TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:21:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol u stopalima  (Pročitano 3338 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #96 poslato: April 25, 2023, 02:20:27 posle podne »

Kada bi ljudi bili voljni da nesebično dele iskustvo i znanje mislim da bi smo kvalitetnije učili.
Samo mi nije jasno sta postize ona osoba sa tim ako svoje znanje ne kaze nikome?To mi nije jasno.
Ništa, samo misli da će na taj način biti ispred drugih. Mislim da na taj način otežavaju sebi.
Najgori su oni koji ne žele da dele znanje sa drugima, a gledaju da saznaju što više od drugih. To su najveći licemeri.
Ja bih takvima tako dao pogresan savet,ali jednostavno ne mogu.Griza savesti.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #95 poslato: April 25, 2023, 02:19:26 posle podne »

Kada bi ljudi bili voljni da nesebično dele iskustvo i znanje mislim da bi smo kvalitetnije učili.
Slažem se. Ali ne razmišljaju svi na taj način. Ima puno onih koji ljubomorno čuvaju svoje znanje i iskustvo samo za sebe.
Ali taj ne razmislja na duge staze nego kratkorocno i plus ne vidim poentu toga....
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #94 poslato: April 25, 2023, 02:18:39 posle podne »

Istezanje i zagrevanje su mnogo bitno delovi svakog treninga, koliko god da nam teško pada zaista bismo trebali to shvatiti kao obavezu.
Slažem se. To uvek ispoštujem. Zagrevanje i na kraju uvek istezanje. Moramo se truditi da što bolje odradimo ceo trening.
Ja cesto i u toku treninga radim istezanje a na kraju obavezno kao i slobodnim danima kada ne vezbam.
Jel u nekim posebnim situacijama primenjuješ istezanje u toku treninga?
Da,kod treninga grudi,pogotovo posle benca,i to kada radim ili deload ili pumpanje sa manjom kilazom i kod potisaka za ramena.Ovo drugo radim od saobracajke i otkako radim ne boli me to rame koje je bilo dislocirano.
Hvala što si podelio svoja iskustva. Verujem da će mnogima biti od koristi.
Naravno,zato smo tu. ;)
Treba ljubomorno da čuvaš svoje znanje i iskustvo ;D Šalim se, naravno. Ja sam prvi za to da delim iskustva.
Naravno jer sa time i mi sami ucimo i usavrsavamo se.Evo recimo deleci svoja iskustva ovde na forumu i ja sam dosta puno naucio od svih vas,svako je imao nesto iz svog iskustva da doda.
Slažem se. I to mogu i ja da potvrdim. Dosta se može naučiti ovde na forumu. Svako prati određene oblasti i ima iskustva u svojoj oblasti.
I svako podeli svoje znanje i iskustvo iz svog oblasta i od toga puno mozemo nauciti.
Naravno da možemo puno naučiti. Hvala svima vama što prenosite svoja iskustva na ostale. Ja sam ovde dosta naučio.
I ja isto,tako da hvala puno i vama!!!
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #93 poslato: April 24, 2023, 06:29:19 posle podne »

Siguran sam a i godina proizvodnje mi ne ide na ruke.... ;D ;D ;D

A da ipak ne spominjemo godine... 😅 Neka nam one ne budu opravdanje. 😅
Ne,ne nikako.Ja uvek kazem da je to samo jedan broj.Covek je star koliko se starim oseca.Ja sam jos mlad,tamo negde izmedu 25-30 godina.
Tako je. Svi treba tako da se ponašaju. Starenje je normalan proces. Godine prolaze, a mi treba da što više iskoristimo od života. Svaki dan treba da radimo na sebi.
[/quote]
Baš tako, svakodnevno treba da radimo na sebi i svakodnevno da razmenjuje i iskustva, tako možemo samo postati bogatiji znanjem.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5714


« Odgovor #92 poslato: April 24, 2023, 05:31:13 posle podne »

Kada bi ljudi bili voljni da nesebično dele iskustvo i znanje mislim da bi smo kvalitetnije učili.
Samo mi nije jasno sta postize ona osoba sa tim ako svoje znanje ne kaze nikome?To mi nije jasno.
Ništa, samo misli da će na taj način biti ispred drugih. Mislim da na taj način otežavaju sebi.
Ali to je privremeno,a ni onda drugi njemu ili njoj nece nista reci i onda sta je postignuto?Nista....
Da bismo učili, onda moramo da razmenjujemo iskustva sa drugima. Samo ne razmišlja svako na ovaj način.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5714


« Odgovor #91 poslato: April 24, 2023, 05:27:56 posle podne »

Kada bi ljudi bili voljni da nesebično dele iskustvo i znanje mislim da bi smo kvalitetnije učili.
Samo mi nije jasno sta postize ona osoba sa tim ako svoje znanje ne kaze nikome?To mi nije jasno.
Ništa, samo misli da će na taj način biti ispred drugih. Mislim da na taj način otežavaju sebi.
Najgori su oni koji ne žele da dele znanje sa drugima, a gledaju da saznaju što više od drugih. To su najveći licemeri.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5714


« Odgovor #90 poslato: April 24, 2023, 05:26:47 posle podne »

Siguran sam a i godina proizvodnje mi ne ide na ruke.... ;D ;D ;D

A da ipak ne spominjemo godine... 😅 Neka nam one ne budu opravdanje. 😅
Ne,ne nikako.Ja uvek kazem da je to samo jedan broj.Covek je star koliko se starim oseca.Ja sam jos mlad,tamo negde izmedu 25-30 godina.
[/quote]
Tako je. Svi treba tako da se ponašaju. Starenje je normalan proces. Godine prolaze, a mi treba da što više iskoristimo od života. Svaki dan treba da radimo na sebi.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5714


« Odgovor #89 poslato: April 24, 2023, 05:22:57 posle podne »

Kada bi ljudi bili voljni da nesebično dele iskustvo i znanje mislim da bi smo kvalitetnije učili.
Slažem se. Ali ne razmišljaju svi na taj način. Ima puno onih koji ljubomorno čuvaju svoje znanje i iskustvo samo za sebe.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5714


« Odgovor #88 poslato: April 24, 2023, 05:21:12 posle podne »

Istezanje i zagrevanje su mnogo bitno delovi svakog treninga, koliko god da nam teško pada zaista bismo trebali to shvatiti kao obavezu.
Slažem se. To uvek ispoštujem. Zagrevanje i na kraju uvek istezanje. Moramo se truditi da što bolje odradimo ceo trening.
Ja cesto i u toku treninga radim istezanje a na kraju obavezno kao i slobodnim danima kada ne vezbam.
Jel u nekim posebnim situacijama primenjuješ istezanje u toku treninga?
Da,kod treninga grudi,pogotovo posle benca,i to kada radim ili deload ili pumpanje sa manjom kilazom i kod potisaka za ramena.Ovo drugo radim od saobracajke i otkako radim ne boli me to rame koje je bilo dislocirano.
Hvala što si podelio svoja iskustva. Verujem da će mnogima biti od koristi.
Naravno,zato smo tu. ;)
Treba ljubomorno da čuvaš svoje znanje i iskustvo ;D Šalim se, naravno. Ja sam prvi za to da delim iskustva.
Naravno jer sa time i mi sami ucimo i usavrsavamo se.Evo recimo deleci svoja iskustva ovde na forumu i ja sam dosta puno naucio od svih vas,svako je imao nesto iz svog iskustva da doda.
Slažem se. I to mogu i ja da potvrdim. Dosta se može naučiti ovde na forumu. Svako prati određene oblasti i ima iskustva u svojoj oblasti.
I svako podeli svoje znanje i iskustvo iz svog oblasta i od toga puno mozemo nauciti.
Naravno da možemo puno naučiti. Hvala svima vama što prenosite svoja iskustva na ostale. Ja sam ovde dosta naučio.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #87 poslato: April 24, 2023, 03:45:48 posle podne »

Mislim da ako se čovek zaista tako oseća on je na putu da ima dug vek.
Iz tvojih usta u Bozje usi ili u ovom slucaju iz tvojih ruku u Bozije usi. ;D
Salu na stranu i ja tako mislim.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #86 poslato: April 24, 2023, 03:44:37 posle podne »

Kada bi ljudi bili voljni da nesebično dele iskustvo i znanje mislim da bi smo kvalitetnije učili.
Samo mi nije jasno sta postize ona osoba sa tim ako svoje znanje ne kaze nikome?To mi nije jasno.
Ništa, samo misli da će na taj način biti ispred drugih. Mislim da na taj način otežavaju sebi.
Ali to je privremeno,a ni onda drugi njemu ili njoj nece nista reci i onda sta je postignuto?Nista....
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #85 poslato: April 23, 2023, 06:05:22 posle podne »

Siguran sam a i godina proizvodnje mi ne ide na ruke.... ;D ;D ;D

A da ipak ne spominjemo godine... 😅 Neka nam one ne budu opravdanje. 😅
Ne,ne nikako.Ja uvek kazem da je to samo jedan broj.Covek je star koliko se starim oseca.Ja sam jos mlad,tamo negde izmedu 25-30 godina.
[/quote]
Baš tako. Taj osećaj i vedrina održavaju čoveka zdravim. Mislim da ako se čovek zaista tako oseća on je na putu da ima dug vek.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #84 poslato: April 23, 2023, 06:04:11 posle podne »

Kada bi ljudi bili voljni da nesebično dele iskustvo i znanje mislim da bi smo kvalitetnije učili.
Samo mi nije jasno sta postize ona osoba sa tim ako svoje znanje ne kaze nikome?To mi nije jasno.
Ništa, samo misli da će na taj način biti ispred drugih. Mislim da na taj način otežavaju sebi.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #83 poslato: April 23, 2023, 02:55:37 posle podne »

Kada bi ljudi bili voljni da nesebično dele iskustvo i znanje mislim da bi smo kvalitetnije učili.
Samo mi nije jasno sta postize ona osoba sa tim ako svoje znanje ne kaze nikome?To mi nije jasno.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #82 poslato: April 23, 2023, 02:54:37 posle podne »

Siguran sam a i godina proizvodnje mi ne ide na ruke.... ;D ;D ;D

A da ipak ne spominjemo godine... 😅 Neka nam one ne budu opravdanje. 😅
[/quote]
Ne,ne nikako.Ja uvek kazem da je to samo jedan broj.Covek je star koliko se starim oseca.Ja sam jos mlad,tamo negde izmedu 25-30 godina.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 17 upita.