TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 04:03:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Whey vs Tunjevina? :)  (Pročitano 10833 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #13 poslato: Mart 28, 2007, 11:27:40 posle podne »

Taj wow stvarno zlo a?Ja sam samo trejler pogledao i bale mi vec krenule...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #12 poslato: Mart 28, 2007, 11:23:22 posle podne »

Igras warcraft...Ubi se...Uzmi lepo i obrisi sve igrice sa kompa.Posebno sad kad dolazi lepo vreme...
Sačuvana
Marko Nesic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 356

« Odgovor #11 poslato: Mart 28, 2007, 11:10:25 posle podne »

tuna za 40 din..gde to?
ja placam 150 din jednu konzervu..

Ja kupujem sitnu na pijac za 40, 45din najvise,  a krupna je 60din. ali ne znam koja tacno... Ista je firma samo se boja razlikuje, pogledacu pa cu vam reci, nemam je sada trenutno - nisam bio na pijac ovih dana, igram Warcraft 12 sati dnevno, pa nemam vremena, a i dobro je to za masu  ;D
Sačuvana
Shut up and train :)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10 poslato: Mart 28, 2007, 11:00:22 posle podne »

Bas cu probam te sto si preporucio u komadima driver,posto mi se ova sitna smucila
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #9 poslato: Mart 28, 2007, 10:53:43 posle podne »

A i ti ga brate pretera.Gde ti to kupujes.Samo je rio mare toliko skupa....Prosek je od 60-80 dinara i to dobre
Sačuvana
stex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #8 poslato: Mart 28, 2007, 10:51:43 posle podne »

tuna za 40 din..gde to?
ja placam 150 din jednu konzervu..
Sačuvana
------------------------------------------------------------------
....Watch the master. Follow the master. Be the master....
------------------------------------------------------------------
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #7 poslato: Mart 28, 2007, 06:43:36 posle podne »

I ima jos nesto..... kada pojedes dvadeset tuna ili ko zna koliko u toku meseca dodjes u situaciju da povratis creva kada je pomirises.Jednostavno ti se smuci.To je razlika.Onda nikad ne mozes da ocedis svo ulje a ne mozes ni da je jedes samu vec moras sa hlebom,tj.ja moram.Onda za 40 dinara neces naci tunu da valja.To je neki otpad.Ja sam jedan dan otisao u radnju i kupio sve moguce razlicite tune po jednu konzervu,da bi isprobao i video koja je najbolja.Najbolje su one u komadima a ne komadicima.Zato sto kao sto sam vec o tome pricao u nekoj drugoj temi,tuna koja je onako usitnjena sadrzi i oko od tune :D
i ko zna kakav otpad jos.Zato je jeftinija.Ona u komadima je ekstra.Cisto meso najbolje.Pa onda imas i one koje imaju malo ulja,skoro nista.Takva je npr nemacka ISKA sa sosom od povrca.Ona je sa 0.5% ulja.A ukus odlican.Crna konzerva.Najkastrofalnija je HAPPY tuna sa majonezom.To je da povratis i ono sto si pojeo prosle godine.Smrdi ko kuga.
Najbolja sto se tice odnosa cena-kvalitet je tunjevina "maris" u komadima.Zuta je konzerva ima u tempu da se kupi.Odlicna.
Onda ,jos nesto,postoji i ona u sopstvenom soku ali nece se svakome svideti,zato sto ima neki specifican ukus i ja ne mogu da je jedem.Rio mare je dobra ali cena je blagi uzas.
100% tacno
Sačuvana
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #6 poslato: Mart 28, 2007, 06:40:46 posle podne »

I ima jos nesto..... kada pojedes dvadeset tuna ili ko zna koliko u toku meseca dodjes u situaciju da povratis creva kada je pomirises.Jednostavno ti se smuci.To je razlika.Onda nikad ne mozes da ocedis svo ulje a ne mozes ni da je jedes samu vec moras sa hlebom,tj.ja moram.Onda za 40 dinara neces naci tunu da valja.To je neki otpad.Ja sam jedan dan otisao u radnju i kupio sve moguce razlicite tune po jednu konzervu,da bi isprobao i video koja je najbolja.Najbolje su one u komadima a ne komadicima.Zato sto kao sto sam vec o tome pricao u nekoj drugoj temi,tuna koja je onako usitnjena sadrzi i oko od tune :D
i ko zna kakav otpad jos.Zato je jeftinija.Ona u komadima je ekstra.Cisto meso najbolje.Pa onda imas i one koje imaju malo ulja,skoro nista.Takva je npr nemacka ISKA sa sosom od povrca.Ona je sa 0.5% ulja.A ukus odlican.Crna konzerva.Najkastrofalnija je HAPPY tuna sa majonezom.To je da povratis i ono sto si pojeo prosle godine.Smrdi ko kuga.
Najbolja sto se tice odnosa cena-kvalitet je tunjevina "maris" u komadima.Zuta je konzerva ima u tempu da se kupi.Odlicna.
Onda ,jos nesto,postoji i ona u sopstvenom soku ali nece se svakome svideti,zato sto ima neki specifican ukus i ja ne mogu da je jedem.Rio mare je dobra ali cena je blagi uzas.
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #5 poslato: Mart 27, 2007, 10:48:53 posle podne »

Ne razumes bas najbolje,mrzi me sad oko cene i zdravosti svega da ti objasnjavam,ali glavna prednost wheya je u brzoj apsorpciji,tuni treba par sati a koncentratu wheya oko 30min,izolatu jos manje.Ovo je pogotovu bitno odmah nakon treninga,u tom slucaju tuni bi trebalo mnogo vremena i tu ti iskoriscenost pada u vodu...

tako je  ;)
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #4 poslato: Mart 27, 2007, 08:34:14 posle podne »

Ma nista,samo pitaj zato je ovo forum ;)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
somebodybg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #3 poslato: Mart 27, 2007, 08:28:23 posle podne »

Aha, skontao sam sta si hteo da kazes. :)
To nisam znao, zahvaljujem na brzom odgovoru.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #2 poslato: Mart 27, 2007, 08:24:13 posle podne »

Ne razumes bas najbolje,mrzi me sad oko cene i zdravosti svega da ti objasnjavam,ali glavna prednost wheya je u brzoj apsorpciji,tuni treba par sati a koncentratu wheya oko 30min,izolatu jos manje.Ovo je pogotovu bitno odmah nakon treninga,u tom slucaju tuni bi trebalo mnogo vremena i tu ti iskoriscenost pada u vodu...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
somebodybg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #1 poslato: Mart 27, 2007, 08:17:20 posle podne »

Konzerva tune = 130 gr tune, 100gr tune ~26g proteina, konzerva tune = ~34gr proteina, merica wheya ~23gr proteina.
Pregled cene:
- tune 40din x 20komada = 800 din = 680gr proteina = 1.17 din/g proteina
- whey neka je 500gr wheya = ~1000 din = ~400 gr proteina = 2.5 din/g proteina

Razumem da se u tunjevini ima mozda i jos nesto sto nie tolko zdravo, ali je razlika u ceni 2x.

Zar nije onda bolje za 800 din kupiti 20 tuna, imati tu 680gr proteina, nego kupiti za duplo vise nova Whey, i imati 2x manje proteina?

Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 18 upita.