekada volim u društvu, a nekada mi prija da sam sam. Kada sam sam, onda je i to dobro za resetovanje od svega i punjenje baterija.

kako ne.
Ali treba se osvrnuti i na roditelje. I kako bi oni npr. mogli da pune baterije. Nije ni priblizna situacija.
Recimo mi kad odemo sa klincima da setamo onda svako zna sta moze a sta ne.Ne kazem da nema situacija kada treba da reagujemo,ali sve rede i rede i tako se svi opustimo a opet smo zajedno.Nista lepse od toga!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #136 poslato: Septembar 24, 2022, 10:53:02 pre podne »

Drago mi je što svi imamo slične stavove po pitanju relaksacije i oslobađanja od stresa. Meni mnogo znače šetnje u prirodi. Nekada volim u društvu, a nekada mi prija da sam sam. Kada sam sam, onda je i to dobro za resetovanje od svega i punjenje baterija.

kako ne.
Ali treba se osvrnuti i na roditelje. I kako bi oni npr. mogli da pune baterije. Nije ni priblizna situacija.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #135 poslato: Septembar 23, 2022, 08:24:39 posle podne »

Drago mi je što svi imamo slične stavove po pitanju relaksacije i oslobađanja od stresa. Meni mnogo znače šetnje u prirodi. Nekada volim u društvu, a nekada mi prija da sam sam. Kada sam sam, onda je i to dobro za resetovanje od svega i punjenje baterija.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #134 poslato: Septembar 23, 2022, 08:20:07 posle podne »

Ima mnogo dobrih strana ali dominiraju loše jer se više ističu. Uvek "SKANDALOZNO" nadmaši "Novo naučno otkriće".
Zato treba znati koje su to vesti koje cemo procitati,koje dolaze iz proverenih izvora a ne neke medijske kuce koja samo izbacuje te tzv "skandalozne" vesti...

O istinitosti vesti tek ne bih da pricam.
Mislio sam na to da ako hoces da procitas ko se sa kim spandao i zasto to mozes u onim novinama koji se bave time.Ako hoces politicku onda gledas Pink,ako hoces koliko toliko nezavisne vesti onda citas vesti sa N1 itd....kao sto sam i rekao sve ima svoje izvore.


Hoces iskreno? Nakon korone i svega, ..ne verujem ni u sta. Mislim da se laze o 95% posto stvari.
Naravno,to smo znali i pre korone,korona je samo potvrdila onima koji to dotad nisu znali.Ponavljam ja sam uzivo video kako se prave vesti,sestra i njen muz su novinari,tako da to za mene nije nista novo,kao i za ljude koji logicno razmisljaju.
Evo recimo jedan primer :Isto kao i u vojsci kada su nam svaki dan izvestavali koliko smo neprijateljskih letelica unistili i ja posle tridesetog dana sam se pobunio da toliko letelica ukupno nisu ni imali a ne da smo toliko unistili,onda su mi pretili zatvorom,zbog unistavanja morala vojske.to ti je isto to moj Dusane. ;)


Ahahahaahahahaha, pa da li ej moguce? :D
Da,nazalost jeste,ali sreca pa sam odmah shvatio pretnje.Znas kako mi je u to vreme moj oficir objasnio:pitao me da li vidim zicanu ogradu oko kasarne?Ja mu kazem da vidim.Onda me on upita sta mislim zasto je to tamo?A ja kazem da ne bi pobegli napolje.Onda se moj oficir osmehnu i kaze ne Mihajlovicu,ta ograda je zato da tvoj mozak ostavis napolju i cim predes tu ogradu da slusas naredenja a ne da razmisljas. ;)
Očigledno da tako mora da bude :) Ali ne mogu da mnogo komenatrišem, jer nisam služio vojsku. Dok sam bio na studijama, ukinuto je obavezno služenje vojske.

Kolega, mogao si onda i u dobrovoljnu. :D
Neka hvala :)
Šalu na stranu. Bili su neke moje kolege. I to ubrzo po završenom fakultetu. I to su završili školu rezervnih oficira. Nadali su se da će tako lakše dobiti posao kao lekari, ali koliko znam, nije im to pomoglo u dobijanju posla.

Rekao bih da sluzenje vojske ima drugu svrhu, ali ok, svako po svome.
Svako ima neku svoju viziju kako pristupa životu. Ne mogu ništa da komentarišem.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #133 poslato: Septembar 23, 2022, 08:14:30 posle podne »

Da, definitivno bih se slozio sa ostalima da je priroda prirodni antistres. Sto i nije toliko cudno s'obzirom na to da smo mi bica iz prirode, izvorno.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #132 poslato: Septembar 23, 2022, 01:36:11 posle podne »

Evo jedno pitanje za sve. Pošto se stalno priča o stresu i kako se nositi sa njim. Koliko svakodnevne obaveze utiču na nastanak stresa kod vas i kako uspevate da smanjite stres? Recimo jedan običan radni dan. Od ujutru kada se ustane, pa krene jurnjava, gužva u saobraćaju, velike obaveze na poslu, ručak, trening, porodica, izlazak sa društvom. Kako uspevate da uskladite obaveze? Mislim da bi mnogi voleli da čuju kako smanjiti stres u svakodnevnom životu.
Posto sam u sportu postigao sve sta god sam hteo i planirao bilo mi je u pocetku u poslu tesko prihvatiti da ne mogu uvek da resim probleme sve i odmah nego ima nekih stvari koji nisu do mene nego zavise od drugih i to mi je bilo tesko prihvatiti,ali posle izvesnog vremena sam shvatio da se dzabe nerviram na onim stvarima koje ne mogu JA da uticem.Sada idem korak po korak,resavam ono najbitnije,a ako bas prekipi onda trening,mada ja svaki dan osim vikenda treniram,a vikendom setam po prirodi,to je moj ventil,ili kako ja imam obicaj da kazem da je to moja terapija.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #131 poslato: Septembar 23, 2022, 01:32:14 posle podne »

Ima mnogo dobrih strana ali dominiraju loše jer se više ističu. Uvek "SKANDALOZNO" nadmaši "Novo naučno otkriće".
Zato treba znati koje su to vesti koje cemo procitati,koje dolaze iz proverenih izvora a ne neke medijske kuce koja samo izbacuje te tzv "skandalozne" vesti...

O istinitosti vesti tek ne bih da pricam.
Mislio sam na to da ako hoces da procitas ko se sa kim spandao i zasto to mozes u onim novinama koji se bave time.Ako hoces politicku onda gledas Pink,ako hoces koliko toliko nezavisne vesti onda citas vesti sa N1 itd....kao sto sam i rekao sve ima svoje izvore.


Hoces iskreno? Nakon korone i svega, ..ne verujem ni u sta. Mislim da se laze o 95% posto stvari.
Naravno,to smo znali i pre korone,korona je samo potvrdila onima koji to dotad nisu znali.Ponavljam ja sam uzivo video kako se prave vesti,sestra i njen muz su novinari,tako da to za mene nije nista novo,kao i za ljude koji logicno razmisljaju.
Evo recimo jedan primer :Isto kao i u vojsci kada su nam svaki dan izvestavali koliko smo neprijateljskih letelica unistili i ja posle tridesetog dana sam se pobunio da toliko letelica ukupno nisu ni imali a ne da smo toliko unistili,onda su mi pretili zatvorom,zbog unistavanja morala vojske.to ti je isto to moj Dusane. ;)


Ahahahaahahahaha, pa da li ej moguce? :D
Da,nazalost jeste,ali sreca pa sam odmah shvatio pretnje.Znas kako mi je u to vreme moj oficir objasnio:pitao me da li vidim zicanu ogradu oko kasarne?Ja mu kazem da vidim.Onda me on upita sta mislim zasto je to tamo?A ja kazem da ne bi pobegli napolje.Onda se moj oficir osmehnu i kaze ne Mihajlovicu,ta ograda je zato da tvoj mozak ostavis napolju i cim predes tu ogradu da slusas naredenja a ne da razmisljas. ;)
Očigledno da tako mora da bude :) Ali ne mogu da mnogo komenatrišem, jer nisam služio vojsku. Dok sam bio na studijama, ukinuto je obavezno služenje vojske.

Kolega, mogao si onda i u dobrovoljnu. :D
Neka hvala :)
Šalu na stranu. Bili su neke moje kolege. I to ubrzo po završenom fakultetu. I to su završili školu rezervnih oficira. Nadali su se da će tako lakše dobiti posao kao lekari, ali koliko znam, nije im to pomoglo u dobijanju posla.

Rekao bih da sluzenje vojske ima drugu svrhu, ali ok, svako po svome.
Moje je misljenje da u danasnje vreme nazalost nema nikakvu svrhu sluziti vojsku...
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #130 poslato: Septembar 22, 2022, 08:17:11 posle podne »

Ja stres umanjujem baš treningom i šetnjom. Kad god mi je glava u haosu to su mi dva najbolja lufta, skoro sve prekinem i idem na antistes aktivnost.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #129 poslato: Septembar 22, 2022, 08:14:20 posle podne »

Evo jedno pitanje za sve. Pošto se stalno priča o stresu i kako se nositi sa njim. Koliko svakodnevne obaveze utiču na nastanak stresa kod vas i kako uspevate da smanjite stres? Recimo jedan običan radni dan. Od ujutru kada se ustane, pa krene jurnjava, gužva u saobraćaju, velike obaveze na poslu, ručak, trening, porodica, izlazak sa društvom. Kako uspevate da uskladite obaveze? Mislim da bi mnogi voleli da čuju kako smanjiti stres u svakodnevnom životu.

U masini si svakako, samo treba da razumes tempo i da ga ne nabijes sebi. Sve stizes i resavas jedno po jedno.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #128 poslato: Septembar 22, 2022, 08:13:07 posle podne »

Ima mnogo dobrih strana ali dominiraju loše jer se više ističu. Uvek "SKANDALOZNO" nadmaši "Novo naučno otkriće".
Zato treba znati koje su to vesti koje cemo procitati,koje dolaze iz proverenih izvora a ne neke medijske kuce koja samo izbacuje te tzv "skandalozne" vesti...

O istinitosti vesti tek ne bih da pricam.
Mislio sam na to da ako hoces da procitas ko se sa kim spandao i zasto to mozes u onim novinama koji se bave time.Ako hoces politicku onda gledas Pink,ako hoces koliko toliko nezavisne vesti onda citas vesti sa N1 itd....kao sto sam i rekao sve ima svoje izvore.


Hoces iskreno? Nakon korone i svega, ..ne verujem ni u sta. Mislim da se laze o 95% posto stvari.
Naravno,to smo znali i pre korone,korona je samo potvrdila onima koji to dotad nisu znali.Ponavljam ja sam uzivo video kako se prave vesti,sestra i njen muz su novinari,tako da to za mene nije nista novo,kao i za ljude koji logicno razmisljaju.
Evo recimo jedan primer :Isto kao i u vojsci kada su nam svaki dan izvestavali koliko smo neprijateljskih letelica unistili i ja posle tridesetog dana sam se pobunio da toliko letelica ukupno nisu ni imali a ne da smo toliko unistili,onda su mi pretili zatvorom,zbog unistavanja morala vojske.to ti je isto to moj Dusane. ;)


Ahahahaahahahaha, pa da li ej moguce? :D
Da,nazalost jeste,ali sreca pa sam odmah shvatio pretnje.Znas kako mi je u to vreme moj oficir objasnio:pitao me da li vidim zicanu ogradu oko kasarne?Ja mu kazem da vidim.Onda me on upita sta mislim zasto je to tamo?A ja kazem da ne bi pobegli napolje.Onda se moj oficir osmehnu i kaze ne Mihajlovicu,ta ograda je zato da tvoj mozak ostavis napolju i cim predes tu ogradu da slusas naredenja a ne da razmisljas. ;)
Očigledno da tako mora da bude :) Ali ne mogu da mnogo komenatrišem, jer nisam služio vojsku. Dok sam bio na studijama, ukinuto je obavezno služenje vojske.

Kolega, mogao si onda i u dobrovoljnu. :D
Neka hvala :)
Šalu na stranu. Bili su neke moje kolege. I to ubrzo po završenom fakultetu. I to su završili školu rezervnih oficira. Nadali su se da će tako lakše dobiti posao kao lekari, ali koliko znam, nije im to pomoglo u dobijanju posla.

Rekao bih da sluzenje vojske ima drugu svrhu, ali ok, svako po svome.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #127 poslato: Septembar 22, 2022, 07:30:01 posle podne »

Evo jedno pitanje za sve. Pošto se stalno priča o stresu i kako se nositi sa njim. Koliko svakodnevne obaveze utiču na nastanak stresa kod vas i kako uspevate da smanjite stres? Recimo jedan običan radni dan. Od ujutru kada se ustane, pa krene jurnjava, gužva u saobraćaju, velike obaveze na poslu, ručak, trening, porodica, izlazak sa društvom. Kako uspevate da uskladite obaveze? Mislim da bi mnogi voleli da čuju kako smanjiti stres u svakodnevnom životu.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 18 upita.