TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396688 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 01, 2024, 03:14:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Namirnice koje mogu povećati rizik od raka  (Pročitano 14222 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27955


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #399 poslato: Novembar 30, 2023, 08:32:18 pre podne »

To znam da mnogi tako gledaju na stvar. Do nekih osoba se ne moze dopreti.
Ako potražimo savet od lica koje se bavi raspoloženjem i duševnim stanjem ljudi ne znači da je bilo ko bolestan. Isto kao kad se auto tera na tehnički pregled - ne znači da je pokvaren.
Dobra ti je komparacija. Voleo bih kada bi ljudi imali takav pogled na stvar.
Hvala. Kad se lepo pojednostave stvari onda će ljudi pre prihvatiti. 😁
Verujem da je lakše na taj način da se usvoje mnoge korisne navike.
I lakse i razumljivije,a ljudi radije ili pre nauce nesto ako znaju razlog zasto treba da znaju nesto nego da uce napamet....
Učenje napamet je najštetnije, izgleda, u oblasti medicine.
Na to nisam mislio ,ali ima logike.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27955


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #398 poslato: Novembar 30, 2023, 08:31:36 pre podne »

To znam da mnogi tako gledaju na stvar. Do nekih osoba se ne moze dopreti.
Ako potražimo savet od lica koje se bavi raspoloženjem i duševnim stanjem ljudi ne znači da je bilo ko bolestan. Isto kao kad se auto tera na tehnički pregled - ne znači da je pokvaren.
Dobra ti je komparacija. Voleo bih kada bi ljudi imali takav pogled na stvar.
Hvala. Kad se lepo pojednostave stvari onda će ljudi pre prihvatiti. 😁
Verujem da je lakše na taj način da se usvoje mnoge korisne navike.
I lakse i razumljivije,a ljudi radije ili pre nauce nesto ako znaju razlog zasto treba da znaju nesto nego da uce napamet....
Najbolje na primerima. A ne da se uci napamet.
Ja recimo zato nisam voleo ni pesmice da ucim jer to ucis napamet i mogu reci da mi je retko koja ostala u pamcenju da je znam od pocetka do kraja,ali recimo sto se knjizevnosti tice uvek sam imao peticu.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3444


« Odgovor #397 poslato: Novembar 29, 2023, 05:00:11 posle podne »

To znam da mnogi tako gledaju na stvar. Do nekih osoba se ne moze dopreti.
Ako potražimo savet od lica koje se bavi raspoloženjem i duševnim stanjem ljudi ne znači da je bilo ko bolestan. Isto kao kad se auto tera na tehnički pregled - ne znači da je pokvaren.
Dobra ti je komparacija. Voleo bih kada bi ljudi imali takav pogled na stvar.
Hvala. Kad se lepo pojednostave stvari onda će ljudi pre prihvatiti. 😁
Verujem da je lakše na taj način da se usvoje mnoge korisne navike.
I lakse i razumljivije,a ljudi radije ili pre nauce nesto ako znaju razlog zasto treba da znaju nesto nego da uce napamet....
Učenje napamet je najštetnije, izgleda, u oblasti medicine.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6348


« Odgovor #396 poslato: Novembar 29, 2023, 04:08:23 posle podne »

To znam da mnogi tako gledaju na stvar. Do nekih osoba se ne moze dopreti.
Ako potražimo savet od lica koje se bavi raspoloženjem i duševnim stanjem ljudi ne znači da je bilo ko bolestan. Isto kao kad se auto tera na tehnički pregled - ne znači da je pokvaren.
Dobra ti je komparacija. Voleo bih kada bi ljudi imali takav pogled na stvar.
Hvala. Kad se lepo pojednostave stvari onda će ljudi pre prihvatiti. 😁
Verujem da je lakše na taj način da se usvoje mnoge korisne navike.
I lakse i razumljivije,a ljudi radije ili pre nauce nesto ako znaju razlog zasto treba da znaju nesto nego da uce napamet....
Najbolje na primerima. A ne da se uci napamet.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27955


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #395 poslato: Novembar 29, 2023, 01:44:46 posle podne »

To znam da mnogi tako gledaju na stvar. Do nekih osoba se ne moze dopreti.
Ako potražimo savet od lica koje se bavi raspoloženjem i duševnim stanjem ljudi ne znači da je bilo ko bolestan. Isto kao kad se auto tera na tehnički pregled - ne znači da je pokvaren.
Dobra ti je komparacija. Voleo bih kada bi ljudi imali takav pogled na stvar.
Hvala. Kad se lepo pojednostave stvari onda će ljudi pre prihvatiti. 😁
Verujem da je lakše na taj način da se usvoje mnoge korisne navike.
I lakse i razumljivije,a ljudi radije ili pre nauce nesto ako znaju razlog zasto treba da znaju nesto nego da uce napamet....
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6348


« Odgovor #394 poslato: Novembar 29, 2023, 12:25:33 posle podne »

To znam da mnogi tako gledaju na stvar. Do nekih osoba se ne moze dopreti.
Ako potražimo savet od lica koje se bavi raspoloženjem i duševnim stanjem ljudi ne znači da je bilo ko bolestan. Isto kao kad se auto tera na tehnički pregled - ne znači da je pokvaren.
Dobra ti je komparacija. Voleo bih kada bi ljudi imali takav pogled na stvar.
Hvala. Kad se lepo pojednostave stvari onda će ljudi pre prihvatiti. 😁
Verujem da je lakše na taj način da se usvoje mnoge korisne navike.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3444


« Odgovor #393 poslato: Novembar 26, 2023, 10:03:21 posle podne »

To znam da mnogi tako gledaju na stvar. Do nekih osoba se ne moze dopreti.
Ako potražimo savet od lica koje se bavi raspoloženjem i duševnim stanjem ljudi ne znači da je bilo ko bolestan. Isto kao kad se auto tera na tehnički pregled - ne znači da je pokvaren.
Dobra ti je komparacija. Voleo bih kada bi ljudi imali takav pogled na stvar.
Hvala. Kad se lepo pojednostave stvari onda će ljudi pre prihvatiti. 😁
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6348


« Odgovor #392 poslato: Novembar 26, 2023, 08:24:29 posle podne »

To znam da mnogi tako gledaju na stvar. Do nekih osoba se ne moze dopreti.
Ako potražimo savet od lica koje se bavi raspoloženjem i duševnim stanjem ljudi ne znači da je bilo ko bolestan. Isto kao kad se auto tera na tehnički pregled - ne znači da je pokvaren.
Dobra ti je komparacija. Voleo bih kada bi ljudi imali takav pogled na stvar.
To bi bilo extra kada bi svi ili barem vecina tako razmisljali.
Bilo bi dobro. Ima pomaka u pozitivnom smeru,ali je dosta spor.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27955


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #391 poslato: Novembar 26, 2023, 02:55:19 posle podne »

To znam da mnogi tako gledaju na stvar. Do nekih osoba se ne moze dopreti.
Ako potražimo savet od lica koje se bavi raspoloženjem i duševnim stanjem ljudi ne znači da je bilo ko bolestan. Isto kao kad se auto tera na tehnički pregled - ne znači da je pokvaren.
Dobra ti je komparacija. Voleo bih kada bi ljudi imali takav pogled na stvar.
To bi bilo extra kada bi svi ili barem vecina tako razmisljali.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27955


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #390 poslato: Novembar 26, 2023, 02:54:12 posle podne »

Tako je i bolje. Obećamo ono što možemo da ispunimo. Bez obzira da li je to neka mala stvar ili je nešto mnogo važnije.
Ja uvek tako radim.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6348


« Odgovor #389 poslato: Novembar 25, 2023, 08:21:19 posle podne »

To znam da mnogi tako gledaju na stvar. Do nekih osoba se ne moze dopreti.
Ako potražimo savet od lica koje se bavi raspoloženjem i duševnim stanjem ljudi ne znači da je bilo ko bolestan. Isto kao kad se auto tera na tehnički pregled - ne znači da je pokvaren.
Dobra ti je komparacija. Voleo bih kada bi ljudi imali takav pogled na stvar.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6348


« Odgovor #388 poslato: Novembar 25, 2023, 08:19:53 posle podne »

Imam strpljenja, naravno. Odradim svoj pregled i što je do mene i moje oblasti, ja sve završim.
Tako i treba, možeš i dati predlog da se obrate psihijatru ili psihologu ako žele ali bez udubljivanja i ubeđivanja.
Sve samo mirno,fino,lepo,umereno.

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről
Veruj mi da jesam takav. Ali sam ovde napomenuo da mi je krvio što je društvena zajednica odgovorna da se ljudi ne leče kod psihijatra, jer ih je sramota. Mada se to malo i menja na bolje u poslednjih nekoliko godina, pa čak i u manjim sredinama. Što je naravno dobar pokazatelj bolje svesti ljudi.
Menja se ali jos nedovoljno.
Tacno tako. I dalje je mnoge sramota da odu psihijatru.
Sporo se siri taj proces da ljudi prihvate da nije sramota otici kod psihijatra,stavise da ti moze mnogo pomoci samim tim sto te saslusa.
Trebalo bi u svakoj kriznih situacijami otići na savet ali mi nemamo to u kulturi .
Trebalo bi probuditi svest da se slobodne ode na konsultaciju kod psihijatra i verujem da bi bilo puno manje problema.Ne kazem da bi prestali,ali bi se mnogo smanjili.
Drugačije bi se doživljao stres, samim tim bi se manje na to gledalo kao problem, a onda bi se sve to manje odražavalo na zdravlje.
Kamo srece da sam ja imao te mogucnosti dok sam se takmiicio!!!Ili bar da sam ih koristio!!!
Mislim da mogućnost možemo da stvorimo ali da se retko ljudi usuđuju da koriste to što im je na raspolaganju.
Nisam onda jos bio svestan koliko bi mi to moglo pom,oci,nisam dovoljno verovao u to,ali od onda sam drasticno promenio misljenje,pogotovo kada sam video kako je od autisticnog decka zvani Tom Stoltman postao dvostruki osvajac WSM titule!!!!
Mislim da si spominjao jednom prilikom. To je za divljenje i svako postovanje. To je jedna krajnost u pozitivnom smislu. Druga krajnost u negativnom smislu je neko ko samo nalazi razloge zasto ga nesto mrzi ili nema vremena za nesto.
Da jesam vec jednom spomenuo onako usput,sada sam malo detaljnije pricao o tome da ljudi vide da sam i ja bio jedan od onih koji je samo izgovore nalazio i koliko se sada kajem zbog toga sto nisam ranije to koristio jer stvarno smatram da bih onda imao jos bolje rezultate u sportu.
Vazno je da si shvatio,pa si se korigovao. Ne vredi se kajati. Ti si dosta postigao u zivotu. Neko se nikada ne koriguje i prozivi zivot nalazeci izgovore za mnoge stvari.
Izgovore se trudim da ih uopste ne koristim,jos kao klinac kada mi je tata za nesto rekao uradicemo ovih dana znao sam od toga nema nista,pa se trudim da ne dajem olako obecanje,ali ako obecam onda to u 99,99% slucajeva ispunim!!!!
Tako je i bolje. Obećamo ono što možemo da ispunimo. Bez obzira da li je to neka mala stvar ili je nešto mnogo važnije.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27955


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #387 poslato: Novembar 24, 2023, 02:56:20 posle podne »

To znam da mnogi tako gledaju na stvar. Do nekih osoba se ne moze dopreti.
Ako potražimo savet od lica koje se bavi raspoloženjem i duševnim stanjem ljudi ne znači da je bilo ko bolestan. Isto kao kad se auto tera na tehnički pregled - ne znači da je pokvaren.
Naravno,to pokusavam da kazem celo vreme,samo si ti slikovitije i lepse rekla!Bravo!
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3444


« Odgovor #386 poslato: Novembar 23, 2023, 06:00:23 posle podne »

To znam da mnogi tako gledaju na stvar. Do nekih osoba se ne moze dopreti.
Ako potražimo savet od lica koje se bavi raspoloženjem i duševnim stanjem ljudi ne znači da je bilo ko bolestan. Isto kao kad se auto tera na tehnički pregled - ne znači da je pokvaren.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27955


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #385 poslato: Novembar 23, 2023, 10:03:58 pre podne »

Imam strpljenja, naravno. Odradim svoj pregled i što je do mene i moje oblasti, ja sve završim.
Tako i treba, možeš i dati predlog da se obrate psihijatru ili psihologu ako žele ali bez udubljivanja i ubeđivanja.
Sve samo mirno,fino,lepo,umereno.

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről
Veruj mi da jesam takav. Ali sam ovde napomenuo da mi je krvio što je društvena zajednica odgovorna da se ljudi ne leče kod psihijatra, jer ih je sramota. Mada se to malo i menja na bolje u poslednjih nekoliko godina, pa čak i u manjim sredinama. Što je naravno dobar pokazatelj bolje svesti ljudi.
Menja se ali jos nedovoljno.
Tacno tako. I dalje je mnoge sramota da odu psihijatru.
Sporo se siri taj proces da ljudi prihvate da nije sramota otici kod psihijatra,stavise da ti moze mnogo pomoci samim tim sto te saslusa.
Trebalo bi u svakoj kriznih situacijami otići na savet ali mi nemamo to u kulturi .
Trebalo bi probuditi svest da se slobodne ode na konsultaciju kod psihijatra i verujem da bi bilo puno manje problema.Ne kazem da bi prestali,ali bi se mnogo smanjili.
Drugačije bi se doživljao stres, samim tim bi se manje na to gledalo kao problem, a onda bi se sve to manje odražavalo na zdravlje.
Kamo srece da sam ja imao te mogucnosti dok sam se takmiicio!!!Ili bar da sam ih koristio!!!
Mislim da mogućnost možemo da stvorimo ali da se retko ljudi usuđuju da koriste to što im je na raspolaganju.
Nisam onda jos bio svestan koliko bi mi to moglo pom,oci,nisam dovoljno verovao u to,ali od onda sam drasticno promenio misljenje,pogotovo kada sam video kako je od autisticnog decka zvani Tom Stoltman postao dvostruki osvajac WSM titule!!!!
Mislim da si spominjao jednom prilikom. To je za divljenje i svako postovanje. To je jedna krajnost u pozitivnom smislu. Druga krajnost u negativnom smislu je neko ko samo nalazi razloge zasto ga nesto mrzi ili nema vremena za nesto.
Da jesam vec jednom spomenuo onako usput,sada sam malo detaljnije pricao o tome da ljudi vide da sam i ja bio jedan od onih koji je samo izgovore nalazio i koliko se sada kajem zbog toga sto nisam ranije to koristio jer stvarno smatram da bih onda imao jos bolje rezultate u sportu.
Vazno je da si shvatio,pa si se korigovao. Ne vredi se kajati. Ti si dosta postigao u zivotu. Neko se nikada ne koriguje i prozivi zivot nalazeci izgovore za mnoge stvari.
Izgovore se trudim da ih uopste ne koristim,jos kao klinac kada mi je tata za nesto rekao uradicemo ovih dana znao sam od toga nema nista,pa se trudim da ne dajem olako obecanje,ali ako obecam onda to u 99,99% slucajeva ispunim!!!!
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.052 sekundi sa 12 upita.