TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 01:42:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moj kardio trening posle duze pauze..  (Pročitano 8014 puta)
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #12 poslato: Maj 16, 2007, 01:59:20 posle podne »

Malo da dodam - razgovarajući sa kolegama i slušajući šta su nam profani "zborili" na predavanjima, došao sam do zaključka da vlada situacija ".... lud zbunjenog"! Elem, kruži neka priča da se anaerobnim radom podiže i aerobni! E sad, sve je to ok, ali neka neko pokuša da osobi koja u životu nije potrčala da anaerobni trening npr. 3x 3x 60m sa 85% max i da vidim kako će se toj osobi podići aerobija!  ::) 

Dakle ljudi, nemojte se zezati sa takvim stvarima... Ako niste dugo ili uopšte trčali, osnovno je da krenete sa aerobnim radom sa nekih 50% max ( svaki sledeći trening treba da bude nešto jači od prethodnog) i da ne gubite na kontinuitetu!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
mikiveliki
Gost
« Odgovor #11 poslato: Maj 14, 2007, 10:39:21 posle podne »

evo posle malog zakasnjenja ja sam odradio moj prvi kardio za ovu goidinu , istrcao sam 5 kruga na stadionu bez prestanka i onda sam setao jedan krug pa opet istrcao jos dva , 1 krug je oko 300 metara , nisam mogo vise , kad sam stao sa trcanjem znoj lije od mene , sve je to tralo oko 20 minuta. Mogo sam da trcim jos maloali sam mora da stanem zbog stezanja u grudima poceo sdam da kasljem i tako , znaci noge su mi jake ali zato u grudima nesto mi nedaje da disem hahaha (to su sigurno cigarete koje sam pusio 7 godina aktivno) pa sam mora da prestanem.samo jos da naglasim da sam trcao u 8 ujutru na prazan stomak mada sam popio 7 tablete amino 4800 a posle kardia whey 30 gramasa dexom.


Ocito da si van kondicije sto je i bilo za ocekivati. Stezanje u grudima je jasni znak da srce i kardiovaskularni sitem nisu mogli odgovoriti tvojim zahetevima u ovom trenutku. Ovo nije ni malo naivna situacija i savetujem ti da polako ulazis u kardi teninig kako ne bi nepotrebno ostetio srcani misic!

NE ZABORAVITE DA JE TRENING ULAGANJE U BUDUCNOST U POGLEDU ZDRAVLJA NIKAKO MESTO ZA DOKAZIVANJE SEBI I DRUGIMA KOLIKO TOGA MOZEMO DA IZDRZIMO!!!

 
Sačuvana
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #10 poslato: Maj 14, 2007, 10:39:03 posle podne »

Ja sam danas nakon pauze od dve nedelje istrcao 15 krugova od po 400 metara, bas mi je prijalo.
Video sam na stadionu momaka koji krenu sa zaista jakim tempom, istrce 2 kruga, premore se i onda se izvale na travu, a disu kao riba na suvom. :)
Batalite to, nadjite tempo koji vam odgovara pa kasnije pojacavajte treninge.
Sačuvana
100% NATURAL.
Proday
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 381

Bicu i ja veliki!!!

« Odgovor #9 poslato: Maj 14, 2007, 10:18:09 posle podne »

E bas bih voleo da vidim da neko istrči 25 krugova sprintom  ;D
Sačuvana
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #8 poslato: Maj 14, 2007, 03:11:01 posle podne »

Ljudi kakvim vi tempom trcite, sprintom? Prvo polako povecavajte kilometrazu, kasnije tempo.
Sačuvana
100% NATURAL.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #7 poslato: Maj 14, 2007, 02:26:22 posle podne »

Ja sam morala da promenm vrstu kardio treninga...
Urnisao me je Ahil i ne mogu vise da trcim..
Sad pesacim satima (po Fruskoj gori) i vozim bajs koliko god i kad god mogu..
Sačuvana
Proday
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 381

Bicu i ja veliki!!!

« Odgovor #6 poslato: Maj 12, 2007, 04:40:29 posle podne »

Bas tako. Evo moj primer, kako sam povecavao broj krugova oko fudbalskog terena (uzimao animal cuts usput i trcao 1 do 2 puta nedeljno). Znači prvi put 7, drugi 9, treći 12, ...15, ...20, ...22 i posto mi je postalo dosadno da trcim vise sad sam uvek izmedju 20 i 25 krugova (naucio sam svaku travku napamet; cekam da pokose travu pa da o5 bude zanimljivo).  ;D
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #5 poslato: Maj 12, 2007, 03:11:30 posle podne »

Nije samo fraza - zaista jeste naqjteže na početku.. Kondicija je čudo prirode :)
Sačuvana
eskimo
Mr.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2433


Black Sheep

Mihajlo
« Odgovor #4 poslato: Maj 11, 2007, 10:15:20 posle podne »

ne mozhe odjednom.
svrati za jedno 3-4 nedelje na ovaj topic,pod uslovom da nastavish da trenirash,pa ces videti kako smeshno izgleda.
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #3 poslato: Maj 10, 2007, 04:05:28 posle podne »

Nisu cigare sigurno ja ne pusim a imam isti problem to je samo nedostatak kondicije, nije sve u tegovima ima i u kondiciji mnogo toga da bi bio zdrav i jak.
Sačuvana
Don't settle for average!
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #2 poslato: Mart 13, 2007, 06:29:12 posle podne »

Definitvno nemas kondicije, sta da ti kaem.. uglavnom samo laaaagano trci jer ces vrlo lako uci u anaerobiju i onda zbogom misici...
Sačuvana
Dzony
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 219


« Odgovor #1 poslato: Mart 13, 2007, 10:26:01 pre podne »

evo posle malog zakasnjenja ja sam odradio moj prvi kardio za ovu goidinu , istrcao sam 5 kruga na stadionu bez prestanka i onda sam setao jedan krug pa opet istrcao jos dva , 1 krug je oko 300 metara , nisam mogo vise , kad sam stao sa trcanjem znoj lije od mene , sve je to tralo oko 20 minuta. Mogo sam da trcim jos maloali sam mora da stanem zbog stezanja u grudima poceo sdam da kasljem i tako , znaci noge su mi jake ali zato u grudima nesto mi nedaje da disem hahaha (to su sigurno cigarete koje sam pusio 7 godina aktivno) pa sam mora da prestanem.samo jos da naglasim da sam trcao u 8 ujutru na prazan stomak mada sam popio 7 tablete amino 4800 a posle kardia whey 30 gramasa dexom.
Sačuvana
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 17 upita.