TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:44:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Preponska kila  (Pročitano 407 puta)
x3s2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #5 poslato: Novembar 02, 2023, 07:31:02 posle podne »

Samo da javim, bio sam kod doktora i kaze da imam zapaljenje limfne zlezde koje je najverovatnije nastalo zbog infekcije najverovatnije kada sam se kupao u dunavu letos. Mozda zato osecam neku nelagodu na desnoj strani stomaka. Dao sam urin jutros pa cemo videti.
Svakako smanjio sam malo treninge, nemam neki dobar osecaj u stomaku, pa malo da odmorim.
Da li postoje neke vezbe za prevenciju bruha? Bas sam se uplasio toga, ali neke specificne vezbe, ne one klasicne kao za stomak
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27375


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 31, 2023, 05:37:04 posle podne »

U redu, svakako sam mislio sutra da odem kod lekara.
Hvala na odgovoru.
Nema na cemu.
Obavesti nas sta je u pitanju.

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről

Sačuvana
x3s2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 31, 2023, 05:29:40 posle podne »

U redu, svakako sam mislio sutra da odem kod lekara.
Hvala na odgovoru.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27375


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 31, 2023, 05:24:23 posle podne »

Pozdrav,
Juce dok sam se tusirao tj dok sam nanosio sampon osetio sam neku malu kuglicu u predelu prepona i kada sam je pritisnuo pocelo je da me boli i sada je taj deo jos osetljiviji.
Da napomenem imao sam operaciju slepog creva pre par godina, ali ovo je na skroz drugoj strani. Majka mi je inace doktorka i jutros sam joj pokazao i ona isto misli da je preponska kila.
Trenirao sam normalno kao i zadnjih godina, jedine promene u zadnja dva meseca su bile kada sam uzeo gurtne i krenuo da radim trapeze sa 130kg sa pauzama umesto sa 80 bez pauza, kao do tada. Takodje, osecao sam se nelagodno kada sam radio cucanj i stomak, ali u desnom delu gde mi je oziljak, pa malo ispod njega, dakle ne u levoj strani gde imam trenutni problem.
Da li mi mozete dati neki savet? Da li postoje neke vezbe kojima to mogu srediti dok je jos skroz malo i nevidljivo? Da li bih trebao da operisem to dok je skroz malo?
 Nadao sam se da nije bruh vec neka upaljena zlezda ili tako nesto…
Da li imate neke preporuke u vezi daljeg treninga? Ne mogu zamisliti da prestanem…
Trening momentalno prestati i otici kod lekara.Nema nikakve vezbe nazalost koju bi sad mogao da radis.Samo bi pogorsali stvari.
Zelim ti sto brzi oporavak.

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről

Sačuvana
x3s2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 31, 2023, 05:20:47 posle podne »

Pozdrav,
Juce dok sam se tusirao tj dok sam nanosio sampon osetio sam neku malu kuglicu u predelu prepona i kada sam je pritisnuo pocelo je da me boli i sada je taj deo jos osetljiviji.
Da napomenem imao sam operaciju slepog creva pre par godina, ali ovo je na skroz drugoj strani. Majka mi je inace doktorka i jutros sam joj pokazao i ona isto misli da je preponska kila.
Trenirao sam normalno kao i zadnjih godina, jedine promene u zadnja dva meseca su bile kada sam uzeo gurtne i krenuo da radim trapeze sa 130kg sa pauzama umesto sa 80 bez pauza, kao do tada. Takodje, osecao sam se nelagodno kada sam radio cucanj i stomak, ali u desnom delu gde mi je oziljak, pa malo ispod njega, dakle ne u levoj strani gde imam trenutni problem.
Da li mi mozete dati neki savet? Da li postoje neke vezbe kojima to mogu srediti dok je jos skroz malo i nevidljivo? Da li bih trebao da operisem to dok je skroz malo?
 Nadao sam se da nije bruh vec neka upaljena zlezda ili tako nesto…
Da li imate neke preporuke u vezi daljeg treninga? Ne mogu zamisliti da prestanem…
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 18 upita.