TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:48:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako da se probudite sveži i odmorni  (Pročitano 8345 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #119 poslato: Decembar 29, 2022, 03:19:03 posle podne »

Znam da ima i onih koji bi prezimili kao medvedi... 😁 Ali to su samo fantazije. 😁
Ne bih mogao to da izdrzim.Ne kazem da mi ponekad ne bi prijalo da malo usporimo ali ne bi mogao da prespavam celu zimu.Ne bih mogao ni jedan dan a ne celu zimu!
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #118 poslato: Decembar 29, 2022, 03:17:07 posle podne »

A što se stresnih situacija tiče, niko na njih nije imun. Svakodnevne sitnice nas vrlo lako "isteraju iz takta". Predlažem u tim slučajevima, kada ste baš napeti i uznemirani, da probate Valerijanu. Znam da dosta ljudi opušta, pa nekada kada je stres intenzivan, da ne biste trpeli, možete uzeti biljne suplementi za umirenje.
Isto bih savetovao i Ašvagandu. Mada i Valerijana je odlično rešenje.
Meni sama ashwagandha ne pomaze ili vrlo malo ali u kombinaciji sa melatoninom je odlicna.

Cekaj.Kada je onda pijes?
Jer se ona pije ujutru, a melatonin uvece.
Video sam od pro bildera da su je pili uvece sa kombinacijom melatonina i isprobao i od onda i ja pijem uvece sa melatoninom za bolji san i mogu ti reci da mi puno bolje "radi".
Ako znam da cu imati stresni dan onda uzmem i jednu ujutru,
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #117 poslato: Decembar 29, 2022, 03:12:33 posle podne »

Postoje i bezkofeinske kafe, kakao ili topla čokolada neka, pa su možda bolje zamene. Predlažem da probate.

To mi onda uopste nema smisla. Ne bih pio. :)
Tebi nema,ali nama ima.Mi koji smo dugi niz godina navikli na ukus kafe i ne mozemo bez nje popijemo bezkofeinsku kafu i resen problem. ;)

jasno mi ej da postoji razlog zasto ona postoji i da je ljudi piju. Ja nisam taj tip. Ja je pijem zbog kofeina i da bi me razbudila ujutru. :)
I ja ga ponekad popijem,ali gledam onda da to bude pred trening i onda mi ne treba preworkout.Onda spojim dobro sa korisnim.I ja sam mislio da me kafa probudi ujutru ali sam onda jedno vreme probao bez nje i isto sam tako bio umioran i tesko se budio... ;D ;D ;D
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #116 poslato: Decembar 29, 2022, 03:10:08 posle podne »

Naučnici iz oblasti medicine su počeli da savetuju da se sa zalaskom sunca leže, sa izlaskom budi. To naravno kad je leto i letnje računanje vremena. Zimi se samo treba pridržavati te satnica.
To bi puno stvari pojednostavilo,ljudi bi imali vise vremena za sebe,kao nekad kada se radilo od 6 do 2 popodne i ostalo ti je slobodno,a ne kao danas od 8 do 4 ili od 9 do 5 i onda ti prode ceo dan.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #115 poslato: Decembar 28, 2022, 06:39:03 posle podne »

Ja bih ipak savetovala svima da probaju oko 21-22 h neki put da se uspavaju, posebno sad kako je zimsko doba. Ranijim buđenjem imaće više dana i svetlosti na raspolaganju i samim tim biće svežiji.

A oni koji u osam lezu? :D
Oni ustaju sa kokoskama. ;D ;D ;D
Naučnici iz oblasti medicine su počeli da savetuju da se sa zalaskom sunca leže, sa izlaskom budi. To naravno kad je leto i letnje računanje vremena. Zimi se samo treba pridržavati te satnica.

A zimi kao medvedi :D
Ok, uklapam se u savet lekara. :)
Znam da ima i onih koji bi prezimili kao medvedi... 😁 Ali to su samo fantazije. 😁
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #114 poslato: Decembar 28, 2022, 05:31:45 posle podne »

Ja bih ipak savetovala svima da probaju oko 21-22 h neki put da se uspavaju, posebno sad kako je zimsko doba. Ranijim buđenjem imaće više dana i svetlosti na raspolaganju i samim tim biće svežiji.

A oni koji u osam lezu? :D
Oni ustaju sa kokoskama. ;D ;D ;D
Naučnici iz oblasti medicine su počeli da savetuju da se sa zalaskom sunca leže, sa izlaskom budi. To naravno kad je leto i letnje računanje vremena. Zimi se samo treba pridržavati te satnica.

A zimi kao medvedi :D
Ok, uklapam se u savet lekara. :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #113 poslato: Decembar 28, 2022, 05:31:01 posle podne »

A što se stresnih situacija tiče, niko na njih nije imun. Svakodnevne sitnice nas vrlo lako "isteraju iz takta". Predlažem u tim slučajevima, kada ste baš napeti i uznemirani, da probate Valerijanu. Znam da dosta ljudi opušta, pa nekada kada je stres intenzivan, da ne biste trpeli, možete uzeti biljne suplementi za umirenje.
Isto bih savetovao i Ašvagandu. Mada i Valerijana je odlično rešenje.
Meni sama ashwagandha ne pomaze ili vrlo malo ali u kombinaciji sa melatoninom je odlicna.

Cekaj.Kada je onda pijes?
Jer se ona pije ujutru, a melatonin uvece.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #112 poslato: Decembar 28, 2022, 05:30:18 posle podne »

Postoje i bezkofeinske kafe, kakao ili topla čokolada neka, pa su možda bolje zamene. Predlažem da probate.

To mi onda uopste nema smisla. Ne bih pio. :)
Tebi nema,ali nama ima.Mi koji smo dugi niz godina navikli na ukus kafe i ne mozemo bez nje popijemo bezkofeinsku kafu i resen problem. ;)

jasno mi ej da postoji razlog zasto ona postoji i da je ljudi piju. Ja nisam taj tip. Ja je pijem zbog kofeina i da bi me razbudila ujutru. :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #111 poslato: Decembar 28, 2022, 05:29:04 posle podne »

Ja bih ipak savetovala svima da probaju oko 21-22 h neki put da se uspavaju, posebno sad kako je zimsko doba. Ranijim buđenjem imaće više dana i svetlosti na raspolaganju i samim tim biće svežiji.

A oni koji u osam lezu? :D
Oni ustaju sa kokoskama. ;D ;D ;D

I pree nih :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #110 poslato: Decembar 28, 2022, 05:26:49 posle podne »

tesko je odreci se losih navika koje smo sami sebi nabacili.
Jeste tesko ali nije nemoguce.Samo pomisli na moju losu naviku sa slatkisima. ;)

Nista nije nemoguce!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #109 poslato: Decembar 28, 2022, 05:26:15 posle podne »

A što se stresnih situacija tiče, niko na njih nije imun. Svakodnevne sitnice nas vrlo lako "isteraju iz takta". Predlažem u tim slučajevima, kada ste baš napeti i uznemirani, da probate Valerijanu. Znam da dosta ljudi opušta, pa nekada kada je stres intenzivan, da ne biste trpeli, možete uzeti biljne suplementi za umirenje.
Isto bih savetovao i Ašvagandu. Mada i Valerijana je odlično rešenje.

Dosta ljudi poznajem koji piju asagandu i prezadovoljni su. I sam se je probao i odlican je efekat.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #108 poslato: Decembar 27, 2022, 07:07:18 posle podne »

Ja bih ipak savetovala svima da probaju oko 21-22 h neki put da se uspavaju, posebno sad kako je zimsko doba. Ranijim buđenjem imaće više dana i svetlosti na raspolaganju i samim tim biće svežiji.

A oni koji u osam lezu? :D
Oni ustaju sa kokoskama. ;D ;D ;D
Naučnici iz oblasti medicine su počeli da savetuju da se sa zalaskom sunca leže, sa izlaskom budi. To naravno kad je leto i letnje računanje vremena. Zimi se samo treba pridržavati te satnica.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #107 poslato: Decembar 26, 2022, 09:15:49 pre podne »

A što se stresnih situacija tiče, niko na njih nije imun. Svakodnevne sitnice nas vrlo lako "isteraju iz takta". Predlažem u tim slučajevima, kada ste baš napeti i uznemirani, da probate Valerijanu. Znam da dosta ljudi opušta, pa nekada kada je stres intenzivan, da ne biste trpeli, možete uzeti biljne suplementi za umirenje.
Isto bih savetovao i Ašvagandu. Mada i Valerijana je odlično rešenje.
Meni sama ashwagandha ne pomaze ili vrlo malo ali u kombinaciji sa melatoninom je odlicna.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #106 poslato: Decembar 26, 2022, 09:15:04 pre podne »

Postoje i bezkofeinske kafe, kakao ili topla čokolada neka, pa su možda bolje zamene. Predlažem da probate.
Ja kad sam kuci vikendom ili na godisnjem ja pijem tu bez kofeinsku kafu i obozavam je!!!!A kako.....da mi venozno privezu ne bi mi bilo dosta.... ;D ;D ;D ;D
Meni ona isto prija. Ispijanjem kafe je kao ritual, tradicija u našem narodu... i ja zaista volim taj običaj. Zato mi je bezkofeinska pravo rešenje.
Upravo tako!
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #105 poslato: Decembar 26, 2022, 09:14:34 pre podne »

Postoje i bezkofeinske kafe, kakao ili topla čokolada neka, pa su možda bolje zamene. Predlažem da probate.
Ja kad sam kuci vikendom ili na godisnjem ja pijem tu bez kofeinsku kafu i obozavam je!!!!A kako.....da mi venozno privezu ne bi mi bilo dosta.... ;D ;D ;D ;D

A pijes je zbog ukusa?
O DAAAA. ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.