TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:53:35 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ANTICELULIT PROGRAM  (Pročitano 17091 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Septembar 23, 2011, 10:20:54 pre podne »

deluju u poslednji minut... tj. mesec dva pred letovanje.. uz pomoć silnih skupocenih tretmana, kremica...

celulit jeste problematičan, i zahteva ozbiljne promene načina ishrane, treninga i povećan unos tečnosti
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #23 poslato: Avgust 31, 2011, 07:15:55 posle podne »

Strasno koliko devojaka ima problem sa celulitom a jos gore sto deluju kao da ih nije ni briga ...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #22 poslato: Jul 21, 2009, 02:13:38 posle podne »

Mozete to iskombinovati sa parafinom... Tako ce biti toplo i mocete da nanesete na kozu
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Jul 21, 2009, 01:43:35 posle podne »

Pa ti si jos jako mlada :),ali devojke se posle nekih godina moraju dobro,dobro disciplinovati uz sve ovo dole navedene...nije bas lako



inace,evo jedan savet iz kucne radinosti :)
kafu pomesati sa kasicom vode tek toliko da se napravi smesa poput paste i onda to namazati na kozu koja je zahvacena celulitom i za vreme drzanja toga vezbati ili raditi nesto kako bi taj predeo poceo da se zagreva i znoji...imajte u vidu da se miris kafe tesko skida,pa cete mirisati na kafu dan-dva... :)  koza je vidno meksa i glatkija posle jer je kafa "malo masna"...


pa da, svaki anticelulit gel ima kofein u sastavu... ako budem imala volju probacu i to sto da ne, kazu da je Naomi tako skidala celulit :)   

ali stvarno ja nisam puno verovala u ta cuda i mogu reci da sam jako zadovoljna sto cak i kad pritisnem kozu nema te nabreklosti i struktura koze je puno lepsa...  pogotovo od tog blata koje nanesem, uvijem se i drzim 45 minuta, pecka i greje
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #20 poslato: Jul 19, 2009, 06:46:05 posle podne »

Citat
.mislim da drzava i Ministarstvo zdravlja treba malo da uticu na to...

jes boli ih uvo..bitnije je da imaju pdv poreze na sve zivo :) od necega mora da se zivi


 >:(
pa da,ali ne bi trebali tako da razmisljaju...ljudi su sve bolesniji,gojazniji,sve je vise kancera...a to je 90%  posledica nepravilnog nacina ishrane...
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #19 poslato: Jul 19, 2009, 06:36:07 posle podne »

Citat
.mislim da drzava i Ministarstvo zdravlja treba malo da uticu na to...

jes boli ih uvo..bitnije je da imaju pdv poreze na sve zivo :) od necega mora da se zivi
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #18 poslato: Jul 18, 2009, 03:47:00 posle podne »

@ marijankab - I hear you girl ;) trčim 10 godina, hranim se ispravno ali šta je tu je.. nema panike ali nije mi ni drago ...
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #17 poslato: Jul 18, 2009, 06:46:36 pre podne »

Pa ti si jos jako mlada :),ali devojke se posle nekih godina moraju dobro,dobro disciplinovati uz sve ovo dole navedene...nije bas lako

pa ja i pricam o devojkama starijim od mene...kod mene u teretanu ne dolaze bas devojke mojih godina...uglavnom su to studentkinje...mladje nesto ne vole teretane izgleda :)    ali iz skole znam dosta njih koje ga imaju (ne samo moja generacija,vec i mladje,95,96 god)....cak i mrsave devojke ga imaju,a da ne pricam o punijim...nije ni cudo kad zive na koka koli i picama...dok nije bilo tako puno nezdrave hrane devojke nisu imale toliko celulita...to nekako ide sa brzim i modernim nacinom zivota,ljudi jedu po fast foodovima koji nicu na svakom cosku...mislim da drzava i Ministarstvo zdravlja treba malo da uticu na to...

inace,evo jedan savet iz kucne radinosti :)
kafu pomesati sa kasicom vode tek toliko da se napravi smesa poput paste i onda to namazati na kozu koja je zahvacena celulitom i za vreme drzanja toga vezbati ili raditi nesto kako bi taj predeo poceo da se zagreva i znoji...imajte u vidu da se miris kafe tesko skida,pa cete mirisati na kafu dan-dva... :)  koza je vidno meksa i glatkija posle jer je kafa "malo masna"...
Sačuvana
marijankab
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53


« Odgovor #16 poslato: Jul 18, 2009, 06:30:24 pre podne »

Pa ti si jos jako mlada :),ali devojke se posle nekih godina moraju dobro,dobro disciplinovati uz sve ovo dole navedene...nije bas lako
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #15 poslato: Jul 18, 2009, 05:25:31 pre podne »

pravo da vam kazem,devojke se time i previse opterecuju...pa pola muskaraca ne zna ni sta je to celulit... :D 
ali ishrana je dosta bitna...ne znam ni jednu devojku koja se pravilno hrani i trenira,a da ima celulit (mislim na onaj uocljiv,izrazen)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #14 poslato: Jul 17, 2009, 07:08:04 posle podne »

hormoni ti ne znače puno, kreme se ionako masiraju a za ishranu se slažem.. sve mi to znamo ali eto nada umire poslednja.. i pored tebgove i trčanja i bajsa i ishrane po pravilima celulit je još tu kad se treba spremiti za beach look ...
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #13 poslato: Jul 17, 2009, 03:46:33 posle podne »

nece vam ni jedna krema pomoci..prvo treba otici proveriti hormone da vidite dal je sa tim sve u redu..onda treba udariti svim silama protiv celutita a to je trening masaza(sa tom nekom kremom) ishrana i povecan unos tecnosti ..jedino se tako mozete osloboditi celulita
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Mackolina
Gost
« Odgovor #12 poslato: Jul 17, 2009, 12:23:42 posle podne »

Mislim da veci efekat ima samo nanosenje kreme tj. ako se malo duze masira,da bi se poboljsala cirkulacija.
dobri su lpg tretmani,ubrzava se protok limfe itd....

moguce...to je ona prica o "razbijanju celulita"...
lpg tretmani jesu dobri,ali su preskupi...moja prva komsinica (poznata licnost inace,jako bogata) ide svake godine pred leto na seriju tih tretmana...znam da je pricala mojoj mami kako na nju super deluje,i bas se vidi da joj se dosta smanjio celulit...samo sto ona ne pazi bas na ishranu,pa joj traje koliko traje,a onda mora ponovo...
sta reci - ima se,moze se...
Sačuvana
marijankab
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53


« Odgovor #11 poslato: Jul 17, 2009, 12:01:35 pre podne »

Mislim da veci efekat ima samo nanosenje kreme tj. ako se malo duze masira,da bi se poboljsala cirkulacija.
dobri su lpg tretmani,ubrzava se protok limfe itd....
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #10 poslato: Jul 16, 2009, 10:03:05 posle podne »

Afrodita,ona termogena kremica sa garciniom...kada se namaze,koza malo pocrveni,vruce je prvih 10-ak min...ima efekta,ali naravno uz teretanu ili makar neko trcanje...koristila sam to proslog leta i meni je delovalo...tada nisam isla u teretanu,samo malo trcanje,a plivanje svaki dan...
 imaju i neke helankice iz iste kolekcije,ali to nisam koristila...tada nije bila nesto puno skupa ta kremica,ispod 1000 din sigurno,verovatno ni sada nije mnogo visa cena...

p.s. postoji vise stadijuma celulita...ja ga nisam imala bas nesto puno,malo samo po bokovima...na ove dublje, "teze" oblike cisto sumnjam da kremice uopste mogu da deluju..
« Poslednja izmena: Jul 16, 2009, 10:11:48 posle podne od strane Mackolina » Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.